היום (ראשון) משודר הפרק מיום חמישי!

• פותח הנושא j0be
  • פורסם בתאריך

j0be

New member
היום (ראשון) משודר הפרק מיום חמישי!

נכון לעכשיו, 4.3.2006, 17:47, ערוץ 3 משדר את הפרק ששודר ביום חמישי! כנראה זאת תקלה. גם לפי המדריך, צריך להיות משודר עכשיו "פרק 3963" ולפי מה שהיה כתוב אחרי שיר הפתיחה, משודר "פרק 3961".

j0be

New member
התקשרתי - יש מענה אוטומטי בנושא.

התקשרתי להוט, והייתה הודעה אוטומטית: "מנויים יקרים שלום. קיימת כרגע תקלה בערוץ 3 בסדרה "צעירים חסרי מנוח". התקלה ידועה ונמצאת בטיפול. עמכם הסליחה"

Ronnie Rocks

New member
חוצפה../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif

זו לא פעם ראשונה שהם "מתבלבלים"...! הייתה להם לפני כמה זמן גם פאשלה עצבנית, כשהם שמו פרקים לא בסדר הנכון... קפצו פרק קדימה ואז בחזרה אחורה, למחרת... חוצפה וזילזול! רק בצח"מ זה קורה!

soapi101

New member
שניה

היום יום שני וגם היום משודר הפרק של יום חמישי. אני צודקת?או שאני מבולבלת?

j0be

New member
כן..

כן, היום יום שני, ה3.4.2006, והפרק ששודר ב 17:35 הוא הפרק ששודר ביום חמישי, לפני כמה ימים, במקום הפרק המקורי שהיה אמור להיות משודר היום - הפרק שבא אחרי הפרק ששודר אתמול.

nimix

New member
התקשרתי ל YES

בפעם הראשונה עוד חיכיתי בתור, ואז נשמע צלצול טלפון ( לאחר שהמוזיקה נפסקת אתם יודעים ...) ואז פשוט נותקתי !! אין צורך לומר שלאחר מכן לא ניתן בכלל לחכות בתור לנציג כי יש תקליט על עומס ממתינים וזהו .. השיחה מתנתקת.. על זה הייתה אומרת מיקי: "אוי גיוועלד איך וייס נישט... " תרגום: כל יתוש חושב שהוא דולפין.....

ים כחול

New member
אני חשבתי שטעיתי ביום והתחלתי לבשל

לשבת
והכל בגלל השידור החוזר שדחפו לנו ... פתאום אמרו לי שמחר יום שלישי בכלל והפסקתי את הבישלולים

חחחח ימוש!

הצחקתותי!!! שמעתי שיש לך יומולדת אז באתי לברך מזל טוב יקירה עד 100 כעשרים כל שתבקשי לו יהי לי לא ממש יוצא לראות את הפרקים און ליין אני מקליטה כל שישי בבוקר את הפרקים וצופה בהם כשיוצא לי יש לי בערך 20 קלטות שמחכות שאצפה בהן! מה זה אומר? שחסכתי לי ארבעים דקות?

ים כחול

New member
../images/Emo3.gif תודה פייה כייף לראות אותך ../images/Emo23.gif

היום פיספסתי , מעניין איזה פרק העלו היום ?? בטח כשאלכס הגיעה לראשונה לניומן אנטרפרייז
הופ הופ טראלהלה הזדקנתי בשנה אה אה אה

pumiki25

New member
../images/Emo8.gif

אמא שלי הייתה מאוד נסערת מהעניין. אני, לעומתה, בירכתי על עוד שעת נמנומנציה מתוקה ללא רגשיי אשם. (רגשיי אשם והרגל הם pretty much הדברים שמביאים אותי לידי העפת מבט משועמם כל 10 דקות לערך לעבר המסך - וגם זה, בלי משקפיים/עדשות
) נו. אוי גיוועלד, איך וייס נישט!

ים כחול

New member
הווו מיקי את צודקת ......./images/Emo25.gif

אולי נבקש מידי פעם שישימו שידורים חוזרים בימי חול בערב וכך נוכל לנמנם... לצאת.... לטייל .... לראות חברים ולא רק בסדרה
... לפעמים אני באמת צריכה שיטעו בשידורים חוזרים
במיוחד לפני פסח אני ככה --->
מיקי תגעגעתי
ריקי תגעגעתי
שחר התגעגעתי

pumiki25

New member
יפעת'וש! ../images/Emo23.gif

סליחה-סליחה-סליחה-סליחה-סליחה-סליחה (אני מקבלת פטור ביום כיפור?) על שעוד לא כתבתי. אני נוראית. איומה. איי אמ א הוריבל, הוריבל פרסון
מבטיחה-מבטיחה-מבטיחה לכתוב בקרוב! ברגע שאוכל! אוהבת ומתגעגעת!

SoldieRonit

New member
../images/Emo124.gifהפרק הנכון-היום:יום שלישי 4.

ממש חמוד מצד שרון ללטף את הכרית- אתם חושבים שזה החלטה שלה או שזה הנחיית במאי
(רק שלא תגידו לי שיש בליטה בבטן אז היד...........נו..אוטומטית
) אני הכי אוהבת שההריוניות בסדרות משמינות רק בבטן ודיי אפשר לדעת אצל מי זה כרית ואצל מי זה הדבר האמיתי בתוספת "לחיים צביטות" - רק ששרון "עבדה" עלי ואצלה הפנים קצת יותר נפוחות .. או שהיא סתם עייפה
איזה סוף מותח - בראדלי הלחיץ אותי
. . . . . .
. . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . למטה . . . . . . . . . . . אז אל תגידו שלא אמרתי . . . . . . . . . . . ואל תקלטו שלא סימנתי בכותרת . . . . . . . . . . . . עכשיו זה בא. . . . . . . . . . . . ספוילר גדול אז תבלמו את עצמכם. . . . . . . . . . . . . .
רק חבל שמכל המילים של שרון "התינוק בא לעולם כזה יפה "
- אז חבל שנראה שיש לי מידע על העולם הבא

למעלה