היינו היום בכאמל עם חברים

dafgol

New member
היינו היום בכאמל עם חברים

תפסתי כמה תמונות שקיעה
יפות לדעתי....

S r 35

New member
ולא אמרת לנו??? ../images/Emo88.gif

יש סיכוי שתהיו שם גם מחר? אנחנו מתכוונים להיות בים בשעות אחה"צ מחר, אם יהיה לנו כוח (לא בטוח ...). נדבר כבר

dafgol

New member
זה לא היה מתוכנן - יצא ככה

נסענו לחברים ( מיכי ) כי גולן ניסה לתקן להם את המחשב ואז החלטנו לרדת לכאמל לשקיעה.....בסוף יצא שגם נכנסנו למסעדה לאכול ארוחת ערב
לסיום החופש הגדול. היום אנחנו מתבטלים בבית , כולנו כבר שפוכים מעייפות וממחר נכנסים לסדר יום חדש , נראה לי אין מצב שנצא מהבית בכלל ...מצידי...להישא רכל היום במיטה
תהנו ותעשו חיים
נדבר בערב

S r 35

New member
דפנה - תשמעי

תכניות הים שלנו התבטלו. אנחנו עדיין במגדל העמק - חושבים לצאת מכאן בסביבות חמש וחצי. חשבנו לקפוץ אליכם להיפגש (רק להגיד שלום) או אולי שסתם נשב בגן המשחקים השכונתי שלכם. הילדים ישחקו ואנחנו נקשקש קצת. אם מתאים לך תתקשרי אלי לנייד - שלחתי לך גם SMS.

dafgol

New member
יופי נחמה ../images/Emo88.gif

אז למה לא צילצלת אלי הביתה ? הפלאפון נמצאה אי שם במעמקי התיק , בדר"כ כבוי , רק מחוץ לבית אני מדליקה אותו בדר"כ. בכלל השלמתי שעות שינה היום , אני רמ"ח אברי ושס"נ גידי
חבל שלא צילצלת והיינו חוגגים לילדודס. טוב נו אולי בשישי הבא ניסע שוב לכאמל עם חברים - תצטרפו ?

S r 35

New member
כי ...

הצהרת כאן קבל עם ועדה על כוונותייך לחגוג את השבת בשלפט שטודנה משפחתית. הדבר שאני הכי שונאת בעולם זה להעיר אנשים בטלפון, וחששתי שזה מה שאני אעשה לכם האמת היא, שחשבתי להתקשר לפני שיצאנו אבל "מ" יקירי, אמר לי שאם לא הגבת אתם כנראה נחים ושאני אעזוב. עכשיו אנחנו לפני אמבטיות ושינה של הילדים (אני מקווה) אני מאוד רוצה שהילדים ינוחו לקראת מחר ... בהצלחה לילדודס שלך
ביום שישי הבא יש לי יום-הולדת ואני עוד לא יודעת מה התכנונים (בבוקר "מ" ואני נבלה בבית קפה ג.ר.א.ס. בלי הילדים, ואולי גם אצא משם עם תכשיט נאה) בערב .... אלוהים גדול ... אני נותנת לזוגי לשבור את הראש ולתכנן. אבל בטח נהיה בקשר עד אז.

למעלה