היי! אני חדש פה......

ThEEdgE

New member
היי! אני חדש פה......

היי
אני חדש פה למרות שכבר הספקתי לעבור על כל ההודעות אני גם כן אוהב את יו 2 מאוד יש לי כמה וכמה דיסקים שלהם (טוב צריך כסף בשביל לקנות עוד) אין לי פוסטרים או משהו כזה רציני חוץ מווידיואים מוקלטים מ VH1 או MTV ו DVD של הופעות שקניתי כמו ה ELEVTION כי פשוט אין לי מושג מאיפה מביאי את הדברים הרציניים למרות שיש לי איזה 115 תמונות שלהם על המחשב ואני עדיין ממשיך להוריד ויש לי את כל הקליפים שלהם על החמשה ובנוסף יש לי אינטרנט מהיר ADSL אז רציתי לדעת אם למישהו יש איזה משהו מעניין שלהם על המחשב שנוכל להעביר מידע וזהו אני ישמח מאוד אם ניצור קשר או למישהו יש משהו מעניין עליהם..... דרך אגב יצא לי פחות או יותר לדבר עם בונו אישית מכוון שבונו מתנדב בארגון בשם GREENPEACE וכך גם אני ושמעתי על איזה אמייל או מכתב שהגיע אליינו למשרד אישי ממנו......
ויש לי 2 שאלות:
מישהו שמע על איזה אמירות גיזעניות של בונו ויודע מה הן? כי אנשים אמרו לי שהיו לו פליטות.....
ומישהו יודע משהו על העבר שלהם? כאילו השתמשו בסמים או כל מיני פרובוקציות שלא ציפינו מהם? מישהו יטדע משהו? אם כן ספרו לי על זה.... בכל מקרה יש לכם את האימייל שלי [email protected]

ThEEdgE

New member
אמממ אני צריך עזרה...

בקשר לשאלות שרשמתי למישהו יש תשובות?

ThEEdgE

New member
כן..... אנשים תגובות.......

פורום יבש דרך אגב שכחתי להגיד יש לי עוד דיסק שלהם שהבאתי לפני שבועיים שהיייתי באירופה דיסק של הפילהרמונית שמבצעים שירים של יו 2 בלי מילים רק מנגינה וזה ממש יפה ואין אותו בארץ......

שלום ../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif

כן, הפורום לא במצב טוב. מצטערת, זה נכון. בקשר לשאלותייך! 1.לבונו לא היו ולא יהיו שום "פליטות" גזעניות. מאיפה הבאת את זה?
2.כן, אדם היה אלכוהוליסט ומסומם, ואפילו פספס הופעה בסידני בגלל בעיית השתיה שלו. (כנראה בגלל זה חברתו לשעבר, הדוגמנית נעמי קפמבל עזבה אותו) הוא נתפס על שימוש בסמים ועשה עבודות שירות ותרימה לקהילה לאחר מכן. חוץ מאדם אף אחד מהם לא השתמש בסמים ולא משהו כזה. אין שום פרובוקציות רציניות. שאלה לי אלייך- לא הבנתי איך בדיוק דיברת עם בונו?
הוא שלח אימייל לכל החברים בגרינפיס או משהו? אגב התמונה שלהם עם דגל אירלנד מקסימה.

תודה על התשובות!

עשיתי לי את היום שאמרת שהוא לא היו פליטות!!! כבר חשבתי.....נו לא משנה 10X ANYWAY

Tabasco

New member
תשובות ../images/Emo108.gif

1. אמנם אמרו פה שלא היו לו פליטות פה אבל אני פעם שמעתי שיו2 מסרבים בתוקף להגיע לישראל מאז פרוץ האינתיפאדה כי הם אומרים שהם שונאים מדינות מדכאות וישראל מדינה שמדכאת את הפלסטינאים ושוללת מהם זכויות. אני לא יכולה לאמת שזה נכון אבל זה נשמע כמו דבר שמתאים ללהקה פוליטית שכזאת להגיד, ומעבר לכך- מתי שאמרו לי את זה הייתי ממש מבואסת... 2. אדם היה מסומם ואלכוהוליסט??? או מיי גוד... הילד טוב הזה? הוא נעראה כזה Mamas boy, לא?
3. אני חייבת להגיד את זה- אתם מתלוננים פה כל שלישי ושישי על כמה שהפורום יבש ושהמצב גרוע, אז תגידו לי חבר´ה- למה אתם מתלוננים כל כך כשאתם משקיעים כל כך מעט מאמץ בלשנות את המצב? אתם כותבים- "אתם כאלה יבשים" אבל זה לא "אתם" זה- "אנחנו"! הפורום הזה הוא אנחנו! ואם אנחנו לא נרים אותו על הרגליים אנחנו נאכל אותה! אם תתעסקו בלנסות להעלות משחקים ודיונים במקום למרר על מצב הפורום הכל יהיה הרבה יותר טוב! יש כאן חבורה של אנשים איכותיים שיכולים בקלות להעלות דיון יפה ולהשמיע את הדעה שלהם, אז למה לא? אל תתעצלו, תכתבו לפורום, תכינו מאמרים, תעלו רעיונות, תביעו דעות, תשתפו! לא הכל צריך לבוא ממני ומקבוצה מאוד מאוד מצומצת של אנשים. יש לנו ברוך השם הרבה מצטרפים חדשים, בואו תיכנסו לעניינים וביחד נרים את הפורום! קטן עלינו!

ThEEdgE

New member
תודה על התשובות למרות שיצאתי מאוכזב

טוב למרות שציפיתי ש יו2 תבין מצב ולא יהיו לה פליטות פה כנראה שהיו לה חבל זה עצוב נורא... התאכזבתי כנראה שהם לא מבינים את המצב פה הם מבינים את זה כנראה לפי הטלוויזיה טוב נו חבל.... כי לפי דעתי זה ממש לא נכון... יו 2 איכזבתם! אדם??? MAMAS BOY? הוא ממש לא נראה ככה כאילו לו יש לו חצי שנראה כמו ילד של אמא אבל יש לו חצי שנראה כאילו הוא תקוע שנות השבעים בקטע של הדיסקו והפאנק ככה הוא נראה לפחות......... ובקשר למאמרים ועזרה אממממ אין יל מושג מה אני יכול לעשות הייתי שמח להעלות את כל השירים והקליפים שיש לי אבל אין לי מושג איך.... אז מה את רוצה מאמר על איך בונו בגרינפיס? על השתתפות שלו בוועידת העולם??? לא יודע כבר כל הוועידות האלה נמאסו ונהיו כבר יותר פוליטיקה למרות שבונו שלנו הוא עדיין אותו אחלה בן אדם....

MOFO

New member
תגיד אתה שולח מעוניין לשלוח קליפים?

ברוכה הבאה אגב.

ThEEdgE

New member
אני זכר!!! למה אתם חושבים שאני נקבה

אני זכר!!!!!!!!!!!!1 וכן אם מישהו רוצה קליפים יש לי את כולם!!!!! וגם על דיסק

מורן.

דבר ראשון, אל תקחי שומדבר ממה שאני כותבת באופן אישי! טוב. לדעתי בתור מנהלת פורום זו אחריותך שהפורום לא ימות. הפורום הזה לא קיים כל כך הרבה זמן שאת מבקשת מהכותבים בו להחיות אותו, אין פה *עדיין* קהילה מגובשת... עכשיו זה רק תלוי במה את רוצה לעשות בשביל ליצור אחת. איך
?
?|
להביא אנשים, למצוא תמונות ולא לחכות שאנשים אחרים יעלו אותן, (כנ"ל לגבי הלינקים וכל השאר) ועוד המון. בכללי- לדאוג שיזוז פה משהו. נושא הלינקים מפריע לי במיוחד, יש עכשיו המון חדשות ושמועות שאת יכולה לעדכן, יש המון אתרים מעולים שאפשר לשים. אם את מכירה אז תשימי! אל תחכי שאחרים ישימו! שוב, אל תיעלבי, זה לא אישי כלפייך! באמת שלא! אני פשוט כותבת מה שאני חושבת ומרגישה.

ThEEdgE

New member
היא צודקת.......

תאמיני לי יש לי פול תמונות לינקים מאמרים קליפים שירים ועוד אז אל תשבי סתם בתור מנהלת ותגידי תעשו את זה ואת זה תתחילי את לעשות

shaypaz

New member
פליטת פה

עד מה שאני זוכר זה היה לארי מאלן שאמר את העניין בקשר לישראל במסבית עיתונאים בארץ ואז בונו אמר לו שבלונדון הופעת למרות מה שהם עשו לאירים, סקוטים וחצי עולם.

Tabasco

New member
לא לקחתי שומדבר אישית ../images/Emo108.gif

אבל אתם לא ובשום אופן לא יכולים להגיד לי שאני לא עושה! הפורום הזה הוא באמת מאוד חדש ואם תשימו לב הוא כבר עמוס בדברים, לינקים, הודעות מומלצות, טאגליינס, גלריות, מאמרים, סקרים שמתחלפים, דף קהילה שלם. אני עושה מעל ומעבר כדי שהפורום ישגשג אבל אני צריכה פידבק ממכם! זה לא יתכן שאני אפתח שרשור עם דיון בנושא שאפשר להרחיב עליו שנים ואני אקבל עליו תגובה אחת. בתור מנהלת זה התפקיד שלי- אז אני פותחת עוד ועוד שירשורים עם נושאים לשיחות, עוד שירשורים לתגובות על הסקרים, עוד שירשורים עם משחק חדש, אבל אם כל אלה כושלים, אז מי האשם? אני לא טוענת שאתם אשמים, להיפך- אתם שמשתפים פעולה וכותבים באופן פעיל בפורום הם אלה שמחזיקים את הפורום על הכתפיים שלהם, אבל צריך באיזה שהוא שלב לסגור את הקייטנה, אני לא המדריכה שמפעילה אותכם, אני מישהי שעובדת איתכם בשיתוף פעולה ואני חושבת שפורום שמושתת על חומרים שבאים מהמנהלת כמו כן מהגולשים הוא הפורום הכי בריא וטוב לכולם. בכל אופן, תעשו עם זה מה שאתם רוצים, אבל אם תעצרו שנייה להסתכל מסביבכם תראו כמה השקעה נתתי פה וכמה הפורום הזה באמת יכול להצליח. ודרך אגב- העובדה שאני מנהלת את הפורום לא הופך אותי למומחית מספר אחד בנושא הזה, אני לא הבנאדם בעל אוצר הלינקים הכי רחב או מאגר התמונות הכי גדול, או אוסף החומרים הכי משמעותי, אני לא באר של חומר, אני נשענת על כולם כדי שניצור לנו מאגר משותף שכל אחד נתן ממנו קצת.

אז זהו, שהוא לא עמוס כל כך ...../images/Emo4.gif

ושאני אומרת את זה אני מתכוונת ללינקים, שכואב הלב לראות שיש שם רק את האתר הרשמי, בעיקר כי יש אתרים יותר טובים ממנו אפילו. את צודקת במה שאת אומרת, אני מבינה אותך, גם אני מנהלת פורום. אבל בשביל שפורום יצליח את קודם כל צריכה לדאוג כן להבין בנושא הזה, כי זה מה שמצופה ממך בתור מנהלת! את לא יכולה להגיד שזה שאת מנהלת את הפורום זה לא אומר שאת לא מומחית גדולה בנושא הזה כי זה מה שמצפה ממך כל אורח/חבר בפורום! את יכולה להגיד שזה לא פייר שזו האחריות שעל הכתפיים שלך אבל ככה זה לדעתי, זה מה שאנשים מצפים מהמנהל, וזו האחריות של המנהל לדעתי.לא צריך שיהיה לך המאגר הכי גדול של חומר, אבל עדיין צריך שיהיה קצת! מה, את באמת לא מכירה בכלל אתרים של יו2? קשה לי להאמין בזה! ושוב אני אגיד שפשוט צריך פה יותר אנשים...

ThEEdgE

New member
תודה על סדר העניינים בקשר לפליטת פה

עכשיו שאני וידע שלארי אמר את זה ובונו ענה לו ככה אני רגוע תודה

למעלה