היי אנשים

מורן2345

New member
היי אנשים

מכושפות הייתה אחת הסדרות האהובות עליי (בתור אחת שלא מתה על טלויזיה זה המון חח)... אני מאוד מתגעגעת לראות את הסדרה, פעם היה בכמה ערוצים בו זמנית :/... כיום היא לא משודרת באף ערוץ נכון? אני חושבת שאתחיל להוריד למחשב פרקים ואז אוכל להתחיל לכתוב בפורום כאן :)

לדעתי בישראל היא לא משודרת לצערנו

ואגב,לדעתי ערוץ AXN יוכלו לרכוש אותה היא מתאימה לשם

dondush

New member
אלו הסדרות האובות עליי

אני מת על הז'אנר הזה. אם הייתי צריך לבחור את התכניות האהובות עליי ביותר אז: "מכושפות", "סמולוויל", "רוזוול" ו"קייל XY" היו פותחות את הרשימה. יש למישהו/י עוד סדרה טובה בסגנון/הזה להמליץ עליה?

flying eagle

New member
גם לדעתי היא תתאים להם

וכבר כתבתי להם על זה איזה פעמיים שלוש. אולי אם עוד אנשים יכתבו להם הם יתעוררו... יאללה הצטרפו למאבק! www.axn.co.il

flying eagle

New member
אוי ואבוי!!

לא להשוות אפילו ברמיזה בין שתי הסדרות!!! (אבל אם כבר: הם שמו הקס שזה מאוד דומה ויש להם סדרות שהן הרבה הרבה פחות אקשן ממכושפות כמו למשל "גולשים בזמן"או אי-אלו תוכניות ריאלטי מוזרות שהם נורא אוהבים לשים כמו המירוץ למיליון והישרדות...)

אי..לא להשוות את הישרדות

אנשים נמצאים בלי אוכל[וזה ממש מוזר
]חח אני לא משווה אני פשוט לא מכירה את הקס מצטערת
אני מכירה את רוזוול ולדעתי אם הם שמים תוכניות עם חייזרים וכוחות אז למה לא 3 מכושפות מדהימות[כולל אחת מיוחדת הולי-פייפר]
אני בטוחה שהם רוצים ערוץ עם רייטינג גבוהה אז כדי שמכושפות תיכנס לרשימת התוכניות

Im All That

New member
זה דיי בעיה כי...

עונות 1-4 שייכות לערוץ 3! שמעת?!? 3! אני מקווה שעזרתי לך...

אוקי..שמעתי

ולדעתי שווה לעשות עצומה בפורום או בפורום AXN או לפחות להראות להם שיש צופים לסדרה שירצו לראות אותה

flying eagle

New member
נו אז יאללה,

תכתבי להם גם שאת מאוד אוהבת את הערוץ ובלה בלה בלה ומאוד היית רוצה / את חושבת שמאוד יתאים להם אם ישדרו שם את מכושפות ובלה בלה בלה. ובקשר לערוץ 3, מאחר והם לא מראים שום כוונה שהיא לשדר פרק כלשהו, אולי הם יסכימו למכור להם את העונות האלה... מי ידוע... ואולי אנחנו סתם חולמים לנו... אבל שווה לנסות, לא?

love67676

New member
תגובה:)

כרגע הסידרה לא משודרת באף ערוץ בישראל, כך שכדי לך להוריד פרקים:)

צריך לדעת להמשיך הלאה..

יש כל כך הרבה סדרות אחרות שאפשר לראות.. ראיתי נמלטים (ומחכה כבר לפרקים הבאים).. וואלה אחת הסדרות הכי טובות שיצאו.. פשוט לא יודע איך לתאר את זה.. כל כך טוב.. ובנתיים המליצו לי לראות גיבורים ואח"כ אבודים.. זה כנראה מה שאני הולך לעשות.. חשבתי לנסות גם את 24.. נראה אם יהיה לי זמן =]

flying eagle

New member
עזוב אותך מ-24

לא משהו בכלל... [לפחות לדעתי] ולמה להמשיך הלאה? אפשר גם וגם :) וחוץ מזה, לא משנה כמה ינסו, אין ולא תהיה עוד סדרה כמו מכושפות... (ועכשיו גם בנות גילמור נגמר, אז בכלל..)

../images/Emo45.gifאבודים|../images/Emo47.gif גיבורים../images/Emo47.gif נמלטים../images/Emo47.gif

למעלה