היום זה כל-כך ברור שהתורה היא אמת

הטרנספר

New member
היום זה כל-כך ברור שהתורה היא אמת

אנחנו חבים את קיבוץ גליות למול עינינו. טכנולוגיות ( טיסה ב-BOEING) ושיפורים גדולים בגידול מזון והגנה ב-60 השנים האחרונות איפשרו לנו לגור בארץ ישראל. 39 טילים (כמניין מלאכות בשבת) נופלים ואף אחד לא נפגע ישירות מהטילים. העולם מתחיל לקיים את נביאות ישעיה( ולא יהיה עוד מלחמה) . 4 מלחמות שנצחנו כנגד כל הגיון אנושי מול אויבנו מסביבנו. ןשרדנו בגלות אחרי שכל אומה ניסתה לחסל אותנו. בחייכם על מי אתם עובדים - רק על עצמיכם. היום אנחנו רק מתחילים להבין את המורכבות והחכמה האדירה בבריאה. המאובנים וכדומה הם לא מוכיחים כלום - הערכת הגיל שלהם היא הערכה וניחוש אף אחד חוץ מהבורא לא היו בבריאה. והבורא יכל לברוא את העולם שהוא נראה מיושן(לנסות את האדם) או להאיץ תהיליכים שבדרך הטבע יקחו מילארדי שנים לכמה שניות ולכן מדענים חושבים שהעולם כל-כך מיושן חוץ מזה שכתוב שהבורא יצר והרס עולמות במדרש. התורה בעצמה מזכירה את התנינים הגדולים בבריאה - אלפי שנים לפני שגילו את הדינוזארים. אולי רוב המאובנים הם אלה שלא שרדו את תיבת נח -(שכתוב שמי תהומות בקעו ומשמע שהיה הרבה התפרציות של הרי געש. ובמדרש אמרו שהמים היו רותחים. באף מקום לא הוכיחו שייצור נברא מייצור אחר. בקיצור יש תשובות רבות לשאלות אם רק מחפשים ולא רצים לזרוק את הכיפה מהחלון.

אלי פלס

New member
שלום יקירי...

אני יכול להתחיל להגיב לערימת השטויות שזרקת כאן. אני יכול גם לכתוב אלפי מילים על הסיבה למה אני לא הולך להגיב לך כאן. אבל למעשה, אין לי כוח לבזבז עליך זמן. לילה מעולה לך, אלי

למעלה