הייתכן..?

ברק א.

New member
הייתכן..?

אני יושב עכשיו מול הטלוויזיה , ולא מאמין למשמע אוזני.. ג´ורג´ בוש , נשיא ארה"ב , בכבודו ובעצמו , מודיע לאומה האמריקנית כי החמאס מגייס כספים בארה"ב על מנת לתמוך ולסייע למשפחות המתאבדים . בוש הודיע קבל עם ועדה כי אינו יכול להרשות זאת . האם אנחנו עדים למהפכה בתפיסה הג´ורג´ בושית , או שמא זוהי תעמולה זולה ? אם להאמין לדבריו של בוש , הרי שמוכרזת מלחמה פיננסית על החמאס . וכולנו יודעים , שהחמאס הוא רק תחנה ראשונה בדרך למטרה הגדולה יותר, הרשות הפלשתינאית . לעומת זאת , גינתה היום העצרת הכללית של האו"ם את פעולותייה של ישראל נגד הרשות ברוב מוחץ . 131 מדינות תמכו בגינוי , מול 6 מדינות שהתנגדו , ביניהן ישראל , ארה"ב , וידידתנו הקטנה , מיקרונזיה. העצרת הכללית פירסמה הודעה שבה נאמר כי על ישראל לחדול לאלתר מפעולויתייה הצבאיות , וקראה למדינות העולם להוציא את שגריריהן מישראל . לצערנו , לאחר שסוף סוף נוקטת ישראל בצעדים משמעותיים כנגד הטרור , ממשלת שרון נאלצת להילחם "בידידינו" מבפנים . כמובן , מפלגת העבודה המהוללת , המפלגה שיודעת את הדרך האמיתית , מיד מזדעקים על רוע הגזירה , ומאיימים בפרישה . ואני אומר... עד לאן מגיע גועל הנפש...?

בן כמה אתה ידידי?

אם אתה צעיר מדי, אנא פנה להוריך. הם כבר יספרו לך עד לאן מגיע גועל הנפש של המערך לדורותיו. אך אנא, פנה לעצמך זמן פנוי רב, כי אני בספק אם כמה ימים יספיקו כדי לשמוע את כל עלילותיה של מלכת הביזיונות בפוליטיקה הישראלית.

למעלה