היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo57.gif

עדי כהן, ה"דיווה" של פסטיגל גיבורי על, תתארח ב 18:00 ב- BlogTV ותענה לשאלות גולשים. שרשרו שאלות כבר עכשיו בפורום פסטיבל כוכבי על
ב 19:00 יתארחו בפורום פסיכומטרי ד"ר ישראל וינקלר, פסיכולוג שיקומי, מומחה בלקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, המנהל כיום את מכון רום, לילך ביתן, מנהלת רום פרט וכן ליאור ברק, רכז תחום פסיכומטרי ברום פרט, ויענו לשאלות הגולשים בנושא פסיכומטרי ללקויי למידה.
ב 22:00 יתארח בבלוג TV גור אלפי, מנחה התכנית הדוקו-קומית ככה לא מתנהגים, ויענה על שאלות הגולשים. לבלוג TV: http://www.tapuz.co.il/blogtv
עוד בשעה 22:00 יגיעו לפורום קיצורי קיבה מומחי המרכז הרפואי שיבא -ד"ר קוריאנסקי יוסי וד"ר פייגין אניה וישיבו לשאלות חברי פורום קיצורי קיבה ניתן להשאיר שאלות כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=19&msgid=66046845

פירחון 1

New member
שאלון צבעים!!!../images/Emo34.gif

שאלון צבעים!! מושאל כמובן... אדום
מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר?
אתה אהב עגבניות?
וגמבה?
ותותים?
אתה נגעל מדם?
מתי בפעם האחרונה ירד לך דם?
יש לך בגדים באדום בארון?
מה הדבר האדום הקרוב אליך:
מה לדעתך מסמל הצבע האדום?
אוהב את הצבע? צהוב
מה דעתך על לימון?
אוהב חרדל?
וגבינ"צ?
גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור?
באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?
רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...
נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב?
מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?
מה לדעתך צהוב מסמל?
אוהב את הצבע הזה? ירוק
היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?
אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)
אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?
מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק?
מה עדיף: עלה או גבעול?
תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:
נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?
מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?
מה לדעתך ירוק מסמל?
אוהב את הצבע הזה? כחול
מה דעתך על הדרדסים?
ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול?
תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?
אוהב ללכת לים?
אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?
כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?
כמה תחתונים עם כחול יש לך?
מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?
מה לדעתך הצבע כחול מסמל?
אהב את הצבע הזה? ורוד
מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?
פקאצות- סטיגמה, או אמת?
יש לך בגדים ורודים? כמה?
זה צבע רק לבנות?
אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?
מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)
החיים ורודים?
מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?
מה לדעתך צבע זה מסמל?
אוהב את הצבע? כתום ואחרון:
אוהב תפוזים?
וקלמנטינות?
וגזר?
היית בעד או נגד ההתנתקות?
הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?
אורנג' חברה טובה?
ומה עם "תפוז אנשים"?
מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?
מה דעתך מסמל הצבע הזה?
אוהב אותו?

מיה ווד

New member
עניתי ! ../images/Emo13.gif

אדום מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? סיון נועמצ'קס אמא אבא ואח שלי.. (חייבים להגי תאחים, במקום קטן בלב הם מאד חשובים ) חח מרגש.. אתה אהב עגבניות? לא
! וגמבה? לא ותותים? ברור אתה נגעל מדם? לא ממש מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? לפני שבועיים בערך.. יש לך בגדים באדום בארון? חח כן מה הדבר האדום הקרוב אליך: המצלמת מחשב מה לדעתך מסמל הצבע האדום? דם ואהבה אוהב את הצבע? כן.. למה לא.. צהוב מה דעתך על לימון? מוסיף המון אוהב חרדל? לא וגבינ"צ? רק בפיצה גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן .. מאד.. באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? צהוב.. רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? לא ממש... זה צבע קצת של בירה.. מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? אממ יש צהוב על מילון שלידי.. חח מה לדעתך צהוב מסמל? שמחה אוהב את הצבע הזה? ככה ככה.. חזק מדי בשבילי... תלוי האמת איזה גוון.. ירוק היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? אף פעם לא היה לי קשר עם אבוקדו אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן) לא.. חח אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? פעם כן.. עכשיו תאמינו או לא לא ממש יוצא לי להיות בסיטואציות כאלה.. מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? אמממ שלשום.. זה היה אבל כחול-ירוק.. מה עדיף: עלה או גבעול? עלה תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: אממ מלפפון? נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? לא יודעת.. אני רק רואה תסרטים.. חחח מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? פתק ירוק שכתבתי עליו מה לדעתך ירוק מסמל? טבע אוהב את הצבע הזה? כן.. הצבע האהוב עליי.. כחול מה דעתך על הדרדסים? מעצבנים... ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? מעולים.. חח נו באמת... תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? כן... אוהב ללכת לים? מאד אוהב את הבריכה יותר או פחות מהים? אממ אני נראה לי אוהבת יותר בריכה.. כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? חח קצת... כמה תחתונים עם כחול יש לך? 4 מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? העכבר של המחשב מה לדעתך הצבע כחול מסמל? חופש --> ים.. שמיים.. אהב את הצבע הזה? ורוד מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? מכנסיים שלי.. חח פקאצות- סטיגמה, או אמת? גם וגם.. יש לך בגדים ורודים? כמה? חח תאמת שנה שעברה התחלתי לקנות הרבה בגדים בורוד.. לא יודעת למה.. פשוט יצא ככה.. חח זה צבע רק לבנות? אמממ בוא נגיד שזה נראה יותר טוב על בנות... ועל חלק מהבנים זה גם בסדר.. אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה) תמר.. אני לא אוהבת אותה בכלל... חחח החיים ורודים? ממש ממש לא... מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? החולצה שלי וצמידים שלי... מה לדעתך צבע זה מסמל? בנות.. חח אוהב את הצבע? כן כתום ואחרון: אוהב תפוזים? כן וקלמנטינות? כן וגזר? כן היית בעד או נגד ההתנתקות? בעד.. הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? לא אורנג' חברה טובה? כן ומה עם "תפוז אנשים"? גם טובה.. חח מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? הקירות בחדר שלי מה דעתך מסמל הצבע הזה? לא עולה לי שום דבר.. אוהב אותו? כן שאלון נחמד מאד !

פירחון 1

New member
וכמה מפתיע!...שאני עונה ראשונה...

אדום מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? תוי שילו גלי שרוניק ודוריס אתה אהב עגבניות? כן... וגמבה? בעע...לא
ותותים? כן! אתה נגעל מדם?
לא מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? היום...אני מקלפת פצעים כל הזמן.. יש לך בגדים באדום בארון? המוווון!!
מה הדבר האדום הקרוב אליך: ממ...צמיד שלי ניראה לי... מה לדעתך מסמל הצבע האדום? חיים אוהב את הצבע? אני פסדר איתו... צהוב מה דעתך על לימון? טעים מאוד!! אוהב חרדל? ככה... וגבינ"צ? ככה...
גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? מין הסתם....
באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך? לא יודעת...
רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה...: ואללה... נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? אף פעם לא ניתחתי מיץ תפוחים..
מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך? השמש!!!
מה לדעתך צהוב מסמל? חופש, שיחרור אוהב את הצבע הזה? ליפעמים ירוק היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע? ברור!! לכולנו... אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן): לא ליצחוק עליי...אבל כן...קצת... אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם? מאוד!!! רק צריך להיזהר שלא יעשו עלייך ערימת ילדים בבצפר שלנו.. מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? ביום שבת!! וואו זה במיכנסיים הכי מגניבים בעולם!!! מיכנסי גלישה בירוק מעצבים(שילי) עם כוחבים כתומים!! מה עדיף: עלה או גבעול? עלה
תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק: מלפלפון...(?!) נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם? בעעע
הארי פוטר!!! מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך? צימחיה!!
מה לדעתך ירוק מסמל? היתמזגות אוהב את הצבע הזה? כן! כחול מה דעתך על הדרדסים? שולטים! כוסונים! חמשעשריים! ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? הדבר הראשון שעולה לי לראש זה הבנים ממצפה הילה...(זאת אומרת גב...חחח...שלי...)
תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת? לא אבל אני מתחילה ליראות חמניות שקופות...
אוהב ללכת לים? כןןןןןן!! הכי בעולם!! אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?שונאת בריכה!!
כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד? כן במיוחד אם מבהילים ככה אנשים זה הכי מצחיק... כמה תחתונים עם כחול יש לך? אף אחד.. מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך? השמיים מה לדעתך הצבע כחול מסמל? סגירות אהב את הצבע הזה? ממש ממש לא ורוד מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה? פקאצות!!!
פקאצות- סטיגמה, או אמת? אמת לאמיתה!!
יש לך בגדים ורודים? כמה? אין לי וגם לא יהיה!!
זה צבע רק לבנות?
כן! אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו? לא, הייתי חושבת שהוא בוטח בגבריות שלו....!!!
מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה): הממ...כל הבנות... חוץ מימני..ניראה לי החיים ורודים? אם הכוונה להחיים טובים אז כן... אבל ורודים הם לא יהיו מה הדבר הורוד הכי קורב אליך? שילי... מה לדעתך צבע זה מסמל? היתלהבות אוהב את הצבע? בעעע בעע בעעע בעעע!!! אפילו לא בצחוק!!
כתום ואחרון: אוהב תפוזים? יאפ! וקלמנטינות? יאפ! וגזר? ככה... היית בעד או נגד ההתנתקות? לא הייתה לי ממש דעה בקשר לזה...הייתי בעמצע...
הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות? אולי...לא שמתי לב... אורנג' חברה טובה? לאדעת...
ומה עם "תפוז אנשים"? נהדרים!!
מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך? מיקרופלטה!! החתול שלי!!
מה דעתך מסמל הצבע הזה? שימחת חיים אוהב אותו? ליפעמים...

מתוקה777

New member
אני :)

שאלון צבעים!! מושאל כמובן... אדום מי הם 5 האנשים החשובים לך ביותר? אמא,אבא,מכיל,נאווה,אבי אתה אהב עגבניות? כן וגמבה?כן ותותים?כן אתה נגעל מדם? לא במיוחד מתי בפעם האחרונה ירד לך דם? ממקודם שנחתכתי מסכין יש לך בגדים באדום בארון?כן מה הדבר האדום הקרוב אליך:נעלי בית מה לדעתך מסמל הצבע האדום?אהבה אוהב את הצבע?לא במיוחד צהוב מה דעתך על לימון?חמוץ אוהב חרדל?לא וגבינ"צ?כן גם כשאתה מסתכל על השמש, אתה מסתנוור? כן באיזה צבע ה"דפי זהב" שלך?צהוב רציתי לנסח שאלה על צהבת, אבל אין לי מספיק טובה... נכון מיץ תפוחים, האריזה שלו ירוקה, אבל הבפנוכו צהוב? מה הדבר הצהוב הכי קרוב אליך?מחברת מה לדעתך צהוב מסמל?נראה לי שנאה או צביעות אוהב את הצבע הזה?כן ירוק היה לך קשר עם אבוקדו שהסתיים ברע?חחח לא אתה אלרגי לדשא? (כי יש אנשים שכן)לא אתה אוהב לשכב על הדשא עם הפנים למעלה, באוויר הפתוח, ולחשוב על העולם?כן מתי בפעם האחרונה לבשת בגד ירוק? וואי הרבה זמן מה עדיף: עלה או גבעול?עלה תן דוגמה לפרי\ירק שכשהוא לא בשל, הוא ירוק:לא יודעת קלמנטינה נכון האיר פוטר 3 ירוק? הווא ספר מהמם?לא מה הדבר הירוק הכי קרוב אליך?דובי מה לדעתך ירוק מסמל?קנאה אוהב את הצבע הזה?לא כחול מה דעתך על הדרדסים?חמודים ועל הסרטים האלה נו... בצבע כחול? תנסה ותגיד לי אם נכון: כשמסתכלים לשמים הרבה זמן, וקצת זזים או מסתובבים, זה עושה סחרחורת?כן אוהב ללכת לים?כן אוהב את הבריכה יותר טאו פחות מהים?פחות כשאוכלים ארטיק כזה כחול, וכל הפה נהיה כחול, זה מפחיד?חחח לא כמה תחתונים עם כחול יש לך?נראה לי 3 מה הדבר הכחול הכי קרוב אליך?עט כחול מה לדעתך הצבע כחול מסמל?לא יודעת שלווה? אהב את הצבע הזה?כן ורוד מה הדבר הראשון שעולה לך בראש כשאתה חושב על הצבע הזה?פאקצה פקאצות- סטיגמה, או אמת?אמת יש לך בגדים ורודים? כמה?אולי 2 מכנסיים ו2 חולצות לא יותר זה צבע רק לבנות?כן אם בן הולך עם ורוד, אתה תחשוב שהוא הומו?טיפה.. כן מישהו שאתה מכיר שאוהב ממש ורוד? (חוץ מעצמך, אם אתה כזה)חברה שלי דיאנה החיים ורודים?לא ממש מה הדבר הורוד הכי קורב אליך?נר בצבע ורד מה לדעתך צבע זה מסמל?לא יודעת אוהב את הצבע?לא ממש כתום ואחרון: אוהב תפוזים?כן וקלמנטינות?כן וגזר?כן היית בעד או נגד ההתנתקות?בעד הלכת עם כתום בזמן ההתנתקות?לא אורנג' חברה טובה?לא יודעת ומה עם "תפוז אנשים"?חחח כן מה הדבר הכתום הכי קרוב אליך?קופסאת נעליים מה דעתך מסמל הצבע הזה?נו באמת אני לא מבינה בצבעים... אוהב אותו?כן

למעלה