היום יום הולדת,היום יום הולדת להראל

frige

New member
היום יום הולדת,היום יום הולדת להראל../images/Emo99.gif

היום הבן הבכור המקסים שלי חוגג 5 שנים. הילד המתוק הזה שהפך אותי לפני 5 שנים לאמא בפעם הראשונה בחיי. הראלו'ש- אוהבת אותך עד כלות. מאחלת למתוק שלי המון בריאות ואושר. שיהיה בעל מזל טוב ושיהיו לו חיים שמחים עם המון שמחת חיים ואהבה.
אמא

S r 35

New member
יום הולדת שמח להראל ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב לילד גדול, מתוק ומקסים המנהיג של חבורת הפריג'ים
הראל - מאחלת לך אושר שמחה והמון
.

לולי72

New member
../images/Emo49.gif להראל המתוק ../images/Emo65.gif

מאחלת לך את כל הטוב והאושר שבעולם, תדע לך שנולדת למשפחה טובה ומקסימה, אבא ואמא שחיכו הרבה עד להולדתך ושהפכת אותם להורים גאים ומאושרים. מאחלת לך שתגשים את כל משאלות ליבך וחלומותיך ושתהיה בריא, מאושר ושמח עם המשפחה המורחבת שלך.

../images/Emo49.gif להראל ה../images/Emo214.gif../images/Emo151.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

להראל המתוק....
בריאות....
שמחת חיים, שתיהיה מאושר....
ושכל חלומותיך יתגשמו.....
באהבה רבה דניייי

יום הולדת שמח הראלי! ../images/Emo65.gif

המון מזל טוב ילד מקסים ואח בוגר! המון חגיגות יש לך השנה בזכות אחיך הצעיר שכבר התחלת לחגוג בברית שלו בחגיגה יפה שהורים ארגנו לך! אז תמשיך להיות שמח ומאושר ולהגשים את כל החלומותך!

dafgol

New member
../images/Emo49.gif ענקי להראלון האלילון ../images/Emo47.gif

לילדון המתוק, הבוגר החכם והנפלא
המון המון המון בריאות אהבה שמחה אושר ונחת עם כל השבט
שתגדל להיות ילד נער ואיש בריא שמח ומאושר בחלקך
ענקי מכל ה
ברי רזי והזקנים

frige

New member
../images/Emo51.gifעל הברכות המקסימות../images/Emo25.gif

טוב, אז זה מתחיל ב-31.10.1970, עושים לאלי ברית מילה. 23 שנה אחרי... 31.10.1993 אלי מתחיל את עבודתו בחברת חשמל. 6 שנה אחרי... ב-31.10.1999, בריתה של אחיינית של אלי ושם אנחנו מודיעים ל-2 המשפחות שהחלטנו להתחתן. 3 שנים אחרי... 31.10.2002 נולד הראל ה שלנו. היום 5 שנים אחרי אנו חוגגים 5 שנים להראלו'ש שלנו. היינו במסעדה, לא מזמן חזרנו, באחוזה, שווהההההההההההההה, היה ממש ממש כיף, היינו רק אנחנו, המשפחה המצומצמת מורחבת שלנו והיה לנו ממש נפלא. הילדים היו מקסימים, אנחנו היינו מוקסמים. ינון ישן לו בשמחה והכל עבר בהצלחה. אז... מזל טוב לאלי - שאחרי 37 שנה יכולה להעיד שהברית עברה בהצלחה . מזל טוב לאלי על 14 שנות עבודה, שיוווווווווו. מזל טוב לאלי ולי על 8 שנים מאז הכרזת המדינה, אה, משפחה . מזל טוב להראל שלנו להראלו'ש המתוק והמקסים שלי. היום הבן הבכור והמקסים שלי חוגג 5 שנים. הילד המתוק הזה שהפך אותי לפני 5 שנים לאמא בפעם הראשונה בחיי וסוף סוף עשה ממני משהו, מישהו. הראלו'ש- אוהבים אותך עד כלות. מאחלים למתוק שלנו המון בריאות ואושר. שיהיה בעל מזל טוב ושיהיו לו חיים שמחים עם המון שמחת חיים ואהבה. אבא, אמא, אלעד, איתי וינון.

dafgol

New member
נדוש אם אאחל שוב ../images/Emo49.gif לכולכם ../images/Emo35.gif ../images/Emo23.gif../images/Emo48.gif

למעלה