הייתה אתמול תוכנית בערוץ שמונה

קציצון

New member
הייתה אתמול תוכנית בערוץ שמונה

על מדיטציה, דמיון מודרך והיפנוזה , הראו נזירים משאולין שעושים דברים, מדהימים רופא שמנתח בלי חומרי הרדמה וילד שהתגבר על סרטן בעזרת דמיון מודרך. משהו שלא היה ברור לי הילד סיפר שהוא דמיין שהוא מפקד והוא טס בגוף שלו אם המון חלליות וכל לילה היה משמיד את הגידול ככה הוא דמיין והם אמרו שלאחר חצי שנה הוא הלך לישון והתחיל לדמיין אבל הוא לא מצא את הגידול והוא התחיל לחפש בכל הגוף ולא מצא, יום אחר כך הוא הלך להיבדק והגידול נעלם. אני לא מבין איך בדמיון שלו הגידול נעלם הרי הוא לא ידע שהגידול נעלם אז איך בדמיון שלו זה נעלם?

יחפנית

New member
גידול שלו לא נעלם בדימיון .

והגידול שלו לא הוסר בדימיון . אבל הכל החל ונגמר בדמיון . הדימיון של הילד שנכנס לגופו ומתחת לידיו ההגה של מטיס הפצצות כנגד סרטנים .... זה הכלי שעזר לו להשיב את רצון החיים הפנימי . ובכך איפשר לגוף לרפא את עצמו . הכלי של הדימיון המודרך הפעיל והתחיל את תגובות השרשרת שהביאו להבראה . וזה התחיל תגובות שרשרת בכמה רמות .... 1. הסרטן הינו תוצאה של ייאוש פנימי ..... בדימיון המודרך הילד הפך למפקד הטייסת . בדימיון זה החל כמשחק .... אולם בידיו ניתן כוח , מטוסים ופצצות . המשחק עודד אותו להיות טייס מוכשר ואיתו את ההבנה העמוקה שיש לו שליטה על גופו . המסרים שנכנסו לתת המודע כתוצאה מהמשחק הדימיוני הינם חיוביים . זה החל תהליך שרשרת בתת המודע לשנות את המצב הסרטני . גם ברמה תאית . כאשר הילד היה בדימיונו טס ונהנה מניצחונות של הפצצות , ..... מאד בדומה לילד שעולה שלבים במשחק מחשב . ככה ההנאה שלו גוברת . ככל שההנאה עולה , יש לזה השפעה ישירה על תאי מערכת החיסון .... מערכת החיסון בגוף היא ידועה כאחראית להשמיד או להעלים תאים סרטניים . כך שככל שהוא שיחק טוב יותר נהנה מניצחונות יותר , ככה מערכת החיסון ניכנסה לפעולה ..... אם מערכת החיסון חזקה יותר זה גם אומר לנו במקביל שהגוף בכלל מתחזק . ועכשו לשאלתך ..... איך הדימיון הראה לו שלא נותרו תאים סרטניים . הדימיון אינו נפרד מאיתנו . אנו יחידה אחת . ומהו הדימיון אם לא סמלים של תת המודע . ומה אותם סמלים ? ...... זה השיקלול של הרגשות התחושות ועוד מלא מלא אינפורמציות אחרות הקיימות בתת המודע . כשאנו מדמיינים משהו , אז מה שדימיינו הוא סמל של האמת הפנימית בכל הרמות בתוכנו . אם הדימיון המודרך של הילד בדוגמא עבד . זה אומר שכשהרכיבו לו את הדימיון המודרך , השתמשו בפריטים או בידע שחיפשו ראשית בתת המודע של הילד . כשהוא דימיין את התאים . אז הוא לא דימיין תמונה שהסימנטובים אמרו לו לדמיין . אלא הפוך ..... הם כנראה ביקשו ממנו לספר לצייר ולהראות להם איך הסרטן נראה בתת המודע . והאינפורמצייה הנוספת שיש לילד רצון חזק להיות טייס הובילה להדמייה המנצחת . כשהילד ראה או דלה מדימיונו את צורת התאים , הרי אינפורמציה זו היתה מבוססת על כל האמת הפנימית ששוקללה על ידי תת המודע , ותורגמה לאותה צורה בה הוא ראה את התאים בדימיונו . וכשהתאים נגמרו , אז תת המודע הפסיק . לתת לו את הצורה הסימבולית הזו . ככה זה פועל ..... נשמע לי בינות דבריך שיש לך בילבול במושג דימיון . זה בילבול מוכר וידוע בחברה שלנו . המפגש הראשוני שלנו עם המילה דימיון זה כשבגיל צעיר אנו מתחילים לספר סיפורים לרוב , הצורה החברתית הידועה והמוכרת הינה של המבוגרים להסות אותנו , ובמקום לומר לנו אתם משקרים או אתם מדברים שטויות , הם אומרים תפסיק לדמיין , תחזור למציאות . המסר שהילד מקבל הוא ...... שאין דבר כזה שנקרא דימיון . דימיון זה דבר לא קיים . ופה קיימת הטעות . וממנו הבילבול . הדימיון אלו מסרים חשובים ביותר של תת המודע , רק צריך להתחבר לילד הפנימי בך כדי להתחיל להבין את עיקרון התירגום שלו . כשאתה מאמין שדימיון הינו הזוי . ואין לו קשר מציאותי פנימי , יהיה לך קשה לחבר בין הדימיון והאמת המסתתרת בתת המודע פורום מעניין ביותר ברכות להקמתו אני

THE CORRS

New member
נכון שזה היה מדהים...

גם אני ראיתי את זה ולא האמנתי ואני מאוד אוהבת את הדברים האלה גם היה את האיש הזה מארצות הברית שמתאמן על דברים כאלה הייתי מתה ללמוד את זה אבל הכי קרוב שאני גיעה זה או טאי צ´י או קונג פו או מדיטציה אגב,לדעתי ההסבר לזה הוא שבעצם האדם יכול לשלוט בעצמו רק לפי המחשבה וגם לרפא אבל עד שכולם יבינו את זה ידרש זמן

קציצון

New member
אם את רוצה התוכניות שלי

אחרי הצבא שזה בערך עוד 5 שנים לסוע או לשאולין או לאמריקה ולמצוא מורה רציני שאני אתאמן אצלו כל השבוע כל היום תצטרפי אליי אולי תוכלי ללמוד את אומנות השבירה

THE CORRS

New member
סבבה...

אבל בן כמה אתה בערך כי אני יסיים את הצבא בערך בעוד 7 שנים משהו כזה אז זו קצת בעיה אבל אם אתה רוצה להמשיך להתכתב אתה יכול לשלוח לי אי מיילים ל [email protected]

הילד ´נכנס´ לגופו ולכן ראה

הוא ראה בעין הפנימית שלו, הלכה למעשה, את מצב הגידולים. כך, כאשר הגידול נעלם הכל היה נקי בפנים ולא היה לו מה לנקות. הסיפור כמובן נכון, אני הנחתי כמה אנשים לבצע תרגילי דמיון מודרך ותכנות של המוח כדי להשתחרר מגידולים וכאשר האנשים פעלו בהתאם להנחיה, ובצעו זאת הרבה פעמים ביום ללא לבוש, דקורציה או אביזרים שחורים הרי לאחר תקופה מסויימת הגידול הפסיק לצמוח, נראה כך בצילום, ולאחר כמה חודשים הוא נעלם כליל. ברכות לבביות,

יחפנית

New member
היי אסתיה ......

ציינת שהנחת כמה אנשים לשיחרור מגידולים . האם הסקתי נכונה שאת עובדת עם מתמודדי סרטן ? אם כן אשמח לשמוע ביתר פירוט באיזה אופן את עובדת . כמו כן ציינת פעמיים בפורום . על ביצוע ההדמייה ללא בגדים , דקורציה ........ ועמדת על אביזרים שחורים . מה הסיבה או הקשר לאביזרים שחורים ? בברכה ..... שבוע נהדר אני

הי אני, עם בגדים כן אך ללא הצבעים ש

ללא הצבעים ששואבים אנרגיה, אור וצבעי אור שכן הם מכניסים את האדם ´למחוזות שחורים´ ושואבים אותו אפילו יותר. הפעולה הטבעית של הצבע השחור עושה זאת ומכך גם נובעת היחלשות תאי הגוף והיותם פגיעים לכניסה של ´רדיקלים חופשיים´ שהינם המקור להתפתחות תא סרטני. ההנחיות לאנשים המוכנים לעבוד עם עצמם זה שירות טלפוני או אינטרנט שאני מציעה ללא תמורה ולכן אם חשבת לבוא לטיפול בתשלום אני מודה לך אך זותרומתי לחברה בריאה יותר (יחד עם המידע שאני משחררת לקהל בנוגע להשפעות השחור והאפור לגווניהם). העבודה שלי למעשה מתרכזת במגוון תחומים שהעיקרי הוא טיפול אנרגטי המשחרר מאזור הראש וההילה דפוסים מלידה ודפוסים נרכזים של טראומה והרס עצמי. אם ברצונך לדעת יותר נא צרי עימי קשר באמצעות הדאר האלקטרוני שלי, שאיננו חסוי. מאחר ואני בדרכי לעבודה לא אהיה כאן עד ערב חמישי. ברכות לבביות ויום טוב,

יחפנית

New member
אסתיה יקרה

ראשית תודה על הצעתך הנדיבה . אך לא חשבתי על לחפש טיפול , לא בתשלום ואף לא בחינם . למרות שהיה לי רומן קצר ומענג עם הסרטן , אך זה היה לפני 7 שנים , והסרטן סולד מאהבה ...... מכיוון שאני אוהבת על גבול המאוהבת בסרטן , אז הסיכוי שהוא יבוא לבקרני , הינו קלוש ביותר . אך שוב תודה על ההצעה . כתבת ...... "ללא הצבעים ששואבים אנרגיה, אור וצבעי אור שכן הם מכניסים את האדם ´למחוזות שחורים´ ושואבים אותו אפילו יותר. הפעולה הטבעית של הצבע השחור עושה זאת ומכך גם נובעת היחלשות תאי הגוף והיותם פגיעים לכניסה של ´רדיקלים חופשיים´ שהינם המקור להתפתחות תא סרטני." נראה לי שההתייחסות שלך לצבעים כהים , יוצרת אצלך את המודעות של כדברייך " מחוזות שחורים" ולמצב של שאיבה . אולם בעיני לכל אדם יש התייחסות שונה לגבי צבעים . אם כבר אנו משוחחות בפורום על דימיון מודרך ו-נ.ל.פ . רק מן הראוי שאדגיש , ששינוי פנימי בנוגע לצבעים הכהים יכולים להביא למצב של הפצת אור ולווא דווקא שאיבה של אנרגייה . אך אשמח לשמוע יותר על הסיבה שזה חלק מהמידע שאת משחררת לקהל בנוגע לצבעים הכהים . ועוד נקודה חשובה ..... אין טוב ורע בעולמנו . יש רק את ההתייחסות לטוב או לרע שאנו בוחרים בתוכנו . לגבי .... ומכך גם נובעת היחלשות תאי הגוף והיותם פגיעים לכניסה של ´רדיקלים חופשיים´ שהינם המקור להתפתחות תא סרטני." המקור של התפתחות או יצירת הסרטן , הינה פנימית . והחלשות תאי הגוף , או אם נדייק יותר מערכת החיסון שתפקידה לנקות את התאים הסרטניים מהגוף . היא נחלשת מסיבות הרבה יותר מהותיות , מכוחו האנרגטי של צבע . כשאת מציינת "כניסה של רדיקאלים חופשיים " ניתן לחשוב שהסרטן מגיע ממקור שהינו חיצוני לגוף . דבר זה אינו נכון ביסודו . כי יותר מכל מחלה או (מחל ה´) הסרטן , הינו מחלה הנגרמת בשל שינוי של תא של הגוף עצמו . אך לא ניכנס עכשו לכל הנושא הענק הזה . אני מברכת אותך על הטיפול שאת מעניקה למתמודדי סרטן . ומהמעט שכתבת על הדרך בה הנך מטפלת , הייתי רוצה להרחיב מעט על הדעה שלי בנוגע להתמודדות עם סרטן . אני מאמינה שבכוחן של אנרגיות , ועוד ניסים הקורים מבחוץ ניתן להעלים את סימפטום הסרטן . אולם מקום ההבראה האמיתי , זה כשאנו מצליחים לעורר את המתמודד לקחת אחריות אישית על מה שקורה לו . מאותו רגע , המטופל מתחיל לעורר את יכולות הריפוי האישיות שלו . אז אני מקווה שאיני מתפרצת בדלת פתוחה מחוסר ידע על הצורה של הטיפול שלך , אך הייתי ממליצה לך לשלב טיפול אנרגטי , בנוסף להעלת המודעות של המטופל . ולא רק שיחרור חסימות אנרגטי בלבד ..... אשמח להמשיך להתדיין ולשוחח על הנושא המרתק הזה , לכשתופיעעי חזרה במחוזות הפורום , ביום חמישי .... שבוע נהדר לכולנו ..... אני

IshaiE

New member
תגובה ליחפנית - צבע ורדיקאלים.

קראתי בעיון את דבריך (כמו את שאר השרשרת). איני חושב שהכוונה ליחס האסוציאטיבי שיש לכל אדם לצבע. יש את גלגל הצבעים, תורת הצבע, המנסרה והספקטרום ומשם נגזרת האמירה לגבי הצבע השחור. לגבי הרדיקאלים החופשיים וכניסתם למערכת, בתוך עמנו אנו חיים. מעל 60 לוחמי שייטת יתעמתו איתך לגבי הנושא. אגב, מעניין אם חליפת צלילה לבנה (במקום השחורה) היתה גורמת לתגובות שונות? שווה מחקר. ומה לעשות שאני נראה ממש טוב דווקא בחולצה השחורה שלי? בריאות ישי

למעלה