היי חב'רה

היי חב'רה

מניינים? מה חדש? מה קורה? באתי לבקר פה, לראות מה חדש, אם פרסמו את הפלאפון השבועי שלי וכאלה..חח בכל מקרה, אני עובד ממש קשה בזמן האחרון על ההפקת בגרות שלנו בתיאטרון, יש לנו בגרות במשחק בעוד שבועיים, ידין גולדמן (זומזום וכאלה) מביים את ההצגה והיא נקראת "רציחות קטנות", הצגה מטורפת ומגניבה לאללה. אני עושה עיצוב תאורה, ובעצם כולנו נבחנים על חצי אחוזים של משחק וחצי אחוז של תפקיד הפקתי. נניח ידין, אז הוא נבחן על משחק ובימוי, אני על משחק ותאורה, השאר תפאורה, סאונד וכו'. צילמנו פוסטרים ותמונות להצגה, אני לא אוכל להעלות כרגע אך בימים הקרובים נעלה כמה תמונות שתראו איזה "קאמרי- סטייל". בכל מקרה, מחר יש פרק מגניב לאללה עם סצינה שאהבתי במיוחד בזמן הצילומים עם אלדי. מחר בפרק יש כאילו ליקוי חמה, וכולם מתרגשים ומחכים לאירוע הזה בצורה שונה. לי ולאלדי הייתה סצינה ממש חמודה שממש התכוננו הרבה אליה כשאנחנו שוכבים על הדשא ומדברים "שיחת גברים". סצינה חמודה מאוד. תעשו חיים חב'רה, עוד מעט נגמרת הסדרה, הולכים לקרות דברים גדולים. רועי

chuti

New member
רועיקייייייייייייקיייייייייייייייייייי../images/Emo99.gif

ואייייייי שמחה שנכנסתת :) בהצלחה בבגרות!! בהצלחה בהצלחה בהצלחה!! לא נשכח לראות מחר אל תשכח להכנס ;] ובבקשה בבקשה בבקשה תבוא למפגש!!! בבקשה!!!!!! אוהבת הככייייייייייי בעולם
הילה =]

רועי!!!

תודה רבה שכתבת לנו:) וואי מסכנים חח כן גם אלדי אומר שהוא עובד קשה על ההפקה הזאת
מה הוא עושה באמת?חחח וואי שיגיע כבר מחר אני מתה לראות ראשגה:) טוב ביוש חח ותודה שכתבת!

ילד רע 16

New member
היי רועי, ../images/Emo13.gif

מי ייתן ותצליח. מניח שמעבר למכאניות ול"טכניות" שיש בבחינת בגרות - בין אם עיונית ובין אם מעשית - (ואני בעיקר מתכוון למעשית) - יש הרבה הנאה וכיף גדול, הרבה נשמה, הרבה אהבה, סה"כ מדובר במשהו שבחרת לחיים, משהו שאתה אוהב, עוסק בו, מצליח בו, מהנשמה שלך, ממש ייעוד. אז שוב -
, ואני אצפה ב"ראש גדול". :]

דניאל 6 1

New member
רועיקייייייייייי

תודה שרשמת בפורום ואתה לא שוכח אותנו ב-ה-צ-ל-ח-ה בבגרות מקווה שתצליח ותהנה מהבגרות נישמע שהיה פרק ממש ממש יפה מחר... ורועייייייייייייי תבוא בבקש=ה בבקשה בבקשה למפגש של הפורום שיהיה אוהבת המון

פחח22

New member
רועי ../images/Emo24.gif

כיף שאתה עוד זוכר אותנו!
בהצלחה בבגרות!

רועי S: חלמתי שאתה מת בפעם החמישית ... : \

היום פתחנו בקלפים בגלל שאיזה מגדת עתידות אמרה שאח שלי ימות בגיל 23 ...עוד 4 שנים וכששאלתי את השאלה הזאת...הוצאתי קלף ויצא לי בקלף 4 שחור ...ועכשיו אני בלחץ S:

chuti

New member
../images/Emo46.gif את מלחיצה אותיי!!!!!!! חס וחלילה!!!!!../images/Emo46.gif

אני יודעת ואני מקווה:)

כי חלמתי שסבא שלי מת ואחרי כמה ימים הוא מת S: אבל כנראה שזה כבר הגיל ... אני לא באה בקטע של להלחיץ XD וזה משתלט לי על החלומותתת שרועי מת XD זה מעצבן...!@

היי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלום רועי אני רועי(קוראים לי גם רועי) אני אוהב מאוד ראש גדול

../images/Emo207.gif כנסו!

רועי אני
בך .. אני לא מהפורום אבל אני מזמינה אותכם לקומונת הנפילים..הקומונה הכי שווה בתפוז
הקומונה מגוונת בהמון דברים היא כיפי ומעניינת.. יש בה גם את האדום השבועי כמובן ועוד המון אז כנסו אתם עוד קוראים?! נו באמת למה אתם מחכים כנסו!

למעלה