היי הגעתי מי בבית?

nikita1231

New member
היי הגעתי מי בבית?

יש קפה ? יש עוגה ? או שאני צריכה להביא קפה לעורר את הפורום הזה???

nikita1231

New member
טוב נו משעמם לי

אז אני מבינה שרק המנהלים כאן אז אפשר להיות חברה בפורום גם? אני מבטיחה שאם תקבלו אותי אני אהיה נוכחת כל יום בפורום ... לא ישעמם לכם ... זאת הבטחה טוב כמה פרטים אולי תשתכנעו ... בת 35 אמא ל 2 לבדי.. (טוב זה מסביר את ההתעלקות) נמאס לי לקרוא ספרים ולשחק בשולה הזהב (שאף פעם לא מצליחה להגיע לרמה 12) אז תחזירו תשובה .. \
ניקיטה

Vdrums

New member
לא, אבל מכיוון שזה פורום, לא תמיד יש מישהו

על המשמר... תשפכי קצת מילים בהודעות, אני מחפש מתכון לעוגה זריזה, יש לך? משהו להעביר איתו נס קפה.

nikita1231

New member
נכון שזה פורום אבל...

יש פורומים יותר פעילים .. לא שיש לי טענות לפורום הזה באתי כדי להשאר.. בכל מקרה קח מתכון לעוגה זריזה וטעימה מאוד .... 4 ביצים 1 כוס שמן 2 כוסות מים פושרים מערבבים.... מוסיפים 1/2 כוס קקאו 2 סוכר וניל 2 כוסות סוכר 2 כפות שוקולית 1 כפית נס קפה 3 כוסות קמח תופח מערבבים ומכניסים לתנור שחומם מראש ל חום 180 מעלות עוגה טעימה ומהירה אבל אם זה מסובך תן קפיצה לקונדטוריה מהיר לא כל כך זול אבל יותר מבחר , לא? בהצלחה..

Vdrums

New member
בארה"ב עדיף להכין בבית.

נכון, הפורום קצת רדום, אבל הבטחת שלא ישעמם לנו אז אנחנו מחכים

nikita1231

New member
אוקיי... תשאלו ואני אענה ... בנתיים קצת פרטים

בת 35 גרושה + 2 בת - מנישואין קודמים והבן מזוגיות שהייתה אחר כך.. זוגיות - אין , לפני 4 חודשים נפרדתי מהזוגיות שהייתה לי 9 שנים עובדת עם חינוך מיוחד מה עוד? אוהבת: בילויים , קריאה ונסיעה פרועה בשטח 4X4

Vdrums

New member
מצחיקה, מה זה ראיון עבודה?

עם מה את מתפרעת בשטח?

nikita1231

New member
זה ראיון קבלה לפורום ... לא?

היה לי קאיה 4X4 אבל מכרתי אותו עכשיו אני עם אוטו קטן ומחכה להזדמנות שיפול משהו טוב

nikita1231

New member
איפה השאלון???../images/Emo12.gif

חיפשתי ולא מצאתי... חבל דווקא רציתי מאוד לענות אבל אין שאלון....

למעלה