היום לפני תשע שנים....

S r 35

New member
היום לפני תשע שנים....

היום לפני תשע שנים ... ישבתי במספרה עם שני ספרי צמרת ונתתי להם להתעלל לי בשיער עד כאב - בפעם הראשונה בחיי הבנתי למה התכוונו הגששים כשהם אמרו שיש להם יציקה על הראש... היום לפני תשע שנים... רצתי, התרוצצתי, מדדתי, התאפרתי והסתדרתי... היום לפני תשע שנים... בעיקר התרגשתי. היום לפני תשע שנים ... התחתנתי. היום לפני תשע שנים מיסדתי קשר ואהבה עם בן-זוגי היקר. היום אני חוגגת יום נישואין תשיעי. מאחלת לשנינו עוד הרבה שנים של זוגיות טובה, אושר ונחת - לפחות כמו שהיה עד עכשיו ואפילו יותר. לזוגי - אני יודעת שאתה לא קורא כאן, אבל בכל-זאת אני אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד
וה
הכי יפה ליום הנישואין שלנו היא שיחה שהייתה לנו אתמול עם הגננות של ניר. לכולן היו רק מילים טובות ויפות להגיד עליו. אנחנו מלאי אופטימיות ובעיקר גאווה.

לולי72

New member
../images/Emo49.gif לשרה ולבן זוגה ../images/Emo65.gif

איזה הודעה מרגשת. שרה - אני מאחלת לכם באמת המון המון אושר ועושר, בריאות, שמחה, מי יתן ותזכו לחיי נישואים מאושרים ומלאים בהמון שמחה ואהבה. כל שנה מחדש זה נהדר להיזכר ביום הכלולות וזה מרגש, לפעמים בא לנו לחזור להיות שם שוב נכון? אז אני מקווה שאתם הולכים לבלות קצת ביחד הערב ואולי.......בואי נאמר בעוד 9 חודשים.....את יודעת...... לא?
מאחלת לכם הרבה דברים טובים, ושמחה לשמוע על השיחה המשמחת עם הגננות של ניר. מה איתו? איך הוא והחברים שלו מסתדרים כרגע? חוץ מזה שהם לא אוהבים את המבנה ה"חדש"? הגננות מעודדות אתכם? אותם? שבקרוב יחזרו לגן הישן?

../images/Emo49.gif שרה ובן זוגך../images/Emo65.gif

הכנסת אותי למתח מהמשפט הראשון שלך. חיכיתי לקרוא מה המשך ובדיוק קראו לי(אני בעבודה עד עכשיו לצערי, אבל עושה לשם שינוי דבריים כייפים-מדגמנת
) אז עכשיו חזרתי לקרוא את ההמשך והבנת שמדובר ב9 שנים של אושר ואהבה
אז מאחלת לכם עוד אין סוף שנים כאלה ואף שאהבה שלכם רק תפרח ותצמיח עוד פרחים יפים ושרק תמשיכו להתגאות בהם! תהנו לכם היום ,תחגגו ושיהיה לכם רק טוב.

../images/Emo23.gif../images/Emo48.gif../images/Emo49.gif לשרה ובן זוגה../images/Emo70.gif../images/Emo141.gif

לשרה היקרה ולבן זוגה , מאחלת אני מכל ה
, עוד הרבה שנים של אושר
, תמשיכו לאהוב אחד את השני, תמשיכו לתמוך...... תיהיו בריאים...
, תשמרו על עצמכם !
דנייי

frige

New member
שרה- מברכת אתכם גם פה../images/Emo49.gif

כתבת כל כך מקסים. זיכרונות נפלאים. מאחלת לך ולזוגך את כל מה שאת מאחלת מכל ה
. שתיזכו להמון נחת מניר ורו המקסימים שלכם. לעוד המון המון שנים של אושר, אהבה, שמחת חיים עם המון המון בריאות.
אוהבת שרית

dafgol

New member
שרה אחותי ../images/Emo24.gif היקרה ומ' גיסי היקר ../images/Emo48.gif

< מצטערת שרק עכשיו הגעתי, הטורנדו חירב לי את המחשב > מאחלים לכם מכל ה
עוד המון המון המון שנים של אושר,חברות,שותפות,תמיכה פירגון ובעיקר אהבה
אתם באמת זוג משמיים וכל כך מתאימים ומשלימים אחד את השנייה,אחת את השני
זוגיות למופת,חברות נהדרת והורות מצויינת
ענקי רוב אושר ונחת. אוהבים מחבקים ומתגעגעים ברי רזי גולן ודפנה

S r 35

New member
תודה לכולכן.

עדן, לשאלתך - חגגנו ביום חמישי (חגיגה מוקדמת) יצאנו והיה כייף. את הסופ"ש ניצלנו בעיקר לאגירת כוחות ולסתלבט. שנינו היינו זקוקים לזה.

למעלה