הייתי היום במכבי והתברר להפתעתי

מצב
הנושא נעול.

גולה1

New member

הגדולה שיש החזר על תרומה בחול! החזר חד פעמי של 8000 ש"ח!!! הייתי ממש מופתעת, הבנתי מכל הבנות שעל חול אין החזר. הידתעם זאת?

שיר5520

New member
אני שולחת לך מסר

הגדולה שיש החזר על תרומה בחול! החזר חד פעמי של 8000 ש"ח!!! הייתי ממש מופתעת, הבנתי מכל הבנות שעל חול אין החזר. הידתעם זאת?
אני שולחת לך מסר

ענתי27

New member
במכבי כנראה לא שמעו על מדד שלילי../images/Emo8.gif

במכבי כנראה לא שמעו על מדד שלילי

ההחזר החד פעמי (כן! גם על טיפול בחו"ל) עמד עד עתה על 6,700 ש"ח. יפה שהעלו את הסכום. חבל שנותנים לנו צ'אנס אחד בלבד, ולא מחזירים את הסכום הזה בכל טיפול.

ענתי27

New member
במכבי כנראה לא שמעו על מדד שלילי../images/Emo8.gif

במכבי כנראה לא שמעו על מדד שלילי

ההחזר החד פעמי (כן! גם על טיפול בחו"ל) עמד עד עתה על 6,700 ש"ח. יפה שהעלו את הסכום. חבל שנותנים לנו צ'אנס אחד בלבד, ולא מחזירים את הסכום הזה בכל טיפול.

vif

New member
לא הבנתי איך??

לא הבנתי איך??
את מביאה להם קבלה מקפריסין?? אם הבנתי נבון את עושה את כל התהליך בזיגי לא??אז איך הם כבר החזירו לך ועוד לא נסעת?

גולה1

New member
אני אעשה את כל התהליך בזיגי

לא הבנתי איך??
את מביאה להם קבלה מקפריסין?? אם הבנתי נבון את עושה את כל התהליך בזיגי לא??אז איך הם כבר החזירו לך ועוד לא נסעת?
והביא למכבי קבלה משם. את ההחזר עדיין לא קיבלתי אקבל רק אחרי.

vif

New member
../images/Emo12.gifמ ד ה י ם ../images/Emo50.gif

והביא למכבי קבלה משם. את ההחזר עדיין לא קיבלתי אקבל רק אחרי.
מ ד ה י ם

ואוו...חבל שאני בכללית מעניין אם אפשר לתת להם את הדוגמה שלך כדי שיתנו גם לנו החזרים ..בכל אופן יש תקווה ושיהיה לכם בכף

שיר5520

New member
קופות חולים

קופות חולים
מצטערת, אני חייבת לצטט גם כאן את מה שכבר כתבתי בעמוד הזה על קופות החולים, כי זה חשוב! אין שום דבר ודאי וסגור בהחזרים שלנו מהקופות. הם יכולים לשנות את הדברים כל הזמן וגם עושים את זה. הנה, אפשר לראות איך כל אחד מקבל תשובות אחרות והחזרים אחרים. במרפאות הפקידות וגם הרופאים לא עונים, לא כי הם לא בעניינים, פשוט כי הם לא יכולים להתחייב בשם הקופות. כבר קרה שהכללית החזירה 11,000 ש"ח על טיפולים ופתאום בלי הודעה מוקדמת הורידה את זה ל - 3000 ש"ח. בדיוק בגלל זה הבעיה שלנו חייבת להיפתר במסגרת החוק וסל הבריאות ומול משרד הבריאות. כך לא נהיה תלויות בחסדי קופות החולים שעושות מה שנוח להן. הייתי שמחה לעשות כאן קצת סדר ולענות כמה מקבלים, איפה והאם זה לטיפול חד פעמי או לכל הטיפולים - הלוואי שהיינו מקבלים מהם תשובות ברורות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה