הייתי בבית קפה

הייתי בבית קפה

ארקפה = מקום שווה בטרוף , זה ליד הבורסה איי שם ברמת גן ... יש שם מלצרים מגניבים ! המשוגעת באבן גבירול =מקום פצצה וקוטס cats = מקום חבל על הזמן , הצלקציה חוגגת שם , בשתיים עשרה בלילה מקרינים שם סרט גרמני שחבל על הזמן .... חם חם חם ולוהט , המון הומואים , המון לסביות , המון אלכוהול (גם למיתחת לגיל 18 ) אם אתם לבושים בהתאם , תזמינו מקומות מראש! טלקפה=בהרצל רמת גן , מקום שקט ואינטימי מתאים לאנשים שאוהבים שקט ורוגע , אין שם הרבה בחירה מה לשתות אבל הם מגישים אלכהול לנוער שזה שווה .. אל תגידו שאמרתי לכם אבל תבקשו משהו טוב והמלצר הכוסון יביא לכם ואם אתן נראות טוב אז הוא גם מוכן להצטרף ... יש לכם עוד המלצות ? מחפשת מקום טוב !!!

אור P

New member
בית קפה שווה...

הוא COFFEE BEEN בהרצליה ברח' שנקר... וארט קפה זה גם אחלה, באמת!!

Mandyִ

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo98.gif אור אתה ממש צודק!../images/Emo45.gif

ה Coffee Bean הוא מקום קלאסי, איכותי וטעים

לעומת זאת

בארקפה השוקו ממש מגעיל .... זה חלב שיש בו שוקולד שצריך לרסק ... כאילו ממש לא טעים , בסוף יש טעם של אבקה . אבל הקפה שם ממש טוב .... במיוחד הקפוצ'ינו

את מוזמנת להמליץ...

בנתינה לא הייתי בבתי קפה מיוחדים רק ביוטבתה שזה אחלה מקום אבל כולם מכירים אותו כי גם בת"א יש כמה כאלה.... (בטילת ובעזריאלי ... ) אני מכירה בנתניה את קפולסקי אבל זהו ... זה הכל , אז תמלצי לנו יהיה אחלה !

Black n White

New member
../images/Emo91.gifממני!

אז קודם אני יציג את עצמי! קוראים לי **** בן 16 מרמת-גן והסביבה. ועכשיו אני רוצה להציג בפניכם את המסעדה הכי שווה בעווווולםםםם!!!: דיקסי! יש שם בשרים מדהימים ואוכל שבאמת חבל על הזמן. המסעדה בת"א ואני לא זוכר את המיקום המדויק עוד מסעדה ממש טובה זו מסעדת קולומבוס שמגישה אוכל בסגנון אמריקאי משובח. מומלץ למי שיש יום-הולדת(או שלא...) להגיד למלצר ואז כל המלצרים יבואו וישירו לכם ותקבלו עוגות ובלונים! המסעדה ממוקמת בהרצליה פיתוח במתחם סלקום. ממש בכניסה להרצליה פיתוח. זאת ההמלצה שלי-שאוווה!!!!

YellowBoy

New member
חח..קולומבוס..באמת מסעדה טובה!

שיש מומולדת כל המלצרים באים ומתחילים לשיר באנגלית שירי יומולדת!!!!

Mandyִ

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo98.gifקולומבוס? מסעדה מצוינת!!

למרות שאני צמחונית, יש שם דברים חבל"ז הרבה פעמים המלצר/ית שלנו אומר/ת לי להמציא סיבה לחגוג כדי שכולם יתחילו לשיר... פעם אחת חגגתי יום הולדת 16 וחצי!
אם כבר מדברים על הרצליה פיתוח, אז ממש ליד קולומבוס, באזור הזה, יש את המסעדה/בית קפה Staccato (אם מאייתים ככה..) וצמוד לה יש את החנות החמודה שלהם. הם מוכרים מתנות, כלי בית וכו'...
ועוד מסעדה מצוינת- (אני מלאה בהמלצות היום..) היא המסעדה בשם "טורקיז" ב sea & sun בתל אביב!

Black n White

New member
חחחח

סטקטו זו מסעדה של אבא של ידידה טובה שלי! וטורקיז..אממממממממממ לא אהבתי כ"כ

PiXeLiTa

New member
ואם כבר בשר...../images/Emo1.gif

אז מסעדה ממש מעולה באזיור עזריאלי (שממש אין לי מושג ת'כתובת) זאת פאפאגאיו. זאת מסעדה ברזילאית, עם בשרים...מממממ
ואם אתם כבר שם, תזמינו איזה קוקטייל של פירות. אני מתה על אפרסק ותות

פאפקינו היא אחלה של מסעדה

ובואו ואגיד לכם למה , לכל הצימחונים עדיף לסגור את ההודעה עכשיו ... טוב לכל מי שנשארו איתי , ערב , יום חמישי , לאמא יש יום הולדת , לאן הולכים ? פאפגינו . הגענו לרחוב הארבעה 14 והמקום מעוצב ממש יפה , בסיגנון ברזילאי. אבל אני כמו כל הישארלים , שאלתי מה יש לאכול ??? והמלצר חיך ... ואחרי החיוך שלו , באו כל , אבל כל סוגי הבשרים שיש בעולם -המסעדה לא כשרה לידיעתכם ... וכאילו , אחרי שמונה סבבים , כל יושבי השולחן ובמיוחד אני , היינו שבעים כמו אני לא יודעת מה ... אבל מה ? המלצרים המשיכו עם הסבב של הבשר , וכל בשר הוא היה יותר טעים מהשני .... פשוט חוויה , ובסוף הסבב, פתאום לתוך המסעדה , הביאו חזיר צלוי עם תפוח בין השיניים .. לי כבר לא היה מקום בבטן אבל מי שאכל את זה , פשוט לא היו לו מילים , אז פאפגינו זה ה-מקום . אבל יקר שם ....

PiXeLiTa

New member
חחח..

באמת כל יומולדת אנחנו הולכים לשם. וזה באמת יקר תחת...אבל האוכל..גררר. צריך דיאטה של שנתיים אח"כ

actress

New member
עבדתי באר קפה ועכשיו השוקו שלהם../images/Emo5.gif

נהיה מבחיל כי עד עכשיו היה השוקו הבלגי עם 4 קוביות ובגלל שהשתנה הכל החליטו ללכת על 2 קוביות של מריר ו 2 קוביות של חלב. ולגבי הקופי בין אז כולם מחקים את כולם לפי דעתי השוקו והבית קפה שהכי טוב זה הקפה והשוקו הביתי

למעלה