הייתה לי אקסית שהייתה נרדמת מייד אחרי אנאלי - עכשיו אני מבין למה

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אמממ לא יודעת, כי בפעם היחידה שניסיתי אנאלי לא ממש יכולתי לשבת.

אבח"י

Well-known member
שונא אנאלי.
זה כואב, זה לא נעים וזה מעורר את הצורך לחרבן מייד אחר כך!
תגיד @Ellis Murphy אתה נסית פעם להחדיר לעצמך דילדו לתחת?
ובענין הכתבה הזו - גיליתי בה מקור השראה לספר המבריק "סיפורה של O", שם היא עוברת תהליך הרחבה של פי הטבעת, די דומה ל-מה שהדוקטור ממליץ.
חייב להזכיר את הנטייה המופרעת של כמה ידוענים, בראשם זאת של הדוגמניות, הנמוכה הודית, לערוך לעצמן חוקן "מטהר ומנקה", ובאותה הזדמנות גם להרוס לעצמן את רירית הקיבה.

Ellis Murphy

Well-known member
שונא אנאלי.
זה כואב, זה לא נעים וזה מעורר את הצורך לחרבן מייד אחר כך!
תגיד @Ellis Murphy אתה נסית פעם להחדיר לעצמך דילדו לתחת?
ובענין הכתבה הזו - גיליתי בה מקור השראה לספר המבריק "סיפורה של O", שם היא עוברת תהליך הרחבה של פי הטבעת, די דומה ל-מה שהדוקטור ממליץ.
חייב להזכיר את הנטייה המופרעת של כמה ידוענים, בראשם זאת של הדוגמניות, הנמוכה הודית, לערוך לעצמן חוקן "מטהר ומנקה", ובאותה הזדמנות גם להרוס לעצמן את רירית הקיבה.
לא, לא ניסיתי. אבל האקסיות ניסו עם האצבע ורק אחת מהן הצליחה בשילוב עם מציצה אימתנית לגרום לי לאורגזמה שלא חוויתי עד אז.
גם הנשים שקיבלו ממני את האנאלי זה היה משולב עם היד שלי בדגדגן ובואגינה שלהן וגם לטענתן הדבר שידרג להן את האורגזמה למשהו מוטרף יותר מהרגיל...

alongrin100

Well-known member
לא, לא ניסיתי. אבל האקסיות ניסו עם האצבע ורק אחת מהן הצליחה בשילוב עם מציצה אימתנית לגרום לי לאורגזמה שלא חוויתי עד אז.
גם הנשים שקיבלו ממני את האנאלי זה היה משולב עם היד שלי בדגדגן ובואגינה שלהן וגם לטענתן הדבר שידרג להן את האורגזמה למשהו מוטרף יותר מהרגיל...
תנסה בפעם הבאה ביצה רוטטת בנרתיק במקביל לאנאלי... הייתה לי מישהי שזה היה מעיף אותה לגמרי.

אבח"י

Well-known member
אצבע זה לא זין, אצבע היא לא דילדו.
אתה כלכך פוחד מחדירה אחורית, כמו הרבה גברים, שאתה סובל מ"היצרות הנרתיק", [ הרקטום ] שזו תופעה מוכרת אצל נשים רבות, ובגלל זה הן לא מסוגלות לקיים יחסי מין של חדירה.
@Ellis Murphy ממש ממליץ על "סיפורה של O" מאת פולין ריאז' - זה ספר שמתאים לנו כאן בפורום, באמת.
הנה המלצה חמימה מאוד - https://did.li/BaLw5

Ellis Murphy

Well-known member
אצבע זה לא זין, אצבע היא לא דילדו.
אתה כלכך פוחד מחדירה אחורית, כמו הרבה גברים, שאתה סובל מ"היצרות הנרתיק", [ הרקטום ] שזו תופעה מוכרת אצל נשים רבות, ובגלל זה הן לא מסוגלות לקיים יחסי מין של חדירה.
@Ellis Murphy ממש ממליץ על "סיפורה של O" מאת פולין ריאז' - זה ספר שמתאים לנו כאן בפורום, באמת.
הנה המלצה חמימה מאוד - https://did.li/BaLw5
לא. הבעיה היתה בעיקר ציפורן ארוכה ןחדה אצלה באצבע...

אבח"י

Well-known member
לא. הבעיה היתה בעיקר ציפורן ארוכה ןחדה אצלה באצבע...
OMG

טכנולוג

Active member
הייתה לי אקסית שהייתה מחרבנת על כל הצימר באנאלי, הרסתי את הקשר שלי עם 5-6 בעלי צימרים בגללה :) מאז מתנזר מאנאלי...גומר בפה ולא מזיין בתחת :)

alongrin100

Well-known member
הייתה לי אקסית שהייתה מחרבנת על כל הצימר באנאלי, הרסתי את הקשר שלי עם 5-6 בעלי צימרים בגללה :) מאז מתנזר מאנאלי...גומר בפה ולא מזיין בתחת :)
איך אפשר לחרבן על כל הצימר באנאלי? היה לה הר געש במקום תחת?...:ROFLMAO::ROFLMAO:
וכן היו כמה פעמים שקרו תאונות, אבל אף אחת מהן לא הגיעה למצב בו לא יכולתי לחזור לצימר בפעם הבאה.

אבח"י

Well-known member
איך אפשר לחרבן על כל הצימר באנאלי? היה לה הר געש במקום תחת?...:ROFLMAO::ROFLMAO:
וכן היו כמה פעמים שקרו תאונות, אבל אף אחת מהן לא הגיעה למצב בו לא יכולתי לחזור לצימר בפעם הבאה.
אפשר, בהחלט אפשר.
אבל יותר הגיוני שהטכנולוג ושותפתו לא טרחו לנקות אחריהם כמו שצריך.

למעלה