היי האם הפורום הזה עדיין פעיל?

Rene Zeitune

New member

עברתי לא מעט הטרדות מיניות בחיי. פעם ראשונה הייתה בגיל נעוריי. לבשתי אז מכנס ג'ינס, לפתע הרגשתי נגיעה בישבן, הסתובבתי והוא הסתכל עליי בלי לומר מילה. התעלמתי ממנו ומאז לא סיפרתי לאף אחד.
ההטרדה השנייה קרתה לי בעבודה והוא התחיל לנשק אותי בכל הגוף ואני קפאתי במקום. הפעם לא שמרתי על שתיקה וסיפרתי במקום העבודה. הם אמנם טיפלו בו אבל החוויה המרה הזאת לא תישכח.
&nbsp
היו עוד כמה הטרדות מיניות וחוויות מרות עם גברים, וזה גרם להמנע מסקס עד כדי כך שלא הצלחתי להפתח ולהמשך לבני זוגיי ולאלו שכן הצלחתי הם אנשים שלא היה ואין לי סיכוי איתם.
&nbsp
אני בת 34 כבר ולא מצליחה להשתחרר מהנגיעות בגופי מכל מיני גברים. כל גבר שפונה אליי באתר הכרויות כבר מראש מניסיון מתארת לעצמי שהוא ידבר על סקס על ההתחלה. גברים שפונים אליי לפייסבוק לרוב נפתחים מהר ומצפים ממני אותו הדבר וזה מרתיע אותי. אני מקווה להצליח ללכת לטיפול שיעזור לי לא להרתע מגברים ולתת צ'אנס לגברים טובים ולהיות קלילה יותר.

Rene Zeitune

New member
הבעיה למצוא טיפול זול

שאולי יש סיבסוד מהקופה כי פרטי יעלה לי מאות שקלים ואין לי את הכסף הזה.

Anonymous182

New member
יש טיפולים חינמיים..

במרכז מעיין ובמרכז לוטם.
ההמתנה היא ארוכה אך אלו מטפלים שעברו הכשרה לטפל בנפגעי/ות טראומה מינית ובגדול יש להם שם טוב בשוק.
אני לא יודעת מאיזה איזור את בארץ אך מה שהצעתי זה בתל אביב.
יש גם מרכז בראשון לציון שהוכשר לטפל בטראומה מינית אך לא זוכרת את שמו ולדעתי גם הוא בחינם.
יש גם את מרכז תמר בירושליים אם את מאיזור ירושליים גם להם יש שם טוב. לא יודעת מחיר או אם הם חינמיים אך שווה בדיקה אם זה האזור ממנו את מגיעה.
מעבר לכך בטוח שיש כל מיני מרכזים.
עדיף להיות מטופל אצל מי שעבר/ה הכשרה בתחום הטיפול בנפגעות תקיפה מינית כדי שהמטפל/ת יבינו את הניואנסינים הקטנים איתם את מתמודדת וידעו איך לטפל באופן המייטבי.

בגדול כן! לא חסר מניאקים שם בחוץ אך נסי לסנן אותם על ידי הבהרה מראש של מה את מחפשת ומהם הגבולות שלך. הציבי גבולות חסרי משמעות עבורך עוד לפני שאתם נפגשים בכלל סתם כדי לבדוק איך מי שאת מדברת איתו מתמודד עם הצבת גבולות. דבי איתו זמן מה לפני שאתם בוחרים להפגש - בינתיים תכירי את הבחור קצת דרך וואטסאפ ושיחות טלפון. תפגשי פגישות ראשונות רק במקומות ציבוריים ונסי לחפש סממנים שמשדרים לך מה הוא מחפש בתוך הקשר.
כן, מי כמוני יודעת שזה לא פשוט.
כן, יהיו כאלו שירמו אותך או ינסו לפחות בגלל רצונות זדוניים שלהם.
וכן, יהיו פעמים שתפלי.
אך נסי לזכור שיש מי שכמוך מחפש קשר אמיתי, רציני ולא מתוך כוונות זדון.
יש אנשים טובים שם בחוץ - קשה למצוא אותם אך הם קיימים.
נסי להזכיר לעצמך שאת רואה את אותם גברים דרך משקפי העבר שאולי צבועים בצבעים שמונעים ממך לראות את העולם בצבעים הטבעיים שלו.
נסי להזכיר לעצמך שלא כל אחד שפונה אליך מחפש לפגוע בך.
מי שפונה אליך יש מקום לבדוק מה רצונו ומה כוונותיו. ולאט לאט לבנות אמון.
קשה לבנות אמון - קל להרוס.
אך זכרי שלא פייר שגברים שמעולם לא עשו כלום מתוך כוונה לפגוע בך ישלמו את המחיר על הפגיעות שעברת.
אם את רוצה קשר אמיתי וטוב - זה דורש המון גם ממך ללמד את עצמך לעשות את ההפרדה בין מי שמולך היום למי שפגע בך בעבר. וזה קשה. זה קשה מאוד. אך זה אפשרי..
יקירתי, מאחלת לך המון הצלחה גם בזוגיות, גם בעתידך וגם במציאת טיפול שיתאים לך במחיר שנכון עבורך. אני מכירה רק את המכונים הטיפוליים שהצעתי לך אך במידה וזה לא האזור שלך בטוחני שכמו שיש בתל אביב בראשון ובירושליים יש בעוד מקומות בישראל. רק צריך לחפש על פי האיזור בו את גרה.
בהצלחה!

Rene Zeitune

New member
היי האם הפורום הזה עדיין פעיל?

האם יש מקום פה לנפגעי הטרדות מיניות?

Rene Zeitune

New member
היי סליחה שעונה לך רק עכשיו

אני מאזור רמת גן. יכולה להגיע גם לתל אביב.

Anonymous182

New member
אוקי.

אז מרכז לוטם ומרכז מעיין הם בסביבה שלך. ההמתנה ארוכה אך הטיפול חינמי ומיועד לנפגעות תקיפה מינית בלבד.
צרי איתם קשר והם יסבירו לך את תהליך הקבלה אליהם..

למעלה