היי, הוא יודע לדבר.

• פותח הנושא moe7
  • פורסם בתאריך

moe7

New member
היי, הוא יודע לדבר.

חזרתי מצפייה (בדד, *SNIFF SNIFF*) בסין סיטי. את הקשקשת ניתן יהיה למצוא בהקדם כאן.

אני בטח אראה את זה עוד שנים../images/Emo125.gif

אף אחד לא רוצה לבוא איתי לראות את זה ... ואני שונאת בתי קולנוע... בגרויות? לא חסרים תירוצים =[ למרות שאחרי כל הביקורות אני כבר מפחדת לראות את זה.. :p

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifראיתי את זה אתמול פעמיים

ואני פשוט חייבת להגיד, שכשאלייז'ה הסביר על הסרט, הוא היה כל כך ספונג'בוב!!! הזכירו פה כמה פעמים ששהוא דומה לא, ולא הבנתי למה, אבל אתמול הוא היה כזה ספונג'בוב!!! הוא פשוט ישב שם כזה קטן, והוא כזה ספונג'בוב, טוב כנראה אני הוזה, אבל הוא דומה לו!! ואני הולכת לראות סין סיטי השבוע, וגיליתי לפי מאחורי הקלעים של סין סיטי אתמול, ששגם ג'וש משחק בסרט! איך לא ידעתי? עוד סיבה ללכת.... ולמה אלייז'ה הוא מפלצת צהובה?? מה התפקיד שלו?

חחחח... הוא לא צריך להתאמץ../images/Emo125.gif

כדי להיות ספונג'בוב אני סוגדת לשניהם...
חחחחחחחחחחחחחחח... הצחוק של שניהם פשוט קורע אותי

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifחחחח, הצחוק של אלייז'ה במיוחד

בזה שדומינק חיקה איזה גרמני... וואו, זה היה פשוט קורע....

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifשאמרתי ראיתי, לא התכוונתי את

הסרט, אלה את התמונה הזאת שאלייז'ה, אז ראיתי ת'תוכנית של המאחורי הקלעים של סין סיטי, שזה בתמונה שמעלי

moe7

New member
(עדיין מנסחאת את הריוויו)

ניק סטאהל (ששיחק בעיקר בסדרה "קרניבל" שמשודרת בYES פלוס) מגלם את היצור הצהוב, אליו מגלם דמות אחרת. וזה הזמן להודות שקיוויתי ליותר.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאז איך הגעתי למסקנה

שאלייז'ה משחק יצור צהוב? מה הוא מגלם (אלייז'ה?) מה לא אהבת ת'סרט?

moe7

New member
../images/Emo26.gif

זה אליהו, AKA קווין. חנון ופסיכופט (דמות מגניבה, אבל לא ממש עשתה לי את זה).

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifאמ.. חנון פסיכופט דווקא

נשמע מגניב... את לא אהבת ת'סרט עצמו, או את התפקיד/ביצוע/משהו של אלייז'ה?

פרפר17

New member
../images/Emo58.gifראיתי עיר החטאים ../images/Emo5.gif

סרט קצת מגעיל אבל נחמד קודם יש שם קטעים שהם לא לבעלי לב חלש מי שלא רוצה
על סופו של קווין שלא תרד איכססססססססססס איך שמרוו חתך את קווין ואחכ הכלב ליקק לו את מה שנישאר לו מהרגליים אבל לא הבנתי מה הוא היה חי כי הוא הסתכל עליו ממש מוזר איזה חמוד ג'וש הארטנס ממש ממי וזהו יש עוד מלא אבל אין לי כוח לכתוב

מתוקה777

New member
הלכתי לעיר החטאים

חחחח הלכתי ביום שבת לסרט עם חברות שלי כמובן שלא הסברתי להן כמה הסרט הזה לא שווה צפייה בקולנוע ורק העובדה שאלייז'ה שם גורמת לי לרצות לראות את הסרט כל כך. הן ממש התאכזבו כשחזרנו מהסרט אבל אני בשלי ממש אהבתי :) אבל אני חייבת להגיד שהסרט הזה הוא לאנשים שמסוגלים לראות כל כך הרבה הרג כאילו כל הזמן יורים אחד בשני (עדיף להסתגר בבית) בטח אמרו לאלייז'ה בצילומים "תיהיה יפה ותשתוק"!

פרפר17

New member
חחחחחחח נכון

אבל הוא נילחם ממש מדהים!!!!!!!!!!!! גם חברה שלי לא אהבה את הסרט אני לא אהבתי את הסוף של אליז'ה

למעלה