היום בתפוז
אנשים

היום בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

לייבלה ליפסקר, אורגניסט מס' 1 במוזיקה החסידית, יתארח בפורום מוזיקה חסידית בין השעות 15:00-13:00 בין המשתתפים באירוח יחולקו דיסקים עם הקדשה מיוחדת. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=959&msgid=66463144
אורי אלישר, מטפל בכיר ומנהל מגמת שיאצו במכללת מדיסין לרפואה משלימה, יתארח הערב בשעה 20:00 בפורום הורים לתינוקות. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=747&msgid=66580252
הערב ב-20:00, יו"ר ש"ס, ח"כ אלי ישי, יתארח לייב ב-BlogTV ויענה לשאלות גולשים. ניתן לשרשר כבר מעכשיו שאלות בפורום בחירות 2006 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1423&msgid=66585278
אתם מוזמנים לעצב לוגו לפורום איריס פרחי ולזכות בסינגל של הזמרת. לפרטים נוספים הקליקו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=40237
דצמבר החם מתקרב- תחרות הסיפורים האירוטית המסורתית של פורום נשואים הולכת לחמם גם אתכם החורף. ההשתתפות פתוחה לכל חברי קהילות תפוז! לפרטים ותקנון הקישו כאן- http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=39847
לתוכנית טלוויזיה דוקומנטרית שתשודר באביב בערוץ 2, מחפשים אנשים שמתכננים נסיעה לחו"ל בסביבות ינואר-פברואר, ושיש להם סיפור מיוחד, מרגש, נוגע ללב שקשור לנסיעה. צוות התוכנית יתלווה אליכם לנסיעה ויתעד את סיפורכם. אם אתם מעוניינים להשתתף, אנא פנו למיכל בכתובת: [email protected]

ba r2 0 1 0

New member
נצל"ש: תאחלו ../images/Emo50.gif לעדי

בתפקידו החדש: יו"ר מועצת התלמידים של "בר-לב"
עדיייי המון המון
אני בטוח שתעשה עבודה מעולה (למרות שאני לא אהיה סגנך...... אני בטוח שתסתדר איכשהו גם בלעדיי...!) כולנו מצפים להעפתה של טלילה מחוץ לכותלי בית הספר (יש לי כמה דברים/ראיות/הוכחות שיוכלו לעזור בתהליך!)
(המסכימים נא לסמן
) |בהצלחה
נ.ב: ליאור אני מצפה לנאום מרגש וסוחט דמעות בשביל אחיך!

Adidason326655

New member
../images/Emo45.gif תודה רבה !

ואכן אם "העם" ירצה, המועצה תפעל למען מטרה עילאית זאת למרות שאני לא רואה את התרומה בכך אבל אני אשמח לשמוע.

ba r2 0 1 0

New member
מחר אני אסביר ואפרט לך בדיוק את

התרומה הענקית שצעד אמיץ זה יתרום לבית-ספרנו ולרווחת התלמידים! (ועכשיו דווקא אני מדבר ברצינות! אני אספר לך בדיוק את כל מה שהיא עשתה!!! וזה הרבה!
) ה"עם" ירצה ויהיה מרוצה! ואני מבטיח לך שהוא ידאג לך לקדנציה נוספת למרות שתהיה בתיכון אם תעשה את הצעד הזה! (אם אתה רוצה אני יכול לעזור לך להוביל את הקמפיין!) חחח באמת עדי כל הכבוד
מגיע לך
(אוי היום שי כמעט גרמה לי לבכות שהיא כזה כמעט בכתה שהיא העבירה לך את המחברת ואת התפקיד! אבל אני בטוח שהיא תתרום עוד הרבה גם ללא היותה היו"ר! היא תמיד תורמת המון לחברה (תשאל את כל יוצאי סורקיס... אני ביניהם...
) כבר שם היא כל הזמן דאגה לכולם ועשתה הכל בשביל הכיתה!!!)

Super Chuly

New member
עדי בהצלחה!!!

אני בטוחה שתייצג את תלמידי בר לב בכבוד!!! שוב המון בהצלחה, למרות שאני יודעת שקטן עליך! ליהי :)

ba r2 0 1 0

New member
אני מניח שב-../images/Emo45.gif אתה מתכוון גם

לבחירותו של עדי וגם לנושא של טלילה...! נכון...

ShaniNaor

New member
בהצלחה עדי! ומזל טוב...

וזאת במה בשבילי- בר. אני ממממממממממממממממממממממממש מצטערת שהצבעתי למעיין ולא לך, פשוט זה לא היה נעים לי.... כי גם שנה שעברה אני לא בחרתי בא ורציתי לתת לה הזדמנות. וגם, אתה הורס לי תלוקר אז החלטתי שלא מגיע לך... מי צריך להעיף את טלילה?! תעיפו את גיללללללללללל!!!!! אצל טלילה יש צחוקים.... גיל סתם דיקטטור. הוא הכניס אותנו לכיתת לשון בשביל שיעור מורשת (שהוחלף עם שיעור ספורט...) אז... עדי! שוב מזל טוב!!! חחחחח היה מצחיק לשבת לידך... :):):) (מעניין אם בכלל הגעת לקטע הזה של התגובה...)

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo13.gif ../images/Emo51.gif רבה עדי../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif

גם אני הצבעתי לך
(זה היה לי ממש לא נעים לא להצביע למעיין שישבה ליידי והייתה איתי עוד בכיתה בסורקיס!
אבל בחרתי במי שחשבתי שהכי מתאים...!
)

ba r2 0 1 0

New member
זה בסדר שני../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

קודם כל, לא אמרתי לך שום דבר.... זכותך לבחור במי שאת רוצה וחושבת שהוא הכי מתאים.... את לא צריכה להסביר למה לא בחרת בי
דבר שני, אני לא הורס לך ת'לוקר. אמרתי לך פשוט שכל פעם שאני רואה את התמונה המעצבנת הזאת זה דורם לי לתת לה מכה.... אז אני חייב.... אז אמרתי לך פשוט לדאוג שאני לא אראה את התמונה
וצריך להעיף את טלילה

ShaniNaor

New member
חחחחח

אני קיבלתי מתלה ואתה לאאאא P: חחחחחחח אתה פשוט מקנא בהם.... :):):) אתה יודע את מי באמת צריך להעיף? את קלה. שנה שעברה, לחצי מהשיעורים שלנו היא הייתה מגיעה ולחצי השני היא הייתה ממציאה תירוצים כמו "הבן שלי נתקע במעלית" ו"הבת שלי חולה" וכל יום רביעי היינו משתחררים ב-12 במקום ב-2.... והיא בכלל אמרה לנו שהיא בשבתון! אבל אנחנו רואים אותה יותר משראינו אותה שנה שעברה... :S

לאח הכי מוצלח

כמה נחת אחות יכולה לבקש? יש לי אח חתיך ברמות על, חכם ברמות סופר על, ומוכשר ברמות שרק ניתן לקנא. כל דבר שאתה נוגע בו הופך לזהב. תראה להם מאיזה משפחה הגעת ותוכיח לכולם כמה אתה באמת שווה כמו שכולנו כאן כבר יודעים. תדע להתרכז בעיקר ולדעת להבדיל בין חשוב לטובת התלמידים לבירוקרטיה. לא היית רוצה למצוא את עצמך אחרי קדנציה שלמה מרגיש שביזבזת יותר מדי זמן על כלום. תדע להניע אנשים באסרטיביות אבל ברגישות. והכי חשוב תדע שאני תמיד תמיד כאן לכל שאלה או בקשה. גאה בך המון המון המון, ליאור.

מזל טוב עדי והמון בהצלחה בתפקיד!!!

ליאור אמרה כמעט את כל מה שאני חושב, אז אני רק אוסיף עוד משהו קטן משלי- אל תנסה לשנות ישר את כל העולם. תתחיל מקטן ולאט לאט תיגע בדברים החשובים לך. תפסת במרובה- לא תפסת. אני בטוח שעם התמדה, שאיפות ומטרות, השקעה, שיתוף פעולה תצליח להוביל את המועצה רחוק. אני סומך עלייך שתנהג באופן מכובד ותעשה את התפקיד על הצד הטוב ביותר!!

למעלה