היום בתפוז
27.12.04

היום בתפוז../images/Emo43.gif 27.12.04

היום ב-17:00 נארח בפורום החברה להגנת הטבע בת"א, את ניר פפאי, רכז החופים של החברה להגנת הטבע בת"א. השאירו שאלות בפורום.
היום ב-19:30 נחום היימן יתארח בפורום מוזיקה עברית חדשה וישנה ויענה לשאלותיכם.
עמרי אפק, הוא שחקן הכדורגל שיתארח הערב ב-20:15 ברצועת הספורט השבועית של blogtv ואתר "ספורט 5". שרשור שאלות בפורום כדורגל.

../images/Emo63.gifנ"ש

מאחורי הקלעים של שיבת המלך- הפעם בשעה (וערוץ
?) נורמלית. הערוץ- אי, או E, או E! או איך שכן כותבים את זה
. היום- שישי. השעה- 8:25 בבוקר, 00:45 בלילה. היום- שבת. השעה- 17:05. לא יודעת מה איתכן, אבל אני בהחלט אישאר ערה כדי לראות את זה. לא שזה ישנה את סדרי השינה שלי- אני הולכת לישון בשישי לפחות בשלוש בלילה (זה נורא מעניין להישאר ולראות סרטים מצויירים עד הישרפות המוח), אז לא איכפת לי. וכמובן שבשבת אני אקליט את זה, בתקווה שלא אשכח. והווידאו שלי חזר לתפקד. ולא רק חזר לתפקד- אלא גם להקליט! שישו ושימחו! גיליתי את הבעיה שלו אתמול, כשניסיתי להקליט משהו לאח שלי. הוא פשוט לא כוון על התחנה הנכונה. אני מרגישה כל כך אידיוטית.

moe7

New member
מגניב!

תודה על ההמלצה
*דקת דומייה לזכר הטעויות בכוון הוידיאו* (אומרים שסטטיסטית 90% מבעלי הוידיאוים בעולם לא יודעים לכוון אותם בעצמם
)

מה קורה???חדשה

אני חדשה ואני חולה, מתה, משוגעת,מטורפתתתת על אלייז'ה הממי החתיך המשגע החמוד עם הרווח הזה.... השווהההההה

moe7

New member
ברוכה הבאה!

אני מרים. לתשומת לב המבקרים החדשים: הפורום תמיד פתוח למשתתפים חדשים, אך אנו דוגלים במדיניות אנטי-התלהבותית בעליל (עקב מפלס חנוניות גבוה למדי), על כן, אין אנו קוראים לאלייז'ה: א. חתיך ב. כוסון ג. אלייז'ה (רובינו מכירות בו כ"אליהו" (...ירדן עץ), למרות שמדי פעם השם האוריגינלי מתפלק פה ושם) הערה: אלה אינם חוקים, ניתן לעבור עליהם על ימין ועל שמאל. עם זאת, לפורום מודעות עצמית גבוהה וגיקים ידועים כעם מסוכן. מואה, הא, הא. *שיעול* וכעת, היכן היינו? הו, ברוכה הבאה!

Piece of Wood

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif../images/Emo182.gif|אליהו|

את כה משעשעת XD מדיניות אנטי התלהבותית בעליל...
פחחחח... למה? זה כה כייף לצווח פה ושם... "ה! Xל*ה! ה!K <ה חת*ך <!0!ן !W!!ה y!ג*ה!!!11"
:X

Miss Rojas

New member
נו ברור

תקעו את זה בול בסילבסטר אין מצב שייצא לי לראות
אלא אם כן זה מאחורי הקלעים שקיבלו אלו שהזמינו את 'שיבת המלך' מ-yes videobox אז כבר יש לי את זה מוקלט

../images/Emo63.gifיכול להיות שזה זה.

אבל יש רק דרך אחת לברר את זה- לראות. את לא חייבת לראות ביום שישי, יהיה שידור חוזר בשבת כמו שאמרתי.

Piece of Wood

New member
כמובן שאין לי ערוץ E../images/Emo182.gif|אליהו|

איך לא!
אבל יש לי תעסוקה אחרת ליום שישי בערב [בהנחה שמסיבת הסילווסטר תאכזב, וזה בטח יקרה...
סוף סוף! אני בטח לא אספיק לראות אפילו רבע מזה אבל נו, שווה לנסות...=]

moe7

New member
תתחדשי!

הו חבילת סרטים מקודשת, תעשי לי צ'יוואווה!

למעלה