היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo42.gif

הערב ב-18:00 נטע קשת, אמנית בעוגות תענה על שאלות הגולשים בנושא עוגות יום הולדת ותיתן טיפים ומתכונים לגולשים. אתם מוזמנים להעלות שאלות כבר עכשיו בפורום ימי הולדת ומתנות
הערב בשעה 21:00 יתארח בפורום הפרעות קשב ADHD, גיא פינקלשטיין, מנכ"ל עמותת "לשם" לקידום סטודנטים עם לקויות למידה ויענה על שאלות הנוגעות להתמודדות של מבוגרים לקויי למידה בתחום ההשכלה הגבוהה והתעסוקה. אתם מוזמנים לצרף את שאלותיכם לשרשור השאלות שנפתח בפורום
מצילים את קטר 101 חברי פורום תחבורה ציבורית מעונינים למנוע את פירוק קטר הדיזל הראשון בארץ ע"י רכבת ישראל, אתם מוזמנים לסייע. חותמים ומשפיעים
לעצומה: http://users.tapuz.co.il/ygjtool/394/

קמימונת

New member
../images/Emo20.gifתמונות../images/Emo178.gif../images/Emo20.gif

כמו שאושר כבר אמרה- לשמחתנו, תקופת התמונות החלה!
הידד הידד!
אז הנה תמונות מ-Good Morning America
ושמעו סיפור: היום היתה פעולה, ובסוף כזה מישהו שאל "בנות רוצות לראות את ג'וני דפ?" ואני "
" "יש בשבע הקרנה של שודדי הקאריביים" "נו אז עזוב אותך מג'וני.. יש שם את אורלנדו בלום!
שכחו.

וואי תודה עשית לי את היום(כיפור)../images/Emo8.gif

וואי איזה יפות...ומ.. דרך אגב תודה מותק.. ואני מקווה שיום כיפור עבר ב-ה-צ-ל-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ה-!

גמר חתימה טובה לכולן../images/Emo24.gif

אז מה קורה איתכן? אתן צמות? אני לא מצה ואני אהיה כאן גם בפורום בחג אזזזזזזזז מה איתכן?

kittycatbone

New member
נו ברור שאת לא מצה,

זה לא פסח חברה
זה יום כיפור!!!!!!!
וגם אני לא אצום ורוב הסיכויים שפשוט אהיה מול המחשב כל היום, כלומר בפורום^^
אבל צום קל לכל מי שכן צמה!!

shaya23

New member
למה האפיקומן לא מחפש את עצמו בפסח?

... כי הוא מצא *הבנתן? גם מצא-חיפש ומצא וגם מצה-אוכל.. חע חע..) סתם בדיחה מטומטמת שהמדריך (החמוד.. והשווה..לא יותר מאורלנדו) שלי סיפר..

Funky Fish1

New member
גמר חתימה טובה וצום קל../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

אני צמה, אבל עם מים...חחח

../images/Emo103.gifרציתי להגיד,אם פגעתי במישהי

כנראה שזה הגיע לה
סתם. גמר חתימה טובה לכולן. אני לא צמה או שומרת שום מצווה אחרת של יום כיפור, ככה שאני אהיה פה במשך כל היום [אם תפוז יעבוד..נראה לי ששנה שעברה הוא לא עבד או משו כזה] אשלים פערים
צום קל למי שצמה....

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifגמר חתימה טובה ../images/Emo24.gif

וצום קל, וחג שמח ושנה טובה ומזלטוב וכל זה @_@ אני גם לא צמה. ולא עושה שומ דבר אחר. אז אני אהיה פה בטח גם ^_^ אז יש לי רעיון למי שנשארת פה. תיכנסו לצ'אט! ^_^ [בתקווה שהוא יעבוד לי. ><] וגם. אם פגעתי, אמרתי משהו לא מתאים, הצקתי, עצבנתי, או כל דבר אחר- אני מצטערת, אתן יודעות שזה לא היה בכוונה, אני אוהבת את כולכן המונים

ברור שאת לא מצה.. מצה זה בכלל בפסח

..ח-י-ח-י-ח-י-ח-י-ח-י-ח-י-ח-י.. ההפרעות שלי זה משו מיחד..

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifכולם- היום ב-23:00

בהוט אקסטרה, אורלנדו אצל דייויד לטרמן

למעלה