היי אנשים!!!

היי אנשים!!!

מה קורה חברים שלי??? נגמרו אתמול ההצגות של מאמא מיה ואני חוזר למסלול השגרה הרגיל... לימודים... שינה סדירה.... ולראות "ראש גדול" בשידור של שעה חמש ולא מהקלטה!!!!! כל כך מרגש אותי.... לא הספקתי לקרוא את השרשור אבל מה דעתכם על הפרק של אתמול?

היה פרק מדהים ../images/Emo70.gif

יוו איך אורי צעק על הבמאי המעפן שהעיף את מור... בסוף היא חזרה... ואיזה "נישוקים" היו עם איריס וריקרדו... ואיך צ'וריסו (ריקרדו) ניפנף את טלי יוו
ואיך הקבצן הזה "הרוויח" את הכרטיס לוטו המנצח

יאפ היית מהמהמם במאמיה..וווו..

הכל נפלא...כשאתה מדבר איתנו...איכשהו כשגור כותב אנל'א פה...!FUCK! ביפפפפפ...חחח.. חחחח שינה סדירה...זה חשוב...באמת חשוב...אבל אל תגיד שלא נהנית במאמא מיה....עם כל שחקנים הקרועים שם חחח...

almogand

New member
לגור../images/Emo1.gif

גור יש לך איסיקיו עים יש לך תן לי אותו נ.ב אתה שחקן משהו בן זונה

CaTw0mAn

New member
../images/Emo25.gifאיזה ערס!

" אתה שחקן משהו בן זונה" חחח.... מאמי,נראה לי שקצת הגזמת עם ה-"בן זונה". הוא משחק מאוד מצויין,אבל עוד מעט תרשום לי: "גור אחי,אתה משחק אחושרמוטה
" נקווה שפעם הבאה יהיה יותר מצחיק.
Love, נופי-
.

לגורר-->כנס דחוףף.....

היי מאמי הכל סבביי..!!! ואיתךך??? קראתי עכשיו את ההודעה ששלחתי לי איזה חמוד אתה...!!!!!!! ויייייייייייייייי אני מממתתתתתההההה עלליייךך גוררררררר...!!!! בא לך להכנס לצ'אט????? שמה יותר כייףףף להתכתב טוב מאמיייי????

ayeltush1

New member
גורושש מה קורה?

חבל שלא יכלתי לנסוע להופעה של מאמאמיה אמרו לי היתההופעה מדהימההההההההההההה שמחה שנהנת אני בטוחה שהיה כיףףףף הלכתי ליראות ראש גדול ביוש לכולם איילת

../images/Emo45.gif היה ממש טוב!!

היה מעולה!! חברה שלי תיכננה לישון... ובסוף היא פשוט נקרעה מצחוק!!! היה ממש טוב!!

CaTw0mAn

New member
../images/Emo25.gifהיה מצחיקול'ה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איזה באסההה..... כל הזמן שראיתי את הסדרה,אז הייתי אצל חברה,ועכשיו היא נסעה ואין לי אצל מי לראות... ואין לי יס... מה אני יעשה
זה כזה מבאס.... ואפילו באתר זה לא כל הפרקים זה רק קטע של דקה או שתיים. :( :( נופי.

1dana1

New member
../images/Emo23.gif גורוש מה קורה ?? ../images/Emo23.gif ../images/Emo15.gif

התגעגענו !!!
ואני שמחה שעכשיו יש לך את השקט והחופש.. מגיע לך אחרי כל כך הרבה חזרות והצגות.. שיהיה לך בהצלחה בלימודים..
(צירפתי תמונה שלי.. תלחץ עליה כדי לראות בגדול יותר...)

1dana1

New member
חברה אני חושבת שאני מתה..תכנסו ../images/Emo23.gif

יש לי שאלה...אני לא בטוחה אם קראתי נכון.. גור...קרא...לי...י.פ..י..פ..י.ה..?

1dana1

New member
אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא דיייייייייייייייייייייייייייי אני לא יכולה ככהההההה !!!!!!!!!!! שלמוווווווווווווותתתתתתתתתתתתת

למעלה