היום שנת 2007 אצל היפנים..

היום שנת 2007 אצל היפנים..

היא בשעה 5 אצלנו(אחרי הצהריים)(אצלם 12) אני הגדרתי שעון ספירה לאחור בסלולרי כדי לספור עם איומי

כן היה..

שמתי את 1LOVE JEWEL (אני שמתי את כל SECRET אבל התחלתי אחרי השניה האחרונה ב1LOVE כי לא ידעתי איזו שירים יהיו בדיוק) :)

nadav1232

New member
איך את יודעת שהשירים האלה היו שם?^^

לא ממש הבנתי אותך XD

ayu 4 ever

New member
הנה:

. not yet 2. Ourselves 3. Fly High 4. Beautiful Fighters 5. Never Ever 6. A Song for Xx 7. No Way to Say 8. Free and Easy 9. Evolution 10. flower garden 11. Until that Day 12. Audience 13. Boys and Girls הדיבור שלה עם Yoshio 14. Trauma 15. independant 16. Humming 7/4 17. Blue Bird

ayu 4 ever

New member
אהה ועוד משהו

Tour Secret יהיה בעצם ASIA TOUR 2007 שלה והוא יקרא ASIA TOUR 2007 A ~Tour of Secret~ וזה יהיה בסביבות מרץ-אפריל

היי איו4איביר.....

ממצב? תגידי מאיפה לך רשימת השירים הזאת את יכולה להמליץ לי על אתר שכותב על החדשות של איומי בכל "שניה"? (האמת היא שמצאתי אתר מעדכן על מגזינים ו תמונות וקליפים... אבל לא מעדכן על סיבוב ההופעות של איומי!
(נשבעת אני חיפשתי הרבה אבל לא מצאתי).....:( ואריגאטו גוזאימאס.... ---------------------------------------- ~+איומי האמאסאקי לנצח+~

nadav1232

New member
הנה פורום עם חדשות על איומי ^_^

http://www.ayumi-hamasaki.net/forum/viewforum.php?f=2 פורום מצויין D:

שמעתי שהיא תשיר את..

1LOVE ו JEWEL באותו לילה אז לא ידעתי בדיוק איזה שירים יהיו אבל שמעתי שיש את שני השירים האלה (ראיתי שני הופעות שבם היא שרה ב57TH KOHAKU)ראיתי את הקליפ אחרי יומיים היא הייתה מזה חמודה אבל.....אני לא בטוחה שזו היא ההופעה הנכונה:( כי אין אתר שאני מכירה מעדכן על ההופעה הזו.......CDL2006-2007 (העיקר ששמתי שירים שלה חח) אם אתה יודע. אתה מוכן לענות לי האם היא שרה בCOUNTDOWN 2006-2007 ב אותו מקום (57TH KOHAKU? ואריגאטו.! ---------------------------------------------- +~איומי האמאסאקי יהלום לנצח+~

nadav1232

New member
לא ^_^

היא לא עשתה את ה-CDL ב-57th Kouhaku . ב - 57th Kouhaku היא רק התארחה ^_^ איפה שהיא עשתה את ה - CDL זה מקום יותר גדול. הא וגם ה-CDL כבר באותו לילה שודר ביפן בטלוויזיה ^_^ ויש להורדה אותו *_* אבל אני מחכה לדי וי די, כי בגירסא של הטלוויזיה זה צולם מזוויות שונות שלא יהיו בדי וי די והאיכות, היא לא איכות של די וי די.

אה הבנתי!......

אריגאטו גוזאימאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאססססססס!!!!!!! על המידע+הפורום! באמת תודה רבה!!! תגיד אתה קונה את הדיסקים ולא מוריד אותם נכון?! (אני מורידה כי בארץ לא מוכרים כמובן. וההורים שלי לא קונים מאינטרנט כי אומרים שזה לא בטוח ניסיתי לשכנע אותם אבל...אין בררה..)טוב אסל מזה משנה העיקר ששמעתי שירים יפנים ושל איומי!!

nadav1232

New member
בבקשה ^-^

אני מוריד את הדיסקים.. ._. שיהיה לי כסף (הלוואי שבקרוב) אני אזמין את כולם ^_^ XD והזמנתי את ayumi hamasaki ARENA TOUR 2006 ~(miss understood)~ *__*

alice123

New member
נצלש~ SID מישהו מכיר? ^^

מישהו מכיר אותם ? הם סוג של להקת ויז'ואל והם ממש חמודים 3: ~ ואני מאוהבת לגמרי בבסיסט שלהם אקי
ועם מישהו יוכל להמליץ לי על שירים שלהם אני אשמח ^_^

מ א י י ק

New member
*בישי בישי בישי בישי**____*../images/Emo19.gif

אין סוף לבישים יפניםםםםם גאדדדדדד *_______*
זהו,אני פותח קומונה לבישים,מקווה לראות אותכם שם!

Nora Shu

New member
כבר לא ויז'ואל P:

תכל'ס ממזמן הסולן אמר שהם לא רוצים לעשות ויז'ואל קיי אז הם... SID עכשיו. P: אני לא יודעת מה בדיוק להמליץ לך כי אני מכוערת והקשבתי להרבה שירים שלהם ואז ירדתי מהם ועכשיו חזרתי ואין לי זיכרון טוב. האלבום האחרון שלהם, play, מקסים מקסים מקסים מקסים מקסים. הוא באמת תענוג לאוזניים: שקט אבל רועש: הם באמת ז'אנר משל עצמם, פטו. XD אני ממליצה לך להקשיב להכל. המוזיקה היותר ישנה שלהם היא יותר בסגנון ויז'ואל/רוק והחומר החדש שלהם נוטה יותר לכיוון של בלדות רוק/פופ/funk שכזה. תתאהבי בכולם. הם יפים לעזאזל D:.

למעלה