היי אני חדשה

Ortal D

New member
היי אני חדשה

מה קורה כולם? אני אורטל בת 15 מירושלים... נכנסתי לפה בעיקר בגל אדם הירש שהוא שחקן מדהים סוף, אבל יש עוד כמה שחקנים מראש גדול שאני אוהבת (מיכאלה אלקין למשל). חברה שלי עברה לבית ספר שבו לומד אדם ובשבוע הקרוב אני אלך לבקר אותה שם, אז אדם-מקווה לראות אותך! (יש לי את הטלפון והפלאפון שלו דרכה אבל אני לא מתקשרת אין סיכוי אני מתביישת..
) אממ.. וזהו! שנעתי שמשווים את הסדרה הזו למורדים אבל זה ממש לא דומה! המורדים זה לגדולים יותר, והבעיות שם שונות מבראש גדול..! שתיהן סדרות מהממות עם סופר שחקנים מצליחים!! אז פשוט תיהנו משתי הסדרות יחד ואל תשוו אותן לסדרות אחרות כי לא ייצא לכם מזה כלום!! **ד"ש לאדם, ספיר ומיכאלה - חולה עליכםם!**

keton13

New member
ברוכה הבאה

וייייייי ידעתי שזה יקרה לי אני כותב פה שעה על קורות חיי,בסוף ידעתי שאני איכשהו ימחק הכל טוב זה אולי יותר טוב,זה בכל מקרה לא מעניין קיצר משעמם רצח אין מה לעשות כולם ישנים אני הולך לישון:| (בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע) בייי

וואי באמת מגניב..

אני צריכה להגיד לך משהו בקשר למה שכתבת ואני לא רוצה שכל העולם יראה דברי איתי באי סי 272702307

Ortal D

New member
משהו חשוב שכדאי שתדעו!!

הרבה פנו אליי בפרטי ובקשו את הטלפון של אדם.. אז שמעו אל תבקשו ואל תתחננו כי אין סיכוי בעולם שאני אתן לכם אותו! סליחה, זה לא מתוך רכושנות או קמצנות- זה בגללו!! מספיק מתקשרים אליו ומטרידים אותו ילדים, אז הוא לא צריך עוד כמה על הראש..! אם הוא היה רוצה הוא בעצמו היה מפרסם את המספר אבל הוא לא צריך הטרדות על הראש ולכן הוא שומר את המספר שלו..! אז מצטערת מראש אבל אני לא רוצה שתפגעו לו בפרטיות... סורייי!! ותודה רבה לכל מי שבירך אותי לברוכה הבאה, עם חבר'ה כאלו נחמדים, אני בטוח אהנה פה!

היי..

תאמיני לי שגם אני רוצה ת'מספר שלו אבל יש לי גם משהו אחד להגיד לך.. אני פשוט לא מאמינה שיש לך ת'מספר ואת מתביישת להיתקשר זה טרוף מוחלט... אני כבר מזמן הייתי מתקשרת אליו.. המלצה שלי תתקשרי אליו גם עם לא תצליחי להוציא מילה בשיחה את חייבת לפחות להגיד שאת מעריצה או משו כזה.. חח ביי יובל...

Ben LeVi 232

New member
ברוכה הבאה אורטל ../images/Emo13.gif

מקווים שתהני בפורום
ובבקשה לקרא את הודעת המנהל.

sapir161

New member
ברוכה הבאה מותק

תהני פה.. אם תצטרכי משהו תדעי שיש לך למי לפנות.. (אליי...)

ברוכה הבאה יקירתי..חיחיחי..

פעם כשהיו מרכלים עליי הייתי מתעצבנת..היום אני מבינה שאני יותר מידי מעניינת!!!!!!!!!!!!! תפנימו:
ה' אחד בשמים..עדי אחת באדמההההההה!!

למעלה