היי אנשים

ThE PuSsYcAt

New member
היי אנשים ../images/Emo24.gif

טוב אז ככה
למען האמת סתם הסתובבתי לי בפורומים של תפוז, והחלטתי לשם שינוי להיכנס לפורום של ראש גדול ולא יכולתי שלא לשאול.. אם הייתם מוצאים את עצמכם במצב שאתם רואים את אחד השחקנים בסידרה -כל- יום ויום, איך הייתם חושבים שהייתם מתנהגים אליהם? -אני שואלת את זה כי אני לומדת עם אחד מהם בכיתה ואני די מופתעת מההתיחסות של אנשים לעובדה שיש להם "סלב" בכיתה-

keton13

New member
שחקנים שחקנים

אם הם היו חברים אמיתיים,זה לא כזה מעניין שהוא שחקן או משהו דומה היה לי חבר כזה

מי איתך בכיתה?יש לך איסי?

מי איתך בכיתה?? והוא סנוב?או תופס מעצמו בגלל שהוא סלב?? יש לך איסי?<?

האמת שלא כ"כ הבנתי משהו..

מה זאת אומרת שאת מופתעת מהעובדה ש"סלב" לומד איתך,או נמצא בקירבתך יופ ויום? כאילו,איך אנשים מתייחסים אליו-לטוב או לרע? אני למשל, הייתי מפרגנת לאותו אדם,ושמחה בהצלחה שלו.. באופן אישי,אם מישהו מהכיתה שלי ,או בכלל מישהו שאני מכירה היה מפורסם,אני לא חושבת שהייתי משנה את היחס שלי כלפיו..בסה"כ הוא בן-אדם בדיוק כמוני,רק עם עוד איזשהם תחביבים/מקצועות (במקום שחקן,הוא גם יכול סתם לנגן בגיטרה..) דנדושית

ThE PuSsYcAt

New member
אוקיי

באמת לא הבנתם.. הכוונה הייתה שנגיד פה בפורום אני רואה שאנשים נכנסים להיי רק מלשמוע עליהם אבל אני יודעת שביום יום הם מקבלים יחס של אנשים רגילים ולא משהו מיוחד אז סתם התעניינתי אם כל אותם אנשים שנכנסים לטראנס רק מלשמוע את השם שלהם יתנהגו אותו דבר אם הם יראו אותם כל יום בבצפר

catslover

New member
לא.... אני למשל הייתי עם אדם בבית

ספר... ולא התייחסו אליו שונה! ממש לא... דיברו על זה שהוא משחק וכאלה והכירו אותו אבל לא התייחסו אליו שונה... והיו אפילו כאלה שקראו לו "סבא אלי" בצחוק... חוץ מזה שאני אישית הכרתי אותו קודם כי כשהייתי יותר קטנה הייתי בחוג איתו...

אני את שלי כתבתי בנושא..^

אני דווקא לא נכנסת לשום high כשאני שומעת שם של מישהו מפורסם..אנ'לא יודעת,אני פשוט לא מתרגשת מזה כ"כ,כי הרי כולנו בני-אדם,ושום מפורסם לא שונה ממני,ממך או מכל אחד אחר,חוץ מזה שהוא מפורסם. אז ככה שגם אם היית מכירה מישהו מפורסם באופן אישי,זוהי העמדה שלי (ולא נראה לי שהיא הולכת להשתנות בקרוב..חח) דנדושית

catslover

New member
../images/Emo45.gif גם אני מכירה דיי הרבה מפורסמים

שהם קרובי משפחה של חברים שלי ואני בסבבה שאיתם... כאילו מדברת איתם חופשי... וגם הם אלי! הם סך הכל בני אדם! וגם כשפגשתי את לואיסנה.... לא צרחתי או משו... התלהבתי וכאלה אבל התנהגתי אליה רגיל ודיברתי אליה כמו אל כל אחד אחר...

keton13

New member
תבינו

יש 2 סוגים פה האלה שמתלהבים האלה שלא בסך הכל מכירים אותם יותר זה לא אומר עליהם שום דבר

חחח..אהבתי את המתלהבים ואת אלה שלא

זה תלוי בבנאדם...יש כאלה ששומרים על איפוק-"הצנועים" (כמוני...חחחח,סתאםם) ויש כאלה שיתלהבו מכל פיפס שמישהו מוציא.. אבל אם זה קשור לפורום-העיקר שכולנו רואים את הסדרה המעולה

למעלה