הייתי החודש בשתי מסעדות ומסקנותיי..

s u z a n a

New member
הייתי החודש בשתי מסעדות ומסקנותיי..

1. קימל זה ללקק את האצבעות פשוט טעים לי שם. 2. מונגוליאן גריל בר- לא אחזור לשם יותר- לא רע כגימיק אבל בתכלס אתה מרכיב בעצמך את מרכיבי המנה ואני לא יודעת לבשל אז... לא אהבנו את הערבובים וגם לא את כל הבשר הנא הזה... ואגב.. אכלתי א. ערב קלילה בקפה גו והיה פשוט ולעניין - הכוונה לסלט גו טוב.... כל הדיבורים האלו על אוכל עשו אותי רעבה ואני הולכת לטפל בנושא

פאצינו

New member
מצטרף לדעתך .......

את מה שרציתי לכתוב כתבת לפני!! קימל מעולה,מונגוליאן גריל-בר בתור גימיק זה מקסים אך מה עושה מי שלא יודע לבשל!! יש לנו אותו טעם אולי נמליץ אחד לשני.

s u z a n a

New member
בבקשה...מחכה להמלצותיך...שאותם

אקרק עוד שבועיים כשאחזור לארץ ביי

s u z a n a

New member
ועוד משהו...לה רלה ג´פה

לה רלה ג´פה - הצרפתית הכשרה מיפו יענו גורמה... היא פשוט סתם סתם מומלצת רק לכשרים

מסכימה עם כל מילה!

בשביל מה הולכים למסעדה אם צריך להכין לבד את האוכל? (אבל בעלי דווקא נהנה מכל הקטע) ואכן- אין אין כמו קימל!!

liti

New member
ל SUZANA ופאצינו ../images/Emo8.gif

אל תשכחו לשתף אותנו בהמלצות...

lish1

New member
אין אין כמו קימל../images/Emo47.gif

מתה על המסעדה הזו, למרות שאני מאיזור הצפון, תמיד כשמזדמן לנו להיות במרכז אנו מבקרים בקימל. אירועים מיוחדים אנו חוגגים בקימל. מסעדה פיצוץ, סוף הדרך, הצלחה.

hilis

New member
מונגליאן גריל בר

אני דווקא מאד אהבתי את המסעדה וגם את האוכל, ואין ספק שצריך קצת להבין בתבלינים כדי ליצור מנה טעימה. אבל סתם תהיתי איפה אכלת כי הבנתי ששסגרו את הסניף ברח´ הירקון (ליד הטיילת) ודי הצטערתי, אם אכלת במקום אחר אני אשמח לשמוע

ג טלי

New member
קימל - מה יש בתפריט

שכ"כ מטריף אתכם? אנחנו מחפשים מסעדה טובה לחגוג יומולדת והומלצו קימל או קופי בר . מה כדאי יותר? ומה תהיה עלות לזוז בלי יין?

למעלה