הייי כולם..

הייי כולם..

מה קורה?? ממש ממש התגעגתי.. לא היתי פה 3 ימים.. כי לא היה לי זמן.. הצתלמתי לסרט של חבר שלי מתלמה ילין שרצה שאני ישחק לו בסרט.. אז לכל מי שלא עניתי בפרטי או בכלל בפורום.. מצטער.. אני עדין לא עונה כי כבר 2 בבוקר.. ואני חייב לצאת.. חברים שלי מחקים לי.. אבל מחר אני ייענה לכולם.. אוהב אותכם.. ועוד פעם אני מצטער..

בוקר טוב !!!!!

מה קרה בשעות כאלה ?! אתה לא חושב שבחור בגילך צריך להיות במיטה בשעה כזאת ?!(אמא פולנייה) חחחחח , סתם ,מה המצב אחי ?

Zippozz

New member
עוד משהו..

כשאתה אומר שאתה תענה מחר הכוונה היא למחר כאילו מחר או למחר שזה בעצם היום ?חח

1dana1

New member
כותבים מחכים ולא מחקים.. וכנס! ../images/Emo23.gif

ממצב?? ואיך אתה מצליח להיות ער ב-2 בבוקר?? ובאיזה סרט אתה משחק בדיוק ?!?

keton13

New member
איך ב-2?-_-

אם היה לי מה לעשות הייתי יכול להישאר עד 10. 10 בבוקר:p

keton13

New member
יוצאים?פעם שמעת על זה?

אתם מפחידים אותי:| בני כמה אתם?

sapir inbar

New member
היי יהונתן! ממצב??

ממצב מאמי? מזמן לא דיברנו..חח אוףף כמה הודעות שלחנו לך ואתה לא עונה....

karinoose

New member
ליונתן השווה!!!!!!!!!!!!

אני אוהבת אותך המוני המוני!!!! ישווה אחדדדדד!!!!!!!!! יש לך מסנג'ר או אייי סי קיו?<????

s0ng

New member
יונתןןןןןן אהוביייייייי

יונתןןן תעשה לי הילדד אתה הכי מושלם בארץץץ אני חולה עליךךך איןןן איןןן אתה הכי מושלםםםםם ב-ע-ו-ל-ם! מאוהבת בךךך חיייייםםםם אתה הכי כוסון בארץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ.....באיזה כיתה אתה?? ומאיזה עיררר תחבר אליי לאיסיי 217982286

Gc FaN

New member
יהונתן כפרהההההה!!!!../images/Emo24.gif

חולה עליך מאמי!!! באיזה סרט אתה משחק??? מקווה שתענה לי.. ביי מותק מואהה חג שמח ומתוק לך..

חחחחחח אז ככה..

קודם כל.. תודה רבה לכולכם.. ממש ממש תודה ממש כייף לראות את כל ההודעות האלה.. סליחה שלא עניתי על זה אתמול.. אני פשוט רק כתבתי את ההודעה ויצאתי.. אני משחק באיזה סרט של מישהוא מתלמה ילין.. כאילו מישהוא בי"ב.. שעושה סרט גמר.. והם פשוט נסעו להופעה של היהודים.. וכשהיא נגמרה.. זה היה בערך 2 הם כבר חיכו לי..

למעלה