היי בנות

jakare

New member
היי בנות

שאלה שאני מניח שאני לא הראשון ששואל אבל באמת מסקרן אותי.. נניח שיצאתן עם מישהו לבליינדייט, ודי התלהבתן, כלומר לא נפלתן מהכיסא, אבל היה כייף ונחמד והפגישה הסתיימה בנשיקה (בהנחה שכיום נשיקה בסוף הפגישה עוד אומרת משהו.. אשמח לדעתכן גם בעניין זה...) בכל אופן השאלה היא כזאת: מה אתן חושבות/מרגישות אם הגבר לא מתקשר ביום שלמחרת? ובניסוח מעט אחר.. אם ידיד שלכן מספר לכם שהוא יצא עם מישהי והוא התלהב ונראה לו שגם היא. תמליצו לו להתקשר ביום שלמחרת או לחכות עם זה עוד יום (או שאין לזה משמעות בכלל?!)

Lir האחת

New member
היי...

אם הרגשתי שהיה דייט מוצלח, שהסתיים בנשיקה.. אני בהחלט מצפה לטלפון יום למחרת. אם הבחור לא מתקשר יום למחרת אלא מחכה כמה ימים, מבחינתי זה turn off זה משדר מסר שהוא לא רציני... אבל זה בעיני...וכמובן שאי אפשר להכליל דפוס מסויים על כולם אבל זה המסר שזה משדר מבחינתי. בהצלחה

../images/Emo45.gif

אני עם ליר... אם הפגישה הסתיימה כמו שאומרים - בהצלחה. וכן הייתה גם נשיקה... אז למה לחכות?

shuval3

New member
ענקקקקקקקק

אתן יודעות שבדרך כלל אחרי בליינד דייט מתנהלת אצל 95% מהגברים השיחה הבאה: "מה קורה - מה המצב אחי - הכל טוב - נו איך היה בבלינד דייט - היה מצויין אחי, הכל זרם בחורה מה זה חמודה, תגיד לי מתי כדי להתקשר? - אני הייתי מחכה איזה יומיים שלושה, כדי שלא תחשוב שאתה מלחיץ - תשמע אני לא רוצה שהיא תחשוב שאני לא בעניים - תאמין לי, אם תתקשר עכשיו היא תלחץ - טוב בסדר אני אתקשר עוד יומיים. בקיצור! יש הרבה כוונות טובות, אבל הרבה פערים בדרך....

למעלה