היי חבר'ה רציתי לדעת

smaret man26

New member
היי חבר'ה רציתי לדעת../images/Emo70.gif

רציתי לדעת האם יש בברקן קניון
מחכה לתשובה
ביי.

smaret man26

New member
אהלן תכלת מה העיניינים../images/Emo140.gif

ראשית תודה על התשובה ! [ מרוב חוסר היענות בפורום כבר חששתי שכולם כבר ישנים את שנת-החורף שלהם,כמו הדובים!] אבל תודות לך ראיתי שיש עוד מי שנשאר עירני! עכשיו [אגב אני בן 28 אם לא ידעת עדיין],רציתי לדעת למה התכוונת שאמרת 'שיש שם איזה משהו שנראה כמו קניון קטן,קטן,קטן' התכוונת שביקרת שם והוא לא עונה על הדרישה? [כאילו באירוניה],או שלא ביקרת ואת רק מנחשת [שיש שם קניון?] ממתין לתשובה ביי בינתיים!

היא התכוונה לזה שזה מקום דפוק...

והשם קניון לא ממש הולם אותו...מבחוץ זה אולי ניראה כמו קניון אבל מבפנים אין שם כלום...ניראה לי איזה מאפיה ומספר משרדים.וזהו קקה של מקום.עדיף את המרכז באריאל.

smaret man26

New member
היא התכוונה לזה שזה מקום דפוק |../images/Emo140.gif

היי אחי
תודה על התגובה המהירה
דווקא טיפחתי ציפיות לגבי המקום. חבל! זה לא הדבר היחיד שמאכזב באריאל!!

smaret man26

New member
אבל הקניון הזה אמור לשמש כקניון לתושבי-אריאל|

חוץ מזה אני יודע על מה אני מדבר[אבי גם נפטר בעיר הזאת ולא קיבל עזרה מתאימה ואני עזבתי ולאחר כמה שנים חזרתי,וכלום לא השתנה פה],שלא לדבר על מקומות בילוי![ אני לא מדבר על הפאב באזור-התעשייה הזעיר ששותים בו!זה לא נקרא בילוי מבחינתי יש לנו מספיק שיכורים במדינה בכלל ובאריאל בפרט
לשתות באירוע פעם ב... אני מבין למרות שזה לא סמל לגבריות אם אתה לא שותה![לא חסרים לנו חמומי-מוח במדינה גם בלי השתייה],אבל לא כתרבות בילוי! אין פה בית-קולנוע,קניונים,סופר-פארם,יבש... זה לא הכל לחיות רק בקופסא שלך,עם כל הכבוד אם אתה לא מגיל הזהב ,או שאין לך חבר'ה[ שיוצאים יחד לבילוי], אתה יכול להשתגע,בכל-מקום בכלל, ובמקום קטן כמו-פה,בפרט ובייחוד אם אתה בן-יחיד ובודד, אתה מבין למה אני מתכוון
ביי בינתיים!

W a C K o

New member
באת עם המשפט הכי לא קשור לחיים

יצאת בצל ברמות בין גלקטיות! ואני לא אחותך..

smaret man26

New member
לא אתה צודק בואו נסתגר בבית וזהו !

למה אחי סופר-פארם קטן עלינו
יש לי הצעה טובה יותר:בית-מירקחת מטר על מטר,ומכולת שכונתית של מסטיק בזוקה,וארטיק על מקל

למעלה