היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo168.gif

היום זה קורה יוסי אזולאי, יגיע הערב, בשעה 18:00, להתארח לייב ב-BlogTV. שרשרו שאלותיכם כבר עכשיו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1280&msgid=66985590
איתן אורבך ודורית מילמן, הזוג שהודח אתמול מהתכנית "רוקדים עם כוכבים" יגיעו הערב ב-20:00 ל-BlogTV ויענו לשאלות הגולשים. אתם מוזמנים לשרשר להם שאלות בפורום רוקדים עם כוכבים כבר עכשיו. לבלוג TV: http://www.tapuz.co.il/blogtv
הסמל חזי (או הצדיק יחזקאל, כפי שנקרא לאחר חזרתו בתשובה) המגולם ע"י נדב רוזנפלד בתכנית מכת מדינה, יגיע הערב ב-20:00 לפורום ויענה לשאלותיכם. שרשרו לו כבר עכשיו שאלות בפורום.
פורום טלוויזיה- רייטינג מזמין אתכם לבחור בטקס טפ"ה הזהב- אשר בחר את מועמדי השנה שלו בטלוויזיה בקטגוריות שונות- ואתם בוחרים את הזוכה בכל קטגוריה, ואולי גם זוכים בפרס. בואו להצביע ולהשפיע.

kittycatbone

New member
נצל"ש

אני ממש נהנית פה^^ גיליתי שבחוברת שלי יש שירים חביבים לנגן בגיטרה.. עכשיו ניגנתי את jingel bells ככה עם אקורדיםXD ושרתי את גרינסליף (יש לזה מילים
) תוך שליוויתי את עצמי וזה כזה כיף... XD אעע.. הממ כן

Funky Fish1

New member
../images/Emo32.gif נצל"ש

אני חולה. כוב לי הגרון והאוזניים, והבטן גם בגלל המחזור הטיפש וגם הראש בנוסף. כאילו שלא מספיק לי.
אבל ךפחות נגמרה התקופת מבחני שליש, אז אני מעודדת (עם שורוק חחח)

|קטע|קטע, בדיוק איזו אחת חפרה לי

בטלפון על איזה שאלות על תחבושות, אימאשלה. אניוואי, תרגישי טוב!

Funky Fish1

New member
לפחות../images/Emo163.gif

ועכשיו גיליתי שהבי"ס שלי ניצח במשחק כדורסל ונכנסנו לחצי גמר של האליפות בתי ספר התיכוניים בכדורסל!! שנה שעברה ניצחנו
היה כל כך כיף!! כככללל הבי"ס שלי נסע עד לת"א

kittycatbone

New member
אעע כיף לך!!../images/Emo2.gif

מבחינת המבחנים כאילו
ותרגישי טוב נשמה!!!

kittycatbone

New member
|מחזיקה אצבעות|

חחח
ומדברים על מבחנים באנגלית
קיבלתי 81!! ^^ שזה ממש טוב בהתחשב שבמבחן שעבר קיבלתי 73
ואני בדוברים
חחח רק ש..הממ, בקטעים במבחן שהם הwriting והאנסין, אם זה היה הבגרות שזה רק שני אלה הייתי מקבלת 63.. :| הממ כן.
בגלל זה אנחנו צריכים ללמוד עם המורה והדרכה וכאלה.. כי אני ממש גרועה באנסינים

kittycatbone

New member
חח תודה^^

וזה סבבה
אבל כשאני בדוברים המורה רוצה שנקבל בבגרויות 95 ומעלה בכל המודולים... ואני עושה את F וG סוף השנה הזאת... ככה שבקיצור, עם 81 בינתיים אני לא אגיע רחוק:S לפחות אני יכולה אבל להתנחם שזה סביבות הממוצע של הציונים של שאר הדוברים בכיתה שלנו, אז זה לא כאילו רק אני גרועה או משו
זה העניין שבשכבה שלנו עקרונית לא עשו כיתת דוברים אז שמו אותנו בתוך כיתה רגילה של 5 יחידות, וככה אין לנו שיעור אמיתי עם המורה אלא אנחנו סתם "עובדים" בספרייה ועושים הכל לבד. ו-הקיצר, בגלל שלא משקיעים בנו אנחנו לא יודעים כלום

Funky Fish1

New member
תודה לכולן!!../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

וכן...עברתי את הכל המבחנים (עד השליש הבא
) עכשיו אני רק צריכה לקבל את התוצאות של המבחן באנגלית, ספרות, ספרות מורחב ותנ"ך. או!! חשוב ביותר!! קיבלתי במבחן שליש בהסיטוריה....*חצוצרות* 94!!!!! אומאגאש!!
למרות שלמדתי כמו מטורפת למבחן הזה, כשהמורה דיבר על המבחן לפני שהוא החזיר אותו חשבתי "שיט, אני מקבלת איזה 60..." ואז קיבלתי את זה!!! הייתי בשוק!! ועכשיו אני כבר מרגישה יותר טוב

למעלה