הייי, חזרתי

p_nurit

New member
הייי, חזרתי

אחרי די הרבה זמן פשוט הייתי עמוסה עם הספר שכתבתי לשמחתי הספר כנראה ייצא לאור ביוני/יולי זאת בתקווה ש 500 אנשים יסכימו לרכוש אותו ב 30 ש"ח בלבד החזיקו לי אצבעות ובנוגע לצעירים. פרקים טובים, די עיצב אותי שפיליס לא יכולה עוד ללדת, אבל בטוחה שהיא וג'ק יתגברו על זה. ראול פסיכי מתמיד ועכשיו אפילו מעדיפה את ג'יי טי טרישה ממש מפחידה אותי והשחקנית מצויינת

python 4

New member
ברוכה השבה נורית../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif

ובהצלחה עם הספר!

junny

New member
ברוכה הבאה

גם אני שבתי בימים אלה מהניכר..

היי

ברוכה השבה. קראתי על הספר בבלוג ובYnet מזל טוב!
עכשיו בקשר למשהו אחר. אם שמתם לב ואם לא, אני כבר לא פעיל בפורום. אני די הפסקתי לצפות בצח''מ (עברה לי ההתמכרות וזה כבר לא מעניין אותי כמו פעם). אז אני נפרד ממכם, אחרי שנה שאני שאני נמצא בפורום. תמשיכו לתחזק את הפורום הנפלא הזה ובהצלחה לכולם
מאור.

taish

New member
מאור, דונט גווווווו!!! ../images/Emo8.gif

אישית, מאוד-מאוד נהניתי מנוכחותך בפורום. בדרכך השקטה והצנועה תרמת רבות לאווירה הנעימה, הביתית והחיובית שנוצרה כאן. עצוב לי שאתה הולך...
אתה נהדר, ואני מאחלת לך בהצלחה בכל מה שתעשה. ותקפוץ לבקר מדי פעם, הא? שלא תיעלם לנו לגמרי!
כבר מתגעגעת!

python 4

New member
מאוררררררררררררר../images/Emo7.gif

שחר, אדר, ועכשיו גם אתה - לאט לאט כל הבנים עוזבים ומשאירים אותי פה לבד (למה יש לי עכשיו תחושת דז'ה וו?) שיהיה לך הרבה הצלחה בהמשך, ומקווה שתחזור להתמכר מתי שהוא!

junny

New member
לא נכון...

לא עוזבים בית ככה סתם.. קפוץ לבקר מדי פעם

pumiki25

New member
מאור... ../images/Emo23.gif

עצוב לי לראות אותך עוזב
בהצלחה בהמשך הדרך - וקפוץ לבקר?

sergew2

New member
אני פה אפשר לומר..

אני כבר לא נמצא בפורום כ"כ, אבל אני עדיין צופה הדוק ביותר של צח"מ!! מצטער, פשוט יש הרבה עיסוקים בפרומים אחרים=( אבל אני נכנס מתי שיש זמן פנוי. מקווה שלא שכחתם אותי =)

sergew2

New member
אני פה אפשר לומר..

אני כבר לא נמצא בפורום כ"כ, אבל אני עדיין צופה הדוק ביותר של צח"מ!! מצטער, פשוט יש הרבה עיסוקים בפרומים אחרים=( אבל אני נכנס מתי שיש זמן פנוי. מקווה שלא שכחתם אותי =)

למעלה