היום לפני 30 שנה

יוליקה

Member
מנהל
היום בלילה ימלאו 30 שנה לפרוץ מלחמת המפרץ - סופה במדבר!!
משפחתי מרמת גן ובני ברק - נמלטו אלינו לדימונה!!

Harrington

Well-known member
מנהל
כמי שהתגורר באותה תקופה ברמת גן, אני לגמרי יכול להבין אותם :).

תמר שרוני

Active member
אחותי שגרה בזמנו בבת ים , באה אלינו, לבאר שבע עם הילדים . אחרי כ 4 ימים בעלה החזיר אותם הביתה . אני עצמי הייתי מוצבת , בלילות , במקלט ששימש " לאפסון לילי" לילדי הסגל הרפואי בסורוקה ששני ההורים היו בתורנות . למזלי היינו שתיים שהתחלקנו בלילות , לילה היא ולילה אני . היו לי אז שני חיילים , בן ובת . לאחד מסופי השבוע הגשומים מאד שהיו אז , באו שני החיילים לסופ"ש . הייה המוווווווווווווווווווון כביסה ולא היה לי [ועדין אין] מיבש כביסה . כל השבת העברתי כביסה ממקום למקום , וכן את מפזרי החום . ביום ראשון הכל היה יבש .

ויוי 25

Well-known member
בתקופת מלחמת המפרץ היינו בנופש באילת, ובמהלכו שמענו בחדשות על פיצוץ של טיל שנורת על ידי כיפת-ברזל באיזור גבעתיים ,ואז החלטנו להישאר עם הילדים באילת, כאשר בהמשך גיסתי הצטרפה אלינו למלון ביחד עם 2 ילדיה וכך שהיינו באותו במלון באילת עד שהמצב נרגע.
פגשנו באילת המוני -אנשים שהסתובבו עם עגלות ילדים במרכז העיר, והתברר שהם הגיעו מאזור-המרכז כדי להתרחק כמה שיותר מהכיוון בו שוגרו הטילים.
היו ימים קשים בגלל סאדם חוסיין המטורף,שבסופו של דבר גם קיבל את עונשו.

GoldenEyes

Well-known member
בתקופת מלחמת המפרץ היינו בנופש באילת, ובמהלכו שמענו בחדשות על פיצוץ של טיל שנורת על ידי כיפת-ברזל באיזור גבעתיים ,ואז החלטנו להישאר עם הילדים באילת, כאשר בהמשך גיסתי הצטרפה אלינו למלון ביחד עם 2 ילדיה וכך שהיינו באותו במלון באילת עד שהמצב נרגע.
פגשנו באילת המוני -אנשים שהסתובבו עם עגלות ילדים במרכז העיר, והתברר שהם הגיעו מאזור-המרכז כדי להתרחק כמה שיותר מהכיוון בו שוגרו הטילים.
היו ימים קשים בגלל סאדם חוסיין המטורף,שבסופו של דבר גם קיבל את עונשו.
ויוי
תיקון קטן
לא היה אז כיפת ברזל , היה רק פטריוט

ויוי 25

Well-known member
נכון את צודקת,
שכחתי שכיפת ברזל החליפה את הפטריוט שאז יירט את הטילים.
משתכללים עם השנים.

למעלה