היי אנשים !!

היי אנשים !!

הצטרפתי לפורום בלי להציג את עצמי אזזזז-
אני ריטה, 14 ממונטריאול, קויבק, קנדה אני מעריצה את אבריל מאז שהיא התחילה ואני גרה פה בקנדה אז זה בערך חצי שנה, קצת יותר.... אני מעריצה אותה בגלל השירים שלה ומילותיהם, הרוקיות שלה, הפנקיות שלה, סגנון הלבוש שלה, סגנון הדיבור שלה, הMIND שלה ובכלל בגלל שהיא היא והיא ממש מגניבה ומטריפה !! מקווה שהפורום יתקיים פה עוד הרבה (אני מתכוונת לעשות ה-כ-ל שהוא כן)! ביייי בייי LOVE U @RIT

speedy123

New member
ששאאללהה

למה לא מופיעה פורום אבריל לווין ברשימת הפורומים???????????????????????????????????????????

DreamS_HunteR

New member
יופי, בקרוב...

בינתים, בשביל שהפורום ימשיך לפעול, אתם צריכים לעזור לי לפרסם את הפורום אצל מעריצים של אבריל, ותהחיל לכתוב הודעות

תודה רבה על קבלת הפנים החמה

למה אף אחד לא אמר לי "ברוכה הבאה" ?
נורא נעלבתי...

speedy123

New member
ברוכה הבאה אחותי!

ברוכה הבאה ילא בואו נפיץ את הפורום!!!!!!!!!!! עדיין לא עניתם לי למה הפורום לא מופיע ברשימה?

DreamS_HunteR

New member
עניתי...אבל עכשיו כשאני מסתכל

שוב על התשובה שלי אני רואה שכתבת "יופי, בקרוב" וזה אמור להיות "יופי, בקרוב" יש מן דבר כזה שנקרא תקופת ניסיון, ובו הפורום נמצא בניסיון בשביל לראות אם הוא מתאקלם טוב בפורומים של תפוז, אם כן, אחלה משאירים אותו בקהילות, אם לא, אומרים לו יפה ביי ביי. תחליטו מה אתם רוצים שיהיה איתו
בינתיים אנחנו בתקופת ניסיון, אם הפורום יתחיל לעבוד רצוץ וטוב הוא ייכנס לרשימת הפורומים, ואם לא, אז לא...הוא ייסגר.

למעלה