היום גמרו את הארון בגדים שלנו

ronchikit

New member
היום גמרו את הארון בגדים שלנו

אז יש תמונה...
מה אתם אומרים? יצא יפה?

fireman

New member
יפה מאוד!

אפשר קצת פרטים? איזה גודל? חומרים? כמה עלה אם לא אכפת לכם לפרסם כאן בפורום....

דנה A

New member
מקסים../images/Emo45.gifתתחדשו

גם אצלי יהיה כזה ארון בגדים, בדיוק מה שתכננתי. אחרי בדיקה יצא שארון כזה (כ 4 מ') יכיל יותר מחדר ארונות במידות שהתאפשרו.. אז לשאלה המתבקשת- כמה עלו הדלתות?

ronchikit

New member
בדיוק בגלל זה ויתרנו על חדר ארונות

החלטנו שעדיף לנו לעשות כזה ארון ענק שמכיל המון , מאשר להקטין את החדר שינה ולהדחק לחדר ארונות צפוף ולא נוח... כל הארון עלה בסביבות ה 16,000 שח וזה יצא 4.5 מטר

דנה A

New member
נכון

אפשר לשאול איפה הזמנתם את הארון? ולגבי הדלתות-- ידוע לך מחיר הדלתות..?

ronchikit

New member
אין לי מושג כמה עלו הדלתות בניפרד

ההצעה היתה על הכל ביחד, ועל איבזור בתוך הארון כמובן הנה עוד תמונה של הבפנוכו עשינו את הארון בפאנדורס ביבנה הם פשוט אנשים מקסימים, תענוג לעבוד איתם

ronchikit

New member
והצד השני

לא הכל ניכנס לי בתמונה אחת אבל באמצע יש בעצם 6 מגירות, בצד ימין יש 2 עמודות של מדפים, ובצד השני הרבה תליה עם כזה מוט תליה שיורד אלי כשאני מושכת אותו. זה פתרון מעולה לאנשים נמוכים, או לסתם כאלה שלא בא להם לעלות על כסא כל שני וחמישי...

Dfengshui

New member
סליחה מראש על הבורות

מה השחורים האלה שתלויים על המוט?

ronchikit

New member
השחורים האלה זה מוטות משיכה

כשמושכים בזה אז בעצם כל המוט תליה עצמו יורד אליך ומגיע לגובה החזה/פנים וזה מאד נוח כי זה בעצם אומר שכל המוט תליה יורד אליך וקל להוריד או לתלות עליו חולצות כשיש צורך בשימוש יומיומי, וזה מנצל טוב את חלל האיכסון העליון. בקיצור מי שצריך הרבה תליה ומשתשמש בזה כל יום, אז זה מאוד נח

אם פי 3

New member
זה בלום, נכון?

אפשר לדעת כמה בערך זה עולה? <נמוכה עם כיס קטן...>

ronchikit

New member
צ'טערת אין לי מושג

לא ניכנסתי לפרטים כאלה כי המחיר הכללי של הארון התאים לנו, ואהבנו ובעלי המקצוע היו מצויינים נראה לי שכדאי ללכת לתצוגה ולראות ולשאול כי קיימים עוד פתרונות מסוג זה

אמארונה

New member
מאוד יפה. תתחדשו../images/Emo68.gif

מאיזה חומר עשוי החלק החיצוני של הארון? מסקרן אותי כי זה נראה מבריק מדי מכדי להיות עשוי מעץ.

למעלה