היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים../images/Emo39.gif

יש לכם רעיון כיצד יראה יום שגרתי בחיי רננה הרכילאית? פורום היכל התרבות מציע אלבום של "מה קשור" כפרס לרעיון היצירתי ביותר. אתם מוזמנים
עמותת "ספיישל אולימפיקס" - העמותה למשחקים אולימפיים מיוחדים העוסקת בארגון ספורט תחרותי לאנשים עם לקות שכלית מזמינה אתכם לכנס מקצועי בכפר המכביה המיועד למאמנים / מדריכים בענפי הספורט השונים ולמורים לספורט. כל הפרטים בפורום ספיישל אולימפיקס. חג שמח

קמימונת

New member
מממ..

לצערי, אין לנו ממש לאין ללכת ולא בנינו סוכה
אז או מסעדה, או בבית. יאללה חג בפיג'מה!
ואגב- החורף הגיע

shaya23

New member
אנינוסעת

לדודה שלי.. אין לנו סוכה בבית... אז בתור מחווה אני אכין קישוטי סוכה ואתלה בחדר שלי.. חה..

shaya23

New member
חחח../images/Emo6.gif לפחות הגמד של קמה יודע...

מישו הסתכל בלוח אירועים.. חעחע..

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif|שוק|

הכנו סוכה- פעם ראשונה ב8 שנים XDDDD |הולכת לעזור להכין אותה| |ולשתות קפה|

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifכי אחותי הקטנה נולדה, ואז הי

*הייתה תינוקת [
], ואז היה אבא עם בעיות גב, ושנה שעברה היינו בכרתים, ובלהבלהבלה.... :X

Mrs Brightside

New member
../images/Emo109.gifחג סוכות שמח../images/Emo24.gif

שאלון קטן למי שבא
: 1. בונים סוכה? 2. בניתם את היתד הראשון של הסוכה במוצאי יום כיפור? 3. קונים את ארבעת המינים? 4. איזה מבין ארבעת המינים אתם הכי אוהבים? 5. איזה שיר לסוכות אתם הכי אוהבים? 6. יש לכם חופש בין יום כיפור לסוכות? 7. שאלה: איך קוראים ליום שלפני ש"ע ושמחת תורה? 8. אתם אוכלים, שותים וישנים בסוכה 7 ימים? 9. מכינים קישוטים לסוכה/קונים?

../images/Emo103.gifבשבילך../images/Emo99.gif

1. בונים סוכה? לא 2. בניתם את היתד הראשון של הסוכה במוצאי יום כיפור? לא 3. קונים את ארבעת המינים? לא 4. איזה מבין ארבעת המינים אתם הכי אוהבים? אתרוג? 5. איזה שיר לסוכות אתם הכי אוהבים? שלומית בונה סוכה. ויש בדיוק 2 שירים 6. יש לכם חופש בין יום כיפור לסוכות? לא
7. שאלה: איך קוראים ליום שלפני ש"ע ושמחת תורה? אמ..איסרו חג? 8. אתם אוכלים, שותים וישנים בסוכה 7 ימים? לא 9. מכינים קישוטים לסוכה/קונים? לא ממש בעלת רוח חג אני

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif=]

i wanna let u know that i'm still learning, how to love again- and stop hurtingggggg =[ איי לאב את השיר הזה =[ 1. בונים סוכה? יא! ^_^ 2. בניתם את היתד הראשון של הסוכה במוצאי יום כיפור? לא, אתמול.
3. קונים את ארבעת המינים? לא &_& 4. איזה מבין ארבעת המינים אתם הכי אוהבים? אמ... את.. ה... ההוא הזה, נו. <_< סתם.
5. איזה שיר לסוכות אתם הכי אוהבים? שלומייייית [או בשמה הידוע נועההההההההההה] בונה סוכההההההההההה מוארתתתתתתתת וירוקההההההה.... מהסכך.
עזבו ^^ 6. יש לכם חופש בין יום כיפור לסוכות? יש לנו גשר, אם זו הכוונה
7. שאלה: איך קוראים ליום שלפני ש"ע ושמחת תורה? אמ.... דונו :$ 8. אתם אוכלים, שותים וישנים בסוכה 7 ימים? לא ממש *_* 9. מכינים קישוטים לסוכה/קונים? גם וגם =]
חג שמייח.

RRonitka

New member
איך הולך השיר הזה על הסוכה?../images/Emo110.gif

1. בונים סוכה? לא.. 2. בניתם את היתד הראשון של הסוכה במוצאי יום כיפור? לא..
3. קונים את ארבעת המינים? לא 4. איזה מבין ארבעת המינים אתם הכי אוהבים? נאמ..אתרוג?
5. איזה שיר לסוכות אתם הכי אוהבים? נו, השיר הזה. שכחתי את המילים ^^ אני יכולה לשיר לכם את המנגינה אם אתם רוצים..
6. יש לכם חופש בין יום כיפור לסוכות? לא
7. שאלה: איך קוראים ליום שלפני ש"ע ושמחת תורה? נאמ..אני לא אגלה לכם. אני יודעת, אני פשוט רוצה לראות אם אתם יודעים.
8. אתם אוכלים, שותים וישנים בסוכה 7 ימים? לא..
9. מכינים קישוטים לסוכה/קונים? לא

למעלה