היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo168.gif

הערב בשעה 19:00 יתארח בפורום תרבות פסיכדלית המוסיקאי הוותיק שלמה מזרחי. שלמה מזרחי, מי שהיה גיטריסט ´הבמה החשמלית´ בשנות ה- 60 וה- 70, כונה ´ג´ימי הנדריקס הישראלי´ בזכות נגינתו המיומנת והפעלולים שביצע בגיטרה שלו. מזרחי מופיע כבר קרוב ל-40 שנה בהרכבים שונים, מלחין פסקולים לסרטים ויוצר מוזיקה באופן עקבי ומתמשך. ניתן לצרף שאלות כבר עכשיו

Double U

New member
פרצופה האמיתי של המנהלת שלנו!!

היא נחמדה, היא חייכנית והיא מנהלת את חיינו הוירטואלים למופת. אבל האם ליאור היא כזו באמת??? בשיחה שערכתי איתה לפני מספר דקות, נחשפו הפרטים הבאים: Double U אומר/ת: ליהי הציעה שנקיים את הפגישה בקולנוע (+סרט נחמד+פופקורן על חשבונך ) ליאור אומר/ת: חחחח למה על חשבוני? תביא מהבית! Double U אומר/ת: ליאור, אני מפרסם את השיחה הזאת בפורום!! שיידעו שאת קמצנית!!! ליאור אומר/ת: חחחחחחחח לאאאאאאא זה יהרוס לי את השם!!!!! ליאור אומר/ת: תקשיב אני אשלם לך המנהלת שלנו היא בעצם...קמצנית, נוכלת שחושבת שכסף פותר את כל הבעיות בעולם (נעזוב את זה שבהרבה מקרים זה נכון). *השיחה הכתובה לעיל אכן התקיימה, אך שאר הפרטים הכתובים מתחת הם הלצה

ba r2 0 1 0

New member
ליאור../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif

ועוד היא רצתה לשחד אותך בסוך השיחה
ליאור
לא הייתי מאמין עלייך

Double U

New member
בשביל מה היא צריכה ירושה?

יש לה מספיק כסף גם ככה: [16:09:21] ליאור: יש לי אוסף של אגורות, יש לי שם איזה 100 רוצה?? (מתוך 'השיחות המתועדות שלי', נובמבר 2005)

nofar17

New member
המצב בקאנטים הא?

אין כבר נושא לשיחה. מה עם כפר סבא שזכתה בדגל היופי?! הא? סססססססס....... ליאור?!?!!?! לא הייתי מאמינה!

ShaniNaor

New member
חחחחחחחח... שי הרסת אותי....

שי, אני סוגדת לך! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה היה כל כך מצחיק!!! XD

למעלה