היי בנות

מצב
הנושא נעול.
היי בנות ../images/Emo39.gif

היי בנות

אני קוראת את התכתובת בניכם לגבי הזריקות, אין לי מושג לגבי הזריקות הללו (עדיין לא הגעתי לשלב הזה) , אך נזכרתי שחברה לקחה "פנינים" (וגינלי) לא יודעת אם זה קשור, אבל זה נשמע לי יותר סימפטי מהזריקות הללו. אני אמורה לעשות היסטרוסקופיה ללא שום הכנה לפני , כרגע זה בדיקה מה קורה איתי. פלפלת

ענתי27

New member
זה אפשרי..

היי בנות

אני קוראת את התכתובת בניכם לגבי הזריקות, אין לי מושג לגבי הזריקות הללו (עדיין לא הגעתי לשלב הזה) , אך נזכרתי שחברה לקחה "פנינים" (וגינלי) לא יודעת אם זה קשור, אבל זה נשמע לי יותר סימפטי מהזריקות הללו. אני אמורה לעשות היסטרוסקופיה ללא שום הכנה לפני , כרגע זה בדיקה מה קורה איתי. פלפלת
זה אפשרי..
כשהתלוננתי באזני הרופא שלי על מעללי הגסטון הוא הציע שבפעם הבאה אקח במקום פעמיים ביום אנדומטרין שלוש פעמים ביום ואז לא אצטרך את זריקות הגסטון. הבעיה היא שאני חוששת שאולי בכל זאת הגסטון בצירוף האנדומטרין הוא שילוב מנצח (בכל זאת נותנים אותו בכל טיפול של תרומת ביצית) אז עדיין לא נפלה ההחלטה. בהצלחה בהיסטרוסקופיה.....

סביון1

New member
פנינים

היי בנות

פנינים
"פנינים" זה הכינוי לטבליות וגינליות בשם אוטרוגסטן. אני לא מכירה באופן אישי, אבל לפי מה ששמעתי היתרון היחיד שלהן הוא מחירן הזול יחסית לאנדומטרין. חסרונות: 1. צריך לקחת 3 פעמים ביום (אנדומטרין לוקחים פעמיים ביום) 2. זה מלכלך יותר מאנדומטרין 3. הבנתי שזה גם קצת פחות יעיל מאנדומטרין. בקשר להעדפת אנדומטרין על גסטון כבר ענו לך, פילפלת. אני רק אוסיף שלדעתי אחרי כל שבעת מדורי הגיהנום שאנחנו עוברות, עדיף ללכת על הצד הבטוח ולסבול קצת עם הגסטון מאשר להפסיד הריון בגלל חוסר תמיכה. אגב, זה לא אומר שחייבים לקבל גסטון, תלוי בשיקול דעתו של הרופא. אבל אם הוא ממליץ, עדיף לקבל את הדין. חוץ מזה פילפלת שעם בעל מפנק כמו שלך אני בטוחה שהוא יסכים להזריק לך וגם לעשות את זה בצורה הכי משקיענית שיש כדי לחסוך ממך כאבים כך שאין לך מה לדאוג.

שיר5520

New member
עלי לא עובדים הפנינים

היי בנות

עלי לא עובדים הפנינים
אבל אפשר פשוט לעשות בדיקות דם אחרי יומיים ולבדוק אם הפנינים משפיעות או לא. פשוט בודקים את מצב הפרוגסטרון. יש כאלה שמסתדרות עם זה מצוין ונראה לי שאם זה עובד אצלך אין טעם לזריקות הגועליות. כדאי לבדוק עם הרופא.

עלי לצערי הפנינים גם לא עבדו

עלי לא עובדים הפנינים
אבל אפשר פשוט לעשות בדיקות דם אחרי יומיים ולבדוק אם הפנינים משפיעות או לא. פשוט בודקים את מצב הפרוגסטרון. יש כאלה שמסתדרות עם זה מצוין ונראה לי שאם זה עובד אצלך אין טעם לזריקות הגועליות. כדאי לבדוק עם הרופא.
עלי לצערי הפנינים גם לא עבדו
אבל כל מקרה לגופו- שווה לנסות. בכל אופן- זה 3 פעמים ביום ומומלץ לשכב 20 דקות אחרי ההחדרה.

שרון123

New member
אני לא קיבלתי אף זריקה

היי בנות

אני לא קיבלתי אף זריקה
השתמשתי רק בפנינים. ואפילו לא שכבתי אחרי כל הפעמים. אני נורא פוחדת מזריקות, וזו לא הייתה אופציה מבחינתי. גם הניג'וס שבללכת למרפאה כל פעם, ממש לא ניראה לי. בהצלחה בבדיקה

מצב
הנושא נעול.
למעלה