היי בנות, אשמח לעשות לכן סדר בבלאגן...

nitzanitt

New member
היי בנות, אשמח לעשות לכן סדר בבלאגן...

(הייתי גולשת בעיקר בפורום אוכל בווינט, כשנכנסתי להריון הוא הביא אותי הנה לתפוז...)

אז ככה:

כמו שנאמר, הוספת תגובה חדשה להודעה אכן "מקפיצה" אותה למעלה. (עם תוכן. תגובה ללא תוכן לא תקפיץ)
מצד אחד, זה טוב כי באמת תוכן ודיונים ארוכים נשארים ולא עוברים מהר לארכיון. מצד שני, הודעה ללא תגובה תשכח מהר מאד. הפתרון לזה הוא באמת מספר שרשורים שבועיים קבועים (כמו שהיה לכן בווינט - מה מבשלים לשבת, איך היתה השבת וכן הלאה) והודעות נוספות מידי פעם שהופכות לשרשור גדול מעצמו.
כעבור מספר ימים (נדמה לי 4), שרשור ישן לא יקפוץ עם קבלת תגובה חדשה (ואז זה הזמן לפתוח את אותו השרשור הנושאי מחדש)

שרשורים עם מעל X תגובות - לא רואים את התגובות אלא כשנכסים לתוך ההודעה המקורית.

עגול מלא מימין להודעה - הודעה עם תוכן. עגול ריק - הודעה ללא תוכן.

כוכבית אדומה ליד השם - סימן שזה אורח ולא משתמש קבוע. כדאי להיות משתמש קבוע כי אז בכל פעם שתכנסו לתפוז תקפוץ לכם התראה (מספר בצבע אדום בראשית העמוד) על תגובות שהתקבלו להודעה שכתבתם (או תגובות נוספות להודעה שהגבתם עליה).
אפשר גם לבחור לקבל מסר לתגובה על כל הודעה ששלחתם אבל מניסיון זה די מעצבן.

יש גם אפשרות להיכנס ל"עולם שלי" וכך להגיע להודעות ישנות שכתבתם (בעצם מהווה ארכיון של כל ההודעות שכתבם בשם המשתמש הזה).

שימו לב שליד כל הודעה או תגובה, מופיע או לא מופיע סימן של שמש קטנה. השמש הקטנה הזאת מסמלת האם מדובר בהודעה/תגובה חדשה, או כזאת שכבר קראתם.

אין פה הודעות טאג (כי שיטת העבודה היא אחרת - כאמור: שרשורים שבועיים). יש "הודעות נבחרות" וזה יותר דומה להודעות שהיו נעוצות בווינט בטורים מימין. ההודעות הנבחרות מופיעות באופן אקראי באחת השורות העליונות של הפורום וסימן קריאה לצידן.

שרשורים נעוצים (עם נעץ לצידם...) שרשורים שהנהלת הפורום בוחרת שיופיעו תמיד בראש הפורום גם ללא תגובות חדשות.

נראה לי שזהו... אם יש שאלות אשמח לענות

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
תודה רבה רבה רה ניצנית! שרשורים מסודרים באמת

יעזרו, למרות שלא נרצה לוותר על דיוניפ פוריים וספונטניים.
אלפי תודות!

למעלה