היו שלום ותודה על הדגים

DingDonge

New member
היו שלום ותודה על הדגים

הפורום הזה הוא הפורום הזה הוא מתאים לכן וזה טוב ויפה מאחל לכן דרך צלחה... מה שכן, אני לא מבין למה יש פה גולשות שהחליטו לא לראות וממשיכות לגלוש. אני לא מבין למה יש פה 0 פעילות ורק אשכולות סדרה... זה לא נורמלי משהו קרה לפורום הזה והקש ששבר את גב הגמל היה החוק המטופש הזה... שהורס את כל ההנאה בפורום בסוף זה ייגמר בזה שאף אחד לא ייכנס- כי מה בכלל מותר לעשות פה ? כלום הפורום הוא עם מינימום אפשרויות עריכה ועיצוב, הדבר היחידי שטוב זה הנושא שלו... ועכשיו גם עליו אסור לכתוב דיעות בכותרת. זה משטר מעניין למדי. לא יודע מה אתכם אבל בשבילי זה לא בסדר. די, בחיית, יש סטנדרטים מסוימים. הפורום הזה זרק אותם לעזאזל. היה לי כיף וכיף שהיה

בנאדם אתה צריך לקבל קצת פרופורציות

ודחוף. זה שאסור לכתוב "היה פרק X" בכותרת אשכרה הקש ששבר את גב הגמל שלך? אתה פאקינג רציני איתי? אז תרד שורה אחת, ושם תכתוב כמה מדהים היה הפרק. אני לא מבינה מה הבעיה להתחשב קצת, זה שהמילה "מדהים/מבאס" תהיה שורה אחת למטה אשכרה כ"כ מפריעה לך? כי אני מנסה להבין מה מעצבן בזה ובאמת שלא מצליחה. קצת יחסי אנוש, קצת חשיבה על אחרים, זה מה שניסו לעשות בפורום הזה אבל כנראה שלך זה קשה מדי, וזה קצת עצוב. ואם אתה כ"כ מתלונן על מה שיש או אין בפורום, למה שלא תעשה קצת מאמצים לשפר את זה במקום לשבת ולזעוף?

DingDonge

New member
גם את צריכה

באמת שיש בעיה בפורום וניסיתי בזמנו לעשות משהו זה לא שלא ניסיתי... את מדברת איתי על יחסי אנוש?

תפסיק לריב דמאט מה הבעיה שלך?

משהו לא בסדר איתך נשבעת
אתה אחד ואנחנו כמה.אז תתחשב.

DingDonge

New member
אני לא מעוניין לריב איתך

אני עזבתי... את זו שהרגשת צורך להגיב אז מספיק כבר

למעלה