היי אדם!!!

te amo benjamin

New member
היי אדם!!!

מה נשמע אני עדי נעים מאוד להכיר ולדעתי אתה ממש חמוד ובכלל לא נמוך אני מכירה ח'ברה בגובה שלך אז אין לך מה לדאוג לגבי הגובה אז יאלה אני זזה יש לי מבחן ואני צריכה לילמוד היה נחמד הכיר ביי

אדם אפשר כבר לפתוח לך מעודון

מעריצות

חחחח אתם לא מבינים...

אתם חושבים שהדברים האלו הכי חשובים לנו....אבל שתדעו שלנו לא פחות ואפילו יותר חשוב לנו זה התגובות שלכם...הפידבקים...כאילו...אתם קיימים בלעדנו..אנחנו לא קיימים בלעדיכם...ובנימה אישית זו באמת תודה!!! אני מת עליכם!

°°NaTaLi°°

New member
אדם יפה...

חח תגובה מדהימה! * תגיד אדם אתה דומה לדמות של בסידרה לתומר?

פפששש אדם...

כן הוא צודק... תודה על הכל ולכולכם... אתם לא מבינים כמה אתם חשובים.. וכמה שהפיתבקים שלכם עוזרים לנו.. ..."אתם הכנפים שלננו בלעדיכם אין לנו מעוף"... וזה באמת נכון.. בלעדיכם אין לנו בשביל מה לעשות את זה... אז תודה..

°°NaTaLi°°

New member
יאא לא חשבתי שאתם עד כדי כך מקסימים

יאא לא חשבתי שאתם עד כדי כך מקסימים! חשבתי שאתם נורא נחמדים וזה רואים את זה בסידרה למרות שאין ממש קשר בינכם לדמויות שלכם! אבל לא חשבתי שעד כדי כך חשבתי שתתלהבו וזה! חח מתה על כולם!אני יודעת שתשמות שלכם עוד מהפרק הראשון בעל פה חחח!

חחחחחח תודה..

אני חושב שזה ממש חשוב להישאר אתה.. ולא לתפוש תחת על אנשים.. כי שחקן טוב לא שווה כלום אם הוא לא בן אדם קום כל... ובאמת תודה...

°°NaTaLi°°

New member
חחח יונתן

חחח זה טוב שאתם חושבים ככה! אני שונאת תילדים המתלהבים שחושבים שהם כל העולם! לפעמים אני מוודה אלוהים שאני לא כמוהם הם כל כך פתתאים! עדיף להיות מי שאני למרות שזה נורא קשה אני לא אוהבת ממש להיות אני זה מבאס! -נטל-

°°NaTaLi°°

New member
בגלל...

שהחיים שלי קשים! קשה לי בלימודים נורא (למרות שהתחילו לעזור לי בגלל שהמורים רואים שאני מתאמצת וזה.. אני לומדת עכשיו 3 פעמים בשבוע עד 6) ובגלל שאני חושבת שקשה לי עם עצמי אני כל הזמן חולה וזה וגם לאט לאט הרסו לי תחיים הכיתה של כולם! שנה שעברה חשבתי שהרסתי לעצמי תחיים בערך נפלט לי החוצה שאני רוצה להתאבד! אבל לאט לאט הבנתי שזה טוב שזה נפפלט הרגשתי יותר טוב ואני לאט לאט מרגישה יחותר טוב עם עצמי אני מנסה להתרכז מעוד עכשיו בלימודים ובכלל כי הדבר היחידי שעניין אותי הוא הטלווזיה והמחשב אני כבר אלופה בלהכיר טלנובלות.. למצוא מה שאתה רוצה! אני כל הזמן איך המורים קוראים לזה"בורחת" מהמציאות אני מספרת דברים רק דרך האינטרנט לילדים שלא הכרתי קודם! הינה כמו עכשיו אני לא דיברתי על זה כבר חצי שנה והינה עכשיו אין לי בעיה לספר את זה רק לא לחברות שלי לפסיכולוגית שתקעו לי ולמורות ובטח שלא להורים. סורי ששיגעתי אותך!יונתן

ממש לא שיגעת...

זה טוב שתוציאי את הרגשות.. אבל להתאבד?? זה ממש לא שווה את זה לא משנה מה.. אין אף אחד חוץ מאלוהים.. שיחית אם לקחת לך את החיים או לתת לך אותם.. וזה כולל אותך.. החיים זאת מתנה שקבלת מאלוהים לא משנה עד כמה הם קשיים ואיך את מסתכלת עליהם.. לא סתם קשה לך.. כל אחד בא לחייים לעבור משהוא אחר...במקום להסתכל על כמה שהרגע קשה.. תחשבי על העתיד.. תמיד יש זמנים קשים.. אבל עוברים אותם וממשיכים הלאה.. יש אנשים.. שקמים בבוקר.. כשהם צריכים להלכם על החיים שלהם.. או שמתעוררים בגלל צעקות שהם שומעים מאמא שלהם שמקבחלת מקות מאבאט שלהם.. תמיד תחשבי על מישהוא שיותר קשה לו.. זה לא סתם.. באת לפה ללמוד ולהתמודד עם משהוא.. וכלום לא יכול ליהיות גדול עליך.. אולי קשה אבל את הכל את תוכלי לעבור... כמו שאין מישהוא שלא יכול לעשות משהוא.. השאלה כמה הוא מתעמץ.. ורוצה.. בסוף הוא יצליח..... מקווה שעזרתי לך..

°°NaTaLi°°

New member
כן עזרת..

הבנתי את זה פחות או יותר בגלל כמה שאחותי סובלת עכשיו אחוי במצב יותר גרוע אחותי תולשת שערות ריסים וגבות מסכנה היא סובלת אין לה חברות כלום השנה היא עברה כיתה וזה יש כאלה שחושבים שיש לה סרטן! אתמול גיליתי למה היא התחילה כי שמעתי את אמא שלי מדברת בטלפון ראיתי טלווזיה לידה היא אמרה:"שניזכרתי מה לילך אמרה לך(ליועצת בית ספר) מה את הכי אוהבת לעשות והיא אמרה לשחק בהפסקות". מאז אני מבינה שאנחנו מקשות על ההורים שלי ואני מנסה לעשות כל מה שאני יכולה כדי להשיב הכל לקדמותו כי הכל התחיל בגיל 10 שהלכתי לאיזה אודישן לפרוסומות קיבלו אותי וזה אפילו כבר הצטלמתי ואז הם ברחו מאז הכל השתנה בי אני לא הילדה שהיתי קודם אני פחדנית והכל ואני יודעת לשחק כי אני כל הזמן משחקת בלי לשים לב בכלל! היה תאודישן הזה ל"מתבגרים" זה היה מזויף בקיצור שראיתי איך שיחקתי היתי בשוק ידעתי מה אני רוצה לעשות אבל לא עשיתי מרוב הפחד לשיר כן הצלחתי וכולם שם היו בשוק כי הלכתי עם שכנות! אבל לשחק לא הצלחתי וזה מה שהשאיר אותי המומה זה גם עזר לי להבין באיזה שהוא דרך שאני לא צריכה להתאבד! טוב אני עפה יש לי רופא עיניים אולי הוא יסביר לי למה יש לי כאבי ראש יום יום במשך 5 שנים ולמה אני למה מרגישה טוב בכלל ב3 חודשים האחרונים ניראה אולי אני יצטרך משקפיים!כי כבר גילו שיש לי אקמת קטנה מאוד כי יש לי כאבים חזקים מאוד בכל הגוף אבל אמרו שהכאבים לא בגלל זה אני יצטרך שוב ללכת לרופא יאאלה ביי עפתי

dannyshadow

New member
משפט חכם

מסכים עם מה שיונתן אמר אבל תזכרי ת'משפט הבא: החיים הם כמו אופניים. כשקשה לך, אתה בעלייה. כשקל לך מידי, אתה בירידה. האמת זה לא תמיד נכון אבל "זרעת קצרת" מתאים פה. יש מש על שני שוורים, האחד עבד ועבד כול חייו בזמן שהשני רבץ בדשא ואכל. השני צחק עליו בגלל שהוא עבד קשה, ולדעת הראשון, לחינם. הראשון הסביר לו שאולי הוא עובד קשה, אבל תמיד לאדם תהיה תועלת בו. לעומת זאת, השור שלא עבד יהפוך להמבורגר ברגע שישמין, כי אין לאדם צורך פה. זאת אומרת, תמשיכי לעבוד קשה ותצליחי! ואני לא אומר את זה סתם, אני איש מצבי רוח, ובאמת היו פעמים שרציתי להתאבד בגלל לחץ.. ואני גם יודע שזה לא הוגן שהמורה נטפלת אלי משום מה, למרות שאני תלמיד טוב שאוליפ עם בשבוע לא מכין ש.ב זה קצת קשה לדעת במי להאמין, כי באמת במצב של היום כשכולכך הרבה יהודים נהרגים זה עצוב... טוב, אני מאמין בה' כי ככה חונכתי (חילוני לגמרי בכול זאת) חח איזה חירטוט. SEE YA

a y o o s h

New member
אויש יונתןןןן

אתה כזה חמודדדד יווו ( תזכיר לי מתי יהיה ה"אחד על אחד" שלנו?) חחחחח

למעלה