היי אנשים. שאלה לגבי לונה-פארקים ניידים:

d r o r y

New member
היי אנשים. שאלה לגבי לונה-פארקים ניידים:

שלום לכולם וערב טוב. כפי שכבר ציינתי פה, אני מתכוון (לפחות רוצה) בעתיד, אולי החל מהשנה הקרובה, להתחיל סדרה של טיולים במדינות בעולם, הנועדים רק למטרה אחת- פארקים ומתקניי אקסטרים. התכנון הוא שבכל איזה שנתיים או יותר אני אבקר במדינה אחת/שתיים, אבלה יום שלם בפארק האקסטרים של המקום ואת שאר הזמן (4-5 ימים) אשאיר למנוחה במלון ולטיולים. עכשיו, אחד החלומות שלי בטיולים האלו הוא לבלות בפארקים ניידים, כגון: kermis/kirmes של גרמניה והולנד, goose fair של אנגליה, ועוד. זאת מאחר ובתור צופה נלהב של סרטוניי מתקניי אקסטרים ב יוט-יוב, אני יכול להגיד לכם שהקטעים של הפארקים הניידים בהם צפיתי (כמו אלו שציינתי למעלה) הם ממש מה best of the best. באמת ראיתי שם מתקנים שהעיניים יצאו לי. כל האטרקציות הכי הזויות ומרשימות שאפשר רק להעלות על הדעת. כך שמאז הצפייה בהם החלטתי שאני חייב, אבל חייב לבקר, בין היתר, גם בהם. השאלה שלי אליכם היא איך אני יכול לקבל אינפורמציה לגבי העונות בשנה בהן הפארקים הללו עובדים, החודשים, השעות והמיקומים המדוייקים. מתי, באיזו עיר, באיזה איזור, וכ"ו. אם מישהו מכם כבר יודע תשובות לשאלות האלו (או לפחות לחלקן), אז אשמח שיענה לי כאן ישירות. אם לא, אז אשמח לדעת לפחות איך ומאיפה אני יכול להשיג את כל האינפורמציה הדרושה.

petpatrol2

New member
תשובה?

היי, תנסה במקומותה יכ פשוטים והיכ ברורים - גוגל וויקיפדיה. יותר בסיסי מזה אין. בכל אופן, ני כבר עשיתי 2 טיולי רכבות הרים מאסיבים ואני יכול אולי לייעץ בעניין. אם מעניין אותך, המסנג'ר שלי זה [email protected]

למעלה