היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo74.gif

עדי ברזון, מטפלת ברפואה סינית ומתמחה בטיפול בנשים ובעיות פריון תענה לשאלות הגולשים הערב בשעה 21:00 בפורום פוריות
רוצים לזכות בסינגל? פורום הרקיע השביעי מזמין אתכם להשתמש ביצירתיות שלכם ולעצב ברכה ממוחשבת לראש השנה המתקרב

Fay Wood

New member
אהה נצל"ש ^^; ../images/Emo168.gif

אנשים- אני עוזבת |הכנס כאן מוזיקה דרמתית| ועכשיו רציני- מחר אני נוסעת לטיול שנתי של שלושה ימים (כן כן, בתחילת שנה, זה כי אנחנו מדעימניקים חרשנים וצריך לגבש אותנו אומשו ^-^) ואני חוזרת אליכם ביומשישי או יומחמישי בערב ^^ ומטריד לי. מאוד X__X אנחנו ישנים בחוץ וזה (שיואו כאילו, אני מתרגשתתתת!!!!!!!1111one... >>;) ויש לנו סנפלינגגגג ^______^ יאי ^^; ואני צורבת לי דיסק מאגניב עם יפנית בלבד ו.. נקווה לטוב X_X; ושיהיה קרר T.T אני ארצח מישו אם יהיה לי חם >>; אני צריכה להיות בבצפר ב-6:30 ._.; ו..שלושה ימים בלי תפוז- יהיה קשה.. X_X; אז ג'ה נה לכם ^_^ נתגעגע וזה ^^;

keep smiling

New member
אהמ. ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

אבל לא הסברתי לךש אסור לצאת לטיולים שנתיים בלי אישור קיפי? >< זה לייק ה-ר-ב-ה יותר חשוב מאישור הורים!!11118765two תהני, בכלמקרה <:

Fay Wood

New member
אבלבל.. אמרתי לך ש..ש.. ../images/Emo168.gif

אני גמככה אדבר איתך כל הטיול וזה.. נו, אוהבתותך ;-; ונכון שיש לך שירים נחמדים להביא לי? ^-^

dark max

New member
אהה... אחרתי את המועד, אה?

אהה... נגיד שלא אחרתי... ביי, שיהיה טיול מהנה ^^'

למעלה