היי! אני חדשה פה:) (וצריכה המלצה)

tootyzi

New member
היי! אני חדשה פה:) (וצריכה המלצה)

היי מה נשמע? אני מתה כל פופ יפני ורצתי לשאול אם אתם יכולים להמליץ לי על זמרים או זמרות או להקות של פופ יפני ושירים חמודים כאלה:) אשמח אם תכתבו את השמות באנגלית כולל שם השיר. תודה מראש תותי\ תמר

oracle

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

הזמר שאני אוהבת שהכי קרוב לפופ הוא Gackt אבל לא נראה לי שיש לו שירים חמודים ^^ אני בטוחה שחברי הפורום האחרים יוכלו להמליץ לך.. תהני~

sonaku

New member
הלו~

הכל בסיידר מה איתך? הממ..הממ..ג'ייפופ זה לא הסנון שלי,אין לי כ''כ על מה להמליץ לך. אבל חכי שנדב ומיכאל ויראו את ההודעה הזאת D: הם יביאו לך רשימה של להקות וזמרות ג'ייפופ ^^

SuLeRu

New member
הייי ברוכה הבאה

ברוכה הבאה.!! עם הטעם שלך הוא פופ אז יש לי.... ...... =] ayumi hamasaki namie amuro koda kumi boa ai otsuka sowelu yuna ito ami suzuki utada hikaru hitomi hitomi shimatani ctystai kay maki goto aya ueto hayami kishimoto nami tamaki melody miz yui younha beni arashiro kato miliyah tomiko van sifow hitomi takahashi misono ma. j ayaka jyongri אני חושבת שזה יספיק XP אלה רק זמרות יש גם להקות אבל אני חושבת שזה יספיק =]]

tootyzi

New member
תודה רבה!! אני מכירה רק את הראשונה

ואני מתה עלייה! את השאר אני אנסה לשמוע! שוב תודה! תותי\תמר

SuLeRu

New member
בבקשה

כן הראשונה היא מצוינת אני חולה עליה והשאר גם טובים!! ממקוה שתואהבי אותם =]

שלוםD:

ברוכה הבאה אני שומעת ג'יירוק.... אבל יש הרבה אחרים שיוכלו להמליץ לך[=

nadav1232

New member
שלום! D:

הנה זמרות מאוד אהובות עליי בג'יי פופ.. (אם תרצי יש לי עוד המון ^_^): BoA ayumi hamasaki Koda Kumi ai otsuka hitomi Utada Hikaru Hitomi Shimatani Nami Tamaki .melody JYONGRI yuna ito Namie Amuro Mika Nakashima Tomiko Van ולהקות אלה AAA, GAM, SHANADOO, every little thing ועוד... ^^

tenshichan

New member
ברוכה הבאה^^

בנוסף למה שעד עכשיו המליצו יש את: hello project morning musume berryz koubou cu-te h!p kids minimoni w megumi hinata ritsuko okazaki melocure aya matsuura yoko ishida maaya sakamoto country musume wat megumi hayashibara def diva aiko kayo takahashi ai

pRiNcEsSa 10

New member
היי... ברוכה הבאה!

אני חושבת שהמליצו לך, על כל מי שהייתי ממליצה.. תהני^_^

מ א י י ק

New member
שלום../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo19.gif

אני מיכאל =] יש כמה שממש אהובות עליי שנדב רשם ^^ BoA ayumi hamasaki Koda Kumi ai otsuka hitomi Utada Hikaru Namie Amuro הם בין הכי טובות לדעתי
תהני

ברוכה הבאה^^

יש לי המון דברים להמליץ לך, כי זה בדיוק מה שאני שומעתXD טנשי-צ'אן שמה את הלהקות מהלוו!פרוג'קט שאני שומעת (ועוד כמה זמרות שחלק מהן אני מרירה וחלק לא) אז אני אמליץ לך על אחרות שלא קשורות להלוו!פרוג'קט.. Aya Hirano (השירים שלה בתור הארוהי הם יותר שירי ג'יי-רוק, אבל שאר השירים שלה הם שירי ג'יי-פופ חמודים) Koharu Kusumi (אחת מהלוו!פרוג'קט שטנשי-צ'אן לא שמה) Sakura Nogawa (מדובבת וזמרת) Yui Horie (מדובבת וזמרת) ויש גם את הלהקה Under17 שלדעתי הקול של הזמרת _יותר מדיי_ חמודXD Ai shimizu (מדובבת וזמרת) ועכשיו ניזכרתי ב-Funta שאין לי מושג אם זאת להקה או זמרת אבל יש לזה שיר ממש חמוד Pipo*Angels eufonius (אין לי מושג אם זה להקה או זמרת אבל יש לי כמה שירים של הלהקה/הזמרת הזו והם ממש יפים) ו...זה כל מה שאני יכולה לחשוב עליו כרגע שלא שמו פה^^;

למעלה