הייה ע=נ=ק!

חיפושיט

New member
הייה ע=נ=ק!

אין לי מילים, הייה גדווללללללללללללל! איך נקרעתתיייי, וקיציס גם הצחיק אותי!! במיוחד הקטע של מהפך! רגע, הדבורה מאייה הזאת, זה הקלטה מהתכנית שתבוא או שהייתה?... כי לא יכול להיות שפספסתי!!!

נמרה

New member
יאאאאאאאאאאאא גדוווווווווווווווווול

זה היה...... נקרעתי בקטע של האסוציאציותתתתתת וגם הכי נקרעתי ב "במילה אחת-- אאאאאאאאאאאאיזה באסה, שוב דפקו את ניסן.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נחנקתי מהערגליות שלי......

היה פ=צ=צ=ה!

אגב הדבורה מאיה זאת קלטת מהתוכנית שהייתה!! איך לא ראית??? אם שמת לב היום הם קצת שינו את התוכנית והיה מזה מצחיקקקקק אהבתי את הקטע ש-2 החטייארים האלה שאמרו שהם רוצים לחזור לילדות.. הקיצר שכולם רקדו (כמו איזה מוגבלים) הרס אותי כשפרידמן ואורנה בנאי הם רקדו כזה ואז פתאום אורנה דפקה את הראש שלה במצלמה ושנייהם נפלוו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נישפכתי על הריצפההההההה!!! גם הקטע שבסוף שפרידמן אמר לקיציס אני יודע לדבר רוסית ואז הוא אמר.. ח-אני הבא בתור!!!! זוזי זוזי ח-אני הבא בתור ח-אנייי!!!!!!!!!! אין אין הוא גדול!!!! אגב בקטע של "המהפך".... ראית כשצילמו את הקטע של הגוף של קיציס... אז השמוליק של קיציס ניבלט.. קלטת את זה?? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ומשפט אחד: "איזה ביאוס שוב פעם דפקו את ניצן"!

חיפושיט

New member
אורנה בנאי הייתה גדולה

כששני אנשים מצחיקים נפגשים >אורנה ופרידמן> אז נעשה הרבה יותר מגניב, חוץ מזה קטש הייה ממש מגניב גם

צודקת...אבל בקשר לקטש...

הוא היה כזה אדיש.. (כמו תמיד).. לא יודעת לא ניראה לי שהוא מצא את עצמו שם.. למרות שהרס אותי הקטע שהוא סיפר שבחורים ניסו להתחיל איתו בג´קוזי בקולנוע ולא יודעת באיזה עוד מקום... חחחחחחחח זה היה קורעעעעעעעע!

זה קטש שלנו ... ../images/Emo13.gif

זה האופי שלו. מה לעשות... דווקא נראה שהוא מאוד נהנה מכל הבלגן שהיה שם ...

ציידת שמוליקים קטנה... ../images/Emo13.gif....

תשתדלי לשמור על העיניים במרכז במסך... סתם.... חבל ששינו את ה "א~כ~ז~ב~ה" למשהו אחר... אבל הייתה אחלה של תוכנית הפעם.....

~*~gaL

New member
ג-ד-ו-ל-!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אורנה בנאי פשוט גדולה! כשהיא ופרידמן רקדו ובמיוחד כשהיא נפלה, פשוט נקרעתי!! גם המהפך היה ענק! וכל ה"ניסן היתוש" הזה.. חחחחחח..!! ill kitzeeeees בכלל הייתה תוכנית גדולה! וגם אני לא זוכרת שום דבורה................. יכול להיות כי פשוט היא הייתה בעונה הקודמת או משהו............ ולא ראיתי אז ממש........

חיפושיט

New member
יאאא, למה?.. קטש הייה ענק!

נראה לי שזאת הייתה אחת מהתכניות הכי טובות אי פעם..!

~*~gaL

New member
זה נראה כאילו הגבת לי ../images/Emo13.gif

אני לא אמרתי כלום.. בעיני קטש היה בסדר גמור!! וכן... תוכנית מעולה הייתה.

היה מעולה !!! ../images/Emo29.gif

הדבורה מאיה... זה היה כבר.. מזמן... זה לצופים הותיקים
....

עוגייה

New member
היה ענק, נכון

אבל ה"פרק" של שבוע שעבר היה הרבה הרבה הרבה יותר טוב!!!! ולא היה השבוע את הקטע שקיקיס/קיצים מדביק תוויות במילה אחת- ~איזה באסה~ (בלי השוב דפקו את ניסן) ואני גם נורא אוהבת את הקטע של- אני בתור!!אני!!אני עכשיו!!זוזי!!!!!יודפויומט!!!!!

למעלה