הייי אנשים..

הייי אנשים..

מישהו יכול להמליץ לי על מקום לבילוי ביום שישי בערב במודיעין.. או במכבים רעות? אני ישמח מאוד..

violante

New member
אם את מחפשת מסעדה טובה...

אז אני אכלתי במסעדדה טובה מאוד שנקראת "מוסקט" (איפה שהיה פעם "טל ומיכל", באזור התעשייה כפר רות) המסעדה יחסית לא יקרה, והמנות ממש גדולות! אז שווה! באמת מקום חמוד! גם מעוצב יפה! יפעת.

Neta558

New member
אני מניחה שאף פעם, ובצדק...

אין כל הגיון בכניסה של כל האוטובוסים למכבים רעות. זה מאד מאריך את הנסיעה (והמחסום מוסיף לענין), וזה בפירוש לא מוצדק בשביל כמות האנשים הקטנה שגרה בישובים. שלא לדבר על כמות הרכבים שיש במכבים רעות (איכס). בנוסף, בתור ישוב קהילתי, אין אינטרס להכניס אליו תחבורה ציבורית שוטפת, מאחר שכזו תפגע ב"שקט ובשלווה" שאנשים באו לחפש שם. באופן כללי זה לא מקובל שאוטובוסים יכנסו למקומות קטנים יותר מפעמים ספורות ביום, בעיקר כשהם ממש לא בכיוון (ומכבים רעות זה ישוב "סוף הדרך"...). נטע

Loppy

New member
אהההם אההםה!!!! *משתעל בשביל צומי*

אני מבקש לא להתחיל עם הדיונים האלה שכל היום תוחנים לנו ת´מוח איתם... נמאס! אנחנו לא כאלה תחונים כמו שאתם עושים מאיתנו!!! חוץ מזה, שאז מה אם יש הרבה רכבים ברעות? את חושבת שההורים יושבים כל היום בבית ומחכים שנחזור מהאוטובוס כדי להסיע אותנו הביתה??? הם גם עובדים בשביל הכסף שאיתו הם קונים את הרכב, לא יושבים בבית ומחכים שהחשבון יתמלא מעצמו! מצטער, אני פשוט לא מסכים איתך...

Neta558

New member
נו באמת...

כמות הרכבים מתיחסת לכך שהמבוגרים במכבים רעות כמעט שאינם נזקקים לתחבורה ציבורית. נכון, זה מזאיר את הנוער בלי הרבה אפשרויות, אבל אין הרבה ברירות. יש אוטובוס פנימי ממכבים רעות למודיעין כל חצי שעה. אפשר ללכת ברגל. הרוב פשוט לוקחים טרמפים מתוך הישוב. ככה זה בישוב קהילתי. העדר תחבורה ציבורית סדירה הוא חלק מהמחיר שמשלמים כשמחפשים שקט ושלווה בישוב קטן. אני לא מבינה למה זה צריך להיות אחרת. איזה הגיון יש להכנסת עשרות אוטובוסים ביום למכבים רעות? זה הייה מטרד לכל הנוגעים בדבר. בשביל להפוך את התחבורה הציבורית במודיעין לנגישה יותר לצעירים שבמכבים רעות, יש צורך לסלול את שבילי ההליכה בין רעות ומודיעין, למשל. השביל בין אביטל ברעות לעמק החולה במודיעין מקצר את הדרך כמעט בחצי, רק שבחורף הוא כולו בוצי ומדי פעם גם מגדלים שם פרות. האם יש אושר גדול יותר מללכת בתוך צואה ולהזהר מגדר מחושמלת? אתה לא צריך להתרגז על מה ש"אנחנו" עושים מכם. יש לי אמנם הרבה ביקורת על תושבי מכבים רעות, אבל דוקר מבפנים

Snapple

New member
אין כזה....

האמת שאת יכולה ללכת לזולה או נוסטרדמוס... לא נראה שיש משהו מעבר..

תמהוני

New member
לא אחד, כמה מקומות באיזור

לא חושב שיש לך סיכוי למצוא במודיעין עצמה 1 פאב דניאל´ס בכניסה ללפיד (מייד אחרי הפנייה ללפיד פונים שוב ימינה ועולים לאיזו זולה חשוכה...) נרגילות למי שאוהב את זה ומוסיקה לא רעה בכלל 2 פאב גרינק בא"ת כפר רות. אף פעם לא הייתי שם אבל הבעלים די סימפטיים. ממה שהבנתי: אלכוהול בזול ואווירה טובה. בגשמים הלפני-אחרונים היתה להם קטסטרופה קטנה אני מקווה שהמקום נפתח שנית. 3 נירוונה גם כן בכפר רות, מועדון סנוקר.

למעלה