היום יומולדת היו יומולדת היום יומול

Angel Girl1

New member
היום יומולדת היו יומולדת היום יומול

דת ל... טללללללללללללללל!!!!!!
מזל טוב טלללל! שיהיה לך רק טוב כייף ובריאות בחיים! (אני לא ממש טובה בזה...=/) וזהו... בן כמה אתה אגב...? אה... ולא לשכוח... לי יש ביום חמישי יומולדת!!! אולי נעשה כאן שירשור שכל אחד יגיד (רק אם הוא רוצה!) מתי יש לו יומולדת, ובן/בת כמה הוא/היא?! אז יאלא... תתחילו לשרשר...:) אני יתחיל... 25.7 אני יהיה בת 14:)

מזל טוב טל../images/Emo49.gif../images/Emo39.gif../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לך היום הולדת הכי שמח בעולם המון המון מזל טוב,עד 120

witch13

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif

מזל"ט מתוקה! יש לי מתנה בשבילך בעיר, אבל אין לי מחשב
דנה

casperit

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

למרות שאין לי מושג מי אתה:) 08.03-אני אהיה בת 15 (יא מגניב!) יעל

Randyael

New member
מ-ז-ל ט-ו-ב-!../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo85.gif

מזל טוב מזל טוב מזל טוב מזל טוב ולי יש יומולדת ב-7.9 יוצא יום שבת בדיוק לסדרה (אני אהיה בת 15)

BIG wannabe

New member
מזל טווווווווווווווווווווב

לטל ולמור (נראה לי), שכמובן אין לכם מושג מי אני.. אבל זה רק בגלל שאני עצלנית ואף פעם אין לי כוח לכתוב הודעות, אבל תדעו שאני תמיד כאן גם אם לא שומעים אותי.. אז, איפה הייתי? אה כן.. המון המון מזל"טים (מטוסים זעירים ללא טייס
), אושר, בריאות, אושר, שמחה, אושר, אהבה, אושר, יושר, אושר, ו-כמובן.. אושר

BlueFairy

New member
מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למרות שאני לא מכירה אותך.... מזל טוב לך... עד 120 ויותר....
דרך אגב היומהולדת שלי ב 14.3 ואני אהיה בת 19... אבל זה עוד המון זמן...

birka

New member
מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבב!!!!!!!!!!!!

המון המון המון מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!

|מזלטוב| ../images/Emo65.gif

מלאן מזל טובים עד טריליון ואחת שנים שלא תפספס שום פרק של הכי גאים שיש שתמיד תבין בדיחות שלא תלך לאיבוד בראשל"צ באמצע הלילה שהסוללה בפלאפון שלך לא תיגמר שאף פעם לא יהיה לך מינוס בבנק ועוד המוני המונים של ברכות ואיחולים!! אגב אני חוגגת היום 3 שבועות לגיל 17!! (= יום טוב!

למעלה