היום יומולדת היום יומולדת היום יומולדת לנועה

netapet2

New member
היום יומולדת היום יומולדת היום יומולדת לנועה

חג לה שמח וזר לה פורח היום יומולדת ל-נ-ו-ע-ה [NOOKA] אז נועה, שיהיה לך הכי כיף בעולם, שהאכזבות לא יגיעואף פעם, ואם הם מחליטות להגיע- אל תקחי אותן קשה. אני צריכה לעוף עכשיו לבית ספר,אז אני אמשיך את הברכה אח"כ היה כיף לשמוע אותך מאושרת בטלפון

nooka

New member
תודה לך../images/Emo23.gif../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif

תודה רבה רבה!!! והיה מאוד נחמד שהתקשרתP: זה עשה בוקר סבביישן חח =) אז תודה

nooka

New member
חח הייתי חייבת להגיב לפני שהלכתי../images/Emo3.gif

kongo77e

New member
נננווועעעההה!!! ../images/Emo151.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif

המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון המון מזל טוב!!!!!!! תהני ביומולדת שלך, כי היום זה היום שלך ואת יכולה לעשות מה שאת רוצה!!! גדלת בשנה ולא סתם שנה.. השנה הזאת תפתח לך דלתות חדשות, אפשרויות חדשות, וכמובן תביא איתה הרבה מאד שמחה.. מאחלת לך את כל הטוב שרק אפשר, שכל מה שתרצי יתגשם, שנמשיך להיות חברות, ובקשה קטנה: שאמשיך לראות את החיוך המהממם הזה שלך בכל יום... אוהבת המון המון המון -
- עדן...
חיבוק| תמיד פה בשבילך...

nooka

New member
תודה אהובתי וגם תודה על כל העזרה היום!!../images/Emo23.gif

kongo77e

New member
בשמחה! ../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

עם חיוך גדולללל גדוללללללל! אז תשמחי

טללולוXD

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

nooka

New member
תודה לכווולם!../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif../images/Emo3.gif

2STRIPE

New member
מזל טוב../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif

segev 007

New member
מזל טוב!!!

שיהיה המון המון המון מזל טוב ומלא הצלחה ברכיבה!!

אוקיי אז ככה......./images/Emo25.gif

שיהיה לך יומולדת שמח ממש כמוני:], שתמיד תחייכי...בהצלחה עם בנותת!! ( או בנים?! ) אוהב אותך כלכךךךך כלכךךךך אוהדהה שלך=]

למעלה