היום ספיישל סטיל פולס וראיון בלעדי ב88FM

afficoman

New member
היום ספיישל סטיל פולס וראיון בלעדי ב88FM

האזינו היום לתכנית של גבריאל ורפאל בשעה 23:00 עד 01:00 88FM בכל הארץ ספיישל סטיל פולס וראיון בלעדי עם דייויד הינדס סולן סטיל פולס!!!! לכבוד ההופעה שבוע הבא וייבז

afficoman

New member
סטיל פולס עוד יומיים....

קשה לעכל שעוד יומיים סטיל פולס אחת מלהקות הרגאיי הראשונות שהקשבתי להם , יגיעו לישראל. כבר בגיל 14 הייתי שומע את MACKA SPLAFF זהיה מעיר אותי כל בוקר לבית ספר, כשאני שומע את הנדסוורט' עולים לי זכרונות (אפשר לקרוא להם פלאשבאקים קטנים) לטיולים הראשונים בסיני, לשאכטות הראשונות, לזמן שבו למדתי להכיר רגאיי. לטעמי תמיד היה בהם משהו שונה ומיוחד, אולי בגלל הסאונד האנגלי היותר אירופאי, אולי בגלל הליריקס שהיו תמיד חורכי אמת. להביא אותם לארץ היה בשביל כולנו חלום שמתגשם, ואנחנו מקווים שגם בשבילכם. סטיל פולס נותנים הופעה סופר אנרגטית, אפשר לקרוא לזה שמחה בטירוף, עם מקצבים אפ-ביטים, כלומר הם מנגנים הרבה רגאיי מהיר יותר, מה שנותן לכם את האופציה לרקוד ולהשתולל בטירוף. הם מנגנים רוטס רגאיי מסורתי, עמוק ומהפנט, ואז בדילוגים בלתי מורגשים, הם מנגנים פתאום סטפרס אנגלי, הם מנגנים קנשס רגאיי, הם מנגנים מוזיקה. רגע היסטורי נוסף בישראל! אל תגידו לנכדים שלכם, שבאותו יום לא היה לכם כח, כי הם לא יאמינו לכם. פליי די מיוזיק מיסטר די ג'יי........סאונדסיסטם!

למעלה