היום הוא יום שחור!!!

אבי בן 1231

Well-known member
כך הכריזו מנהיגי הפלשתינים, ואני מבין אותם, אחרי למעלה ממאה שנים של טרור חופשי נגד היאהוד מחליטים מנהיגים מוסלמים בוגדנים לחתום על הסכם שלום עם היאהוד.
ללא כל התחשבות בילדים הרכים תושבי רצועת עזה שסוף סוף מצאו שעשוע עם בלונים ומדורות כמו ל"ג בעומר של היאהוד.
הכל ייהרס בגלל ביבי!!!

דיברגנט חדש

Well-known member
כך הכריזו מנהיגי הפלשתינים, ואני מבין אותם, אחרי למעלה ממאה שנים של טרור חופשי נגד היאהוד מחליטים מנהיגים מוסלמים בוגדנים לחתום על הסכם שלום עם היאהוד.
ללא כל התחשבות בילדים הרכים תושבי רצועת עזה שסוף סוף מצאו שעשוע עם בלונים ומדורות כמו ל"ג בעומר של היאהוד.
הכל ייהרס בגלל ביבי!!!
יום כיפור של הפרשנים שפשוט לא ראו את זה :)
הם לא חזו מהלך מול מדינות ערב ללא התקדמות מול הפלסטינים משום שעל פי רוב המידע שלהם מוגבל ודעתם מוטה. אם כך, איפה עוד הם טועים?
מיכאל מילשטיין
פורסם: 19.09.20 , 09:06

שר החוץ של בחריין: עבד אל-לטיף אל-זיאני שר החוץ של איחוד האמירויות: עבדאללה בן זאיד דונלד טראמפ בנימין נתניהו חתימת הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות בבית הלבן

טקס החתימה בבית הלבן, השבוע
(צילום: אבי אוחיון, לע"מ)

עיון בפרשנויות עיתונאיות, בהכרזות של פוליטיקאים, בראיונות עם גורמים ביטחוניים ובניתוחים של חוקרי אקדמיה שהתפרסמו ערב ראש השנה שעברה מעלה עובדה מעניינת: לא היה ביניהם מי שהעריך שתפנית אסטרטגית של קידום הנורמליזציה בין ישראל לעולם הערבי היא בגדר תרחיש סביר. אנשי תקשורת, מדינאים (בישראל ומחוץ לה), אנשי מודיעין וחוקרי אקדמיה היו שבויים בקונספציה שזכתה להסכמה רחבה, ולפיה ללא התקדמות ביחסים בין ישראל לפלסטינים - לא תיתכן פריצת דרך בקשרי ישראל עם העולם הערבי.

R 1 3

Well-known member
הם לא חזו מהלך מול מדינות ערב ללא התקדמות מול הפלסטינים משום שעל פי רוב המידע שלהם מוגבל ודעתם מוטה. אם כך, איפה עוד הם טועים?
מיכאל מילשטיין

שר החוץ של בחריין: עבד אל-לטיף אל-זיאני שר החוץ של איחוד האמירויות: עבדאללה בן זאיד דונלד טראמפ בנימין נתניהו חתימת הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות בבית הלבן

עיון בפרשנויות עיתונאיות, בהכרזות של פוליטיקאים, בראיונות עם גורמים ביטחוניים ובניתוחים של חוקרי אקדמיה שהתפרסמו ערב ראש השנה שעברה מעלה עובדה מעניינת: לא היה ביניהם מי שהעריך שתפנית אסטרטגית של קידום הנורמליזציה בין ישראל לעולם הערבי היא בגדר תרחיש סביר. אנשי תקשורת, מדינאים (בישראל ומחוץ לה), אנשי מודיעין וחוקרי אקדמיה היו שבויים בקונספציה שזכתה להסכמה רחבה, ולפיה ללא התקדמות ביחסים בין ישראל לפלסטינים - לא תיתכן פריצת דרך בקשרי ישראל עם העולם הערבי.
מה נותן לך ההסכם עם מדינות ערב .. הרי הערבים הם מפגרים שרוצים לזרוק אותנו לים ..לא?
להם ברור שכדאי לקבל נשק מתקדם ואח״כ לערוך פיגועים הרי אין הבדל בינם לבין הערבים מתוניס.
גם אין הבדל בינם לדרעי - כולם עבריינים עם תכסיס.

דיברגנט חדש

Well-known member
מה נותן לך ההסכם עם מדינות ערב .. הרי הערבים הם מפגרים שרוצים לזרוק אותנו לים ..לא?
להם ברור שכדאי לקבל נשק מתקדם ואח״כ לערוך פיגועים הרי אין הבדל בינם לבין הערבים מתוניס.
גם אין הבדל בינם לדרעי - כולם עבריינים עם תכסיס.
בבקשה

מיכאל מילשטיין

ואני רק שאלה... מי זו בשמלה הירוקה, שמסתובבת להם שם בין הרגליים כמו נאד מסומם?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זו שרה? היתכן שזכר אלפא הרשה לנקבה שלו להסתובב בין שאר זכרי האלפא שסביבו? וולאיייי, יש לו אומץ לבחור!
מיעס פיגי השמנה? אופפס... ערבים דווקא חובבים של כאלה. באמת אמיץ.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זו שרה? היתכן שזכר אלפא הרשה לנקבה שלו להסתובב בין שאר זכרי האלפא שסביבו? וולאיייי, יש לו אומץ לבחור!
תגיד... אתה רק מיתמם או שאתה באמת כזה? זכר האלפא שהרשה לאותה נקבה להסתובב כך בין שאר זכרי האלפא שמסביבו איבד מזמן את יכולת השליטה על ה"נכס" שלו והיא מפגינה זאת בהתנהגות תמוהה בכל מקום ובכל מצב. היא כבר הגיעה לבתי משפט בשל כך והיא גם הואשמה בעבירה פלילית.
צעקותיה ההיסטריות ממלאות את המרשתת עד אין קץ וכל מי שרק רוצה, קורא ויודע עליה לא מעט.
אז אם היא נטלה חרות לעצמה והסתובבה בין שאר הזכרים כמו נאד מסומם, כפי שהתבטאה אותה נורית מסתורית, זכר האלפא שלה (שממילא לא יכול היה לצפות מראש שתעשה את המעשה המוזר הזה שלה ולא יכול היה לשלוט בו), ידע לפחות, שבמהלך הטקס לא תהיה לה גם הזדמנות לבחון אביזרי צנרת, ובתום הטקס, היא לא תוכל להישאר כדי להשלים את הבדיקות, כי היא תצטרף עמו לחדרו המפואר.

אבי בן 1231

Well-known member
ואני רק שאלה... מי זו בשמלה הירוקה, שמסתובבת להם שם בין הרגליים

וגם אני רק שאלה................ מתי ראית לאחרונה נאד מסומם מסתובב בין הרגליים?|תוהה|
מהיכן, יקירתי, את מוציאה את פניני הלשון הללו?|תוהה|

shaycn23

Well-known member
המגישת קפה.
היא מגיעה אל כל אחד שיושב, רוכנת קדימה ומחנה את המרפסת שלה על השולחן ואז צורחת לו באוזן:

"ר-ו-צ-ה ק-פ-ה מ-פ-ס-י-כ-ו-ל-ו-ג-י-ת?????????"

dory30

Well-known member
לא יום שחור. אסטרטגית זה יום חשוב, אבל:
ראשית, המגעים החלו בתקופת מאיר דגן כראש המוסד וביוזמתו
שנית, השלום ישרת את העשירים בלבד, לפחות בתקופה ההתחלתית. אני סומך על בנימין לוקשנקו שהוא גזר קופון או שניים (או עשרה).
ולגבי הירי על אשדוד ואשקלון, לא לחשוב בכלל ולמחוק כמה שכונות חמאס. אבל ביבי הפחדן לא יעשה כלום, ישלם להם דמי שתיקה כמו במאפיה.

shaycn23

Well-known member
המטרה הושגה אבל הדרך?
הדרך חשאית ודיסקרטית ואולי אפילו פארנואידית. החשש הזה של ביבי מיריביו הפוליטיים העבירה אותו על דעתו. היה חשוב לו להעביר את המסר שהוא עשה שלום ולא אף אחד אחר ואף אחד אחר מלבדו לא יקבל קרדיט. וחבל. ואם כבר הוא נוסק לשמים כי הנה הוא עושה שלום, אז יאללה, על הדרך צריך גם לנצל את המדינה איכשהוא ולהפוך את הדרך לשלום בוושינגטון גם לטיסת חופשת חג עם אשתו וילדיו בוושינגטון.
בהסכם שבו שותפה כל הקואליציה ואולי כל הכנסת ולא כמי שצריכים להשיג פיסות מידע על ההסכם מפה ומשם, אז כל אזרחי מדינת ישראל חשים שותפים וכשאחרים שותפים ונותנים דעתם ותכניותיהם אז יכולים למנוע טעויות. הרי עד כה לא ידועים לנו פרטי ההסכם ועל מה הוא חתם ואיך נשלם על כך אח"כ, אבל שלא יבלבלו אותכם עם עובדות..ביבי עשה שלום עם הערבים. מה ששלו שלו.

R 1 3

Well-known member
חסר משמעות לחלוטין..פייק כמו להכריז על ירושלים כבירה או רמה״ג ישראלית
אלו היו עובדה מוגמרת עשרות שנים ונתפסים כמו חוק דייר מוגן.
טיסות מעל סעודיה - ממילא לא טסים. יחסים עם האמירויות היו בגלוי עשרות שנים.
אפילו הגיעו אלי הצעות במיילים מחברות ערביות (שהאמת לא היו אטרקטיביות)
והעיקר ההסכם ללא נוכחות שר חוץ מרמז על התרמית - הוא מבוסס
על 2 מדינות ל 2 עמים ואיסור הסיפוח - מה יותר שמאלני מזה?
אפילו מרץ לא היו משיגים בעצמם הישג כה אנטי ימני.

dory30

Well-known member
אני חוזר ומזכיר, הביביסטים יצביע לנתניהו לא רק אם יאנוס את הבת שלהם אלא גם אם ירצח אותה, או יהפוך אותה לשפחה נרצעת של אשתו, שזה בעצם אותו דבר כמו שתי האפשרויות הקודמות. בעניין אחר, אם פעם פקפקתי באפשרות שמני נפתלי צודק שגורמים עברייניים מטעם הפושע הנמלט שמו לו מטען חבלה מתחת לאוטו, היום אני כבר מתחיל לחשוד שהוא צודק.

shaycn23

Well-known member
אני חוזר ומזכיר, הביביסטים יצביע לנתניהו לא רק אם יאנוס את הבת שלהם אלא גם אם ירצח אותה, או יהפוך אותה לשפחה נרצעת של אשתו, שזה בעצם אותו דבר כמו שתי האפשרויות הקודמות. בעניין אחר, אם פעם פקפקתי באפשרות שמני נפתלי צודק שגורמים עברייניים מטעם הפושע הנמלט שמו לו מטען חבלה מתחת לאוטו, היום אני כבר מתחיל לחשוד שהוא צודק.
אני גם חושב כמוך שהביביסטים שטופי המוח יצביעו לו גם אם ישפוך חומצה גופריתית על הילדים שלהם,
ביבי לא יבחל באף מעשה, אני לא אתפלא אם הוא משתמש בכישורים הנסתרים שלו של שוחד והפעלת לחצים עברייניים על גורמי משפט גם כעת.

dory30

Well-known member
אני מאחל לו לקבל בחזרה את כל מה שעשה לאזרחי המדינה, במיוחד בתקופת הקורונה אבל גם מקודם.

dory30

Well-known member
בפורום אקטואליה הוא קנה חצי מהיוזרים (כולל שחקן השש בש) , אז דמיין מה הוא עושה בפייסבוק וביתר הפלטפורומות.

אבי בן 1231

Well-known member
כל כך הרבה ארס ושנאה!!!!!
ממש דוחה, לפחות אותי!!!

למעלה