הייייי

sol44

New member
הייייי

הייייייייי מה מצב???????????????? הכל
? אני מקווה!!!!!!!!!!!! רוצים לדבר???????????????? אם כן אז תברו!!!!!!!!!

shirel 1211

New member
בסדר! מה איתך?

רק שאני עצובה, מאוד עצובה! חברה שלי המיון, היא פתחה את הראש...

sol44

New member
יו................

יו............מיסכנה!!!!!!!!!!!! שתבראי במהרה!!!!!!!!!!!!!
love you all

הדרוש13

New member
איתי?!

מצוין! אני סתם עייפה אבל לא יותר מזה...חחח ואצלך? ד''א אם בא לכם (לכוולם) פתחתי אתר חדש של הזמנות, אתם יכולים להזמין משם באנרים ושלטים של כל הכוכבים שלכם, מעוצבים מזה יפה עם פונטים מהממים ועיצובים בתוכנות מיוחדות! (רק אם בא לכם...חחח)
הכתובת: www.bipsi.tipo.co.il
זהו...שבוע טוף!

twiti2

New member
ברוכה הבאה

ברוכה הבאה לאתר ראש גדול תתקתבי איתנו בצאט וכך תוכלי להכיר עוד הרבה חברה אז שיהיה בהצלחה

twiti2

New member
ברוכה הבאה

ברוכה הבאה לאתר ראש גדול תתכתבי איתנו בצאט וכך תוכלי להכיר עוד הרבה חברה אז שיהיה בהצלחה

yuviz

New member
הנה שלי..!! כ-נ-ס-ו

. מה יעשה אי טי כשיגיע לכדור הארץ? אני לא הסוכנת שלו.. 2. מהי מילת הקישור המועדפת עלייך? אממ.. לא יודעת 3. איזה סוג של שוקולד אתה הכי אוהב? שוקולד חלב ולבן עם עוגיות 4. כמה שעות רצוף אתה יכול לישון? 9 מקסימום 5. באיזה צבע הפוני שלך? אין לי.. (תרתי משמע) 6. אם היית זבוב, איזה קולות היית עושה? מאיפה לי.. 7. איזה צלצול יש לך בפלאפון? אממ.. פרדייס 8. מה היחס שלך לתחתונים שיש עליהם לבבות קטנים? כמו לכל השאר 9. נעלי ספורט עם שרוכים, סקוטשים או ריץ'-רץ'? שרוכים לשלטון.. אבל מי לובש נעלי ספורט?! 10. מה יגרום לך ללבוש גופיה ורודה? ביצפר.. קיץ 11. האם יצא לך לשבור קיר? לא חח 12. מהם הכוחות העל טבעיים שלך? לשנוא מתמטיקה אבל ללכת לקבוצה של חכמים 13. בסופרמרקט: שקיות נייר-חום או פלסטיק-לבן? אממ.. אין אצלינו שקית נייר חום אז פסלטיק לבן זה מה שנשאר.. 14. יש לך כרטיס תלמיד? לא 15. יש לך כרטיס חבר מועדון? כן.. לחנות מותגים באור עקיבא 16. –לקרוא במבטא ספרדי-פקצ"י-: אדום או ירוק? ירוק (מכבי חיפה) 17. אם היה לך היפופוטם בתור חיית מחמד, איך היו קוראים לו? היפו עוף לי מהפרצוף 18. מייייייצי מיצי מיצי מיצי? מיצי תגידו לאמא בסלון 19. מה היחס שלך לדריסה של כלבים קטנים? התעללות בבני המין האנושי 20. אם היית כותב ספר, במי היית בוחר בתור הדמות הראשית? -אני- 21. באיזה צבע הגלימה שלך? (במקרה שיש לך גלימה). אממ.. סגול בהיר 22. מה קורה למורה לפיזיקה שמושלך מהחלון של הקומה השלישית? מת (אמן) 23. למה פילים לא משחקים כדור-עף? כי אין להם כדור.. (מה אני יודעת) 24. למה כלבים לא יכולים לחלות בחתלתלת? כי עושים הפליות 25. כמה מרקרים יש לך בקלמר? 4.. מה הקטע? 26. האם הפנו אותך אי פעם ליועצת/פסיכולוג/פסיכיאטר? לא 27. מה היית לוקח איתך לאי בודד? פלאפון, מחשב ואת העולם שלי 28. אם היה לך מליון דולר, מה הדבר הראשון שהית קונה? מחשב חדש!!!!! 29. איפה היית רוצה לחיות, ולמה? ארצות הברית.. כי ככה 30. אם היית מגיע לבית חולים עם גולה בנחיר, מה היה אומר לך הרופא? איך הגיע הגולה לשם? 31. אם היית חי בעולם דמיוני, איך העולם הזה היה נקרא? יובילנד 32. מה היית רוצה לשנות בעצמך, ולמה? הייתי רוצה להיות יותר רזה וקולטת לימודים מהר 33. איזה קולות עושה ספר כשמלטפים אותו? רררררררררררררר 34. מה היה הספר האחרון שקראת? ההתערבות 35. האם אתה חבר בכת, אם כן איזו? המלחמה בפריקיות ורודות 36. האם אתה חבר בכת השטן? לא!! 37. מה היית רוצה שיציירו לך על הבלון שתקבל ליום הולדת? אממ.. לא יודעת 38. האם אתה אלוהים? כן!! 39. האם אתה סובל מפיצול אישיות? לא.. כןןןןןןןן! לא.. כןןןןןןןן! לאאאאאאאאא כן..
40. למה תה הוא משקה אקזוטי? כי ככה בא לו 41. מה המסטיק האהוב עלייך? אבטיח 42. האם הטרידו אותך מינית בטלפון? לאא 43. האם הוטרדת ע"י פדופיל? לאאא 44. האם ננשכת ע"י עז? לא בידיוק 45. מה מעיר אותך בבוקר? כלום!! 46. באיזה צבע הסקאי (השמיים) שלך? בצבע של טיקטים (המבין יבין) 47. מה יהיו מילותייך האחרונות בעולם הזה? תתפוצץ ומהר! 48. אתה רוצה להגדיל ארוחה בשקל תשעים? יאפפ 49. כמה כריות יש לך על המיטה? 10 50. האם אתה חושב שתצליח לענות על כל 100 השאלות? אפשר לנסות.. 51. מה היה היצור האחרון שעבר מולך את הכביש? שועל וזאת הייתה הפעם האחרונה שהוא עבר את הכביש 52. כשהיית קטן, מה רצית להיות כשתגדל? גמל חח.. סתם חרוז 53. מה היה הדבר האחרון שנפל לך על הראש? בלוט 54. על מה אתה חושב כרגע? על איך אני אסיים את כל מה שיש לי לעשות היום 55. מה אתה רוצה לעשות כשאתה רואה פקצ"ה? לתת לה אגרוף ולגמור אותה לנצח 56. מי היה האדם האחרון שצבט אותך בתחת? ילד מהכיתה שלי.. עמית גראונדלנד הוא עושה את זה לכולם 57. מה היית עושה אם חתול שחור היה עובר מולך את הכביש? יורקת 3 פעמים טפו טפו טפו 58. מה אפשר להכין מחסה, אפרסק משומר ודג מלוח? מנת השף! 59. איך תוכיח לעולם שאתה נסיכה אמיתית? אני אהיה נסיכה.. 60. אם במקרה (או לא במקרה) תגיע לחוף נודיסטים, מי יהיה האדם הראשון שתפגוש? כוסון כלשהו 61. איך נראה השיער שלך כשאתה קם בבוקר? כמו שהוא נראה אתמול בבוקר.. ושלשום בבוקר, ולפני שנה בבוקר.. ולפני שנה ויום בבוקר! 62. מה עושה לך את זה? כמה שיותר ספונטני.. לא עומדת ברומנטיקה 63. מה זה היפי? THE SIXTIES 64. האם אתה סוגד למישהו/משהו? אם כן, למה? שוקולד ולחדר שלי! כי הם מושלמים!!!!!!!!! 65. מה היית בגלגול הקודם? אני כמעט בטוחה שדף נייר.. 66. מה תהיה בגלגול הבא, למה? מישהי מושלמת שיש לה הכול בחיים כל מה שהיא רוצה, היא טובה בלימודים ויפה.. וחכמה והיא מאושרת!! והיא בת 67. מה הדבר הכי מוזר שנמצא אצלך בחדר? הכלי עבודה של אבא שלי.. 68. האם אתה מגדיר את עצמך כיצור רשע? למה? לא ממ לא.. כי ככה 69. האם אתה בעד אונס דובים? דובים מפרווה לא אמיתיים כן! 70. מה המאכל הכי אהוב עלייך? דובים! חח סתם.. לא מוגדר 71. מתי הייתה הפעם האחרונה שהיית חולה, ובמה היית חולה? הייתי חולה לפני שבוע בשפעת.. דלקת גרון 72. למה לסנטה קלאוס יש פאה? כדי שלא יזהו אותו מתי שהוא לא מביא לך מה שרצית!! 73. האם היה לך אי פעם סטוקר? האם ידעת מי זה? לא ולא 74. מי מהבאים יוצא דופן: השפן של פלייבוי, בקבוק קולה ודובון איכפת לי? השפן של פלייבוי.. כי דובוני אכפת לי ובקבוק קולה זה ממכר!! 75. אם יכולת לוותר על מקצוע לימוד כלשהו, על מה היית מוותר? ע-ר-ב-י-ת 76. אם תרגיש חשק עז להגיע לכלא, מה תעשה? אהרוג את מי שכתב את השאלון הזה 77. מה תעשה אם יצמח לך זקן? אני בת.. לא יצמח לי זקן 78. על מה תקבל פרס נובל? על... לא יודעת 79. האם אתה מבצע פוטוסינתזה בזמנך החופשי? שזה.. (אני מבריזה קבוע משיעור מדעים..) חח סתם 80. מי מהטלטאביז הכי סקסי? דיפסי!! איי.. הוא כזה כוסון 81. איזה אזור/חדר/פינה בבית שלך אתה הכי אוהב? החדר שלי!! ובמקום השני המחשב 82. מה הדבר הכי מפדח שקרה לך בזמן האחרון? הופעתי בטקס יום המשפחה ושרתי.. חח אדוה 83. מה הדבר המעצבן ביותר שקרה לך בזמן האחרון? אממ.. ענבר ואופיר 84. מהו המשפט/ביטוי/מילה שאומרים לך הרבה ואתה ממש לא סובל? לא בא לי 85. מי לדעתך צריך לשלוט בעולם? הנורמאליים 86. למה 3 לא מתחלק ב-2? למה אתה שואל אותי?? תשאל אותו!! (חח..לא מצחיק) 87. למה לא כדאי לאכול שפנים דרוסים? לא כדאי לאכול שפנים גם כשהם לא דרוסים 88. מה לא היית שם בסנדוויץ'? שפנים דרוסים 89. למה צריך לרוץ בשיעור ספורט? כדי לדרוס שפנים דרוסים 90. מה היה גורם לך לזחול על הרצפה וליילל? שפנים דרוסים 91. מה לדעתך יכול להגיד בן אדם מסומם לעץ? אתה שפן דרוס!! 92. מה חי בעליית הגג? דפן דרוס 93. איזו תוכנית טלוויזיה היית רוצה להנחות? דפנים דרוסים חוזרים לחיות 94. כמה גרביים לא תואמות יש לך בארון? כמספר השפנים הדרוסים 95. אם היית רוצה ללחוץ על כפתור, מה היית עושה? דורס שפן 96. למה מגלחים כבשים? כדי שלא יראו כמו שפנים דרוסים 97. בא לי לרקוד טנגו, מה איתך? תרקוד עם שפן דרוס 98. נסח משפט אחד בשפה הפקצ"ית. "כאילו שיואוו מה נדבקת לשפן דרוס כאילו הוא מזה חמוד בורוד!" 99. למה ג'ורג' הלך לפארק?? כי הוא רצה להרוס לי ת'חיים!!!!

למעלה