היום ב10 וחצי

דניאל 6 1

New member
היום ב10 וחצי

כולם בוידיאו צ'אט עם תומר הוא גם יהיה לפחות ככה הוא אמר לי.. מקווה שהוא באמת יהיה בסוף ביחד איתכם... מי בא?

מה 10 וחצי?!אני לא יכולה אני הולכת לישון

ב10!גאד תזכרו שיש כאן כאלה שהם כיתה ז' ולא רוצים לאחר על השבוע השני תהיו קצת מתחשבים...!

דניאל 6 1

New member
דבר ראשון

לא מאמי בקומונה של תומר זה האתר http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?CommunaId=28553 ודבר שני דיאנה מאמי אני לא אשמה תומר יכול רק ב10 וחצי יש לו חזרות עד 10 סורי מותק תנסי להגיע

דניאל 6 1

New member
לא הבנתי מה הבעיה שלך שאני והילה ארגנו את זה

כואב לך? אם כן חבל...

מה הקשר כואב?!התכוונתי שאני יודעת שזה יהיה

בקומונה של תומר אני מנהלת שם דבר שני אם את קשת קליטה ממש לא אשמתי ותאמיני לי לך יהיה יותר כואב אז תהיי בשקט...!

danieli1226

New member
למה כל כך מאוחר?! :[ יש פה ילדים בכיתה ו'.

לא בכיתה ט', שהולכים לישון ב1 בלילה גם בזמן הלימודים ומאחרים! ואני גם צריכה לקום מחר מוקדם! יואוו חארותת! אני גם רוצהה :[ אוףףף אני אף פעם לא יכולה להיות בוידיאו צאט :[[ תמיד יש לי משהוו אחר ואין לי זמן.. רררררררר אולי תעשו יותר מוקדם? או יום אחר יותר מוקדם?! :( :(

chuti

New member
אני לא ישנה ב-1 בלילה גם לנו יש לימודים

בדיוק חצי שעה אחרייך. אפשר יותר מוקדם רק בלי תומר. גם לא בטוח שזה יהיה עם תומר. נקווה מאוד מאוד שכן

חח עם כל הכבוד יש פה ילדים גם בי'

ובי'א... ובי'ב... ובני 18 ולא כל אחד הולך לישון ב1 בלילה אני הולכת לישון ב 6 בבוקר
ומה חארות? תנסי להיות ערה...10 וחצי זה כלום הלוואי עליי להרדם בשעה כזאת אבל מה לעשות השעון הביולוגי שלי בזבל:( וכנ"ל השעון המעוררXD

דניאל 6 1

New member
אולגה את מלכה מאמי שלי

לא כולם הולכים לישון ב1 ואנחנו עושים את זה בשעה כזאת בתקווה שגם תומר יהיה כי רק בשעה הזאת הוא יכול... סורי

חח גם אני../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

חח את יודעת,מבחנים,בגרויות כה בטח
שביתות...XD הברזות..XD חיחיחי:p אוהבבבבת:)

למעלה